2:3
- : -
Česko U19
Česko U19
branky (asistence): 10:52 Josef Juha (Vilém Kavan), 16:53 Matyáš Šindler, 19:03 Patrik Šebek (Filip Forman), 20:10 Martin Řezáč (Dalibor Švéda), 23:19 Josef Juha (Jakub Buršík), 29:17 Martin Řezáč, 43:00 Jonáš Kreysa (Josef Juha), 46:45 Miroslav Fořt (Dominik Beneš)
branky (asistence): 04:03 Cedric Söderberg (Gianluca Persici), 05:02 Severin Nigg (Yannis Wyss), 07:20 Joshua Seya Schnell (Severin Nigg), 11:34 Joshua Seya Schnell (Moritz Wenk), 26:06 Alan Strässle (Joshua Seya Schnell), 45:13 Yannic Fitzi (Andri Bass), 55:45 Cedric Söderberg (Joshua Seya Schnell), 59:59 Cedric Söderberg (Alan Strässle)

Česko U19 - Švýcarsko U19 8:8
11. Josef Juha, 17. Matyáš Šindler, 20. Patrik Šebek, 21. Martin Řezáč, 24. Josef Juha, 30. Martin Řezáč, 44. Jonáš Kreysa, 47. Miroslav Fořt - 5. Cedric Söderberg, 6. Severin Nigg, 8. Joshua Seya Schnell, 12. Joshua Seya Schnell, 27. Alan Strässle, 46. Yannic Fitzi, 56. Cedric Söderberg, 60. Cedric Söderberg; vyloučení: 5:3 + Moritz Wenk 5; využití: 0:2; diváků: 189; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek ? - Nils Schälin ?; po třetinách: 3:4, 3:1, 2:3;
60:00
59:59
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cedric Söderberg, asistoval Alan Strässle (8:8).
59:59
Domácí brankář zachránil situaci tygřím skokem, ale Švýcaři stihli dorážku.
57:05
Výborná švýcarská kombinace končí na břevnu.
56:43
Domácí akce dvou na jednoho, skvěle brankář.
56:10
Česká šance, skvěle pozičně brankář.
55:45
Timeout Švýcarsko U19
55:45
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cedric Söderberg, asistoval Joshua Seya Schnell (8:7).
55:45
Rychle a krásně využitá přesilovka.
55:27
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva Česko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
53:09
Skvělý reflex hostujícího brankáře proti střele z dálky.
52:35
Juha doráží nad.
51:51
Vyloučen hráč Gianluca Persici družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
50:55
Naši mají už druhou slušnou šanci v oslabení.
50:30
Švýcar míjí odkrytou branku.
49:43
Vyloučen hráč Josef Juha družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
49:43
Jupa fauluje zbytečně za soupeřovou brankou.
49:27
Hraje se nahoru-dolů, na obou stranách chybí brejkům přesnost.
46:45
Branku družstva Česko U19 vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dominik Beneš (8:6).
46:45
Série českých střel, poslední byla tečována mimo dosah brankáře.
45:13
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Yannic Fitzi, asistoval Andri Bass (7:6).
44:39
Nepřesná střela hostí.
44:18
Hurt zastavuje nahrávku na unikajícího hráče.
43:00
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Josef Juha (7:5).
43:00
Další český důraz na brankovišti.
42:36
Dvě české dorážky, jednou zasáhl gólman, podruhé doběhl obránce.
42:22
Vyloučen hráč Noah Boschung družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
42:12
Naše zaváhání, švýcarská střela nad.
41:24
Hezká švýcarská narážečka vyšla na dlouhou hůl a střela šla vedle.
40:00
40:00
39:30
Dva české bloky rychle za sebou.
38:37
Naši kontrují střelou, dorážku zastavuje jejich vysoká hůl.
38:09
Švýcarská kombinace po delší době a český blok poslední záchrany.
37:50
Kdo první uklidní hru?
36:44
Sledujeme hluchý úsek plný osobních soubojů.
33:00
Připravená střela domácích končí na boční síti.
32:14
Skvělý reflex švýcarského gólmana.
32:08
Švýcarský blok.
31:15
Nádherná česká kombinace končí špatně trefeným míčkem.
30:49
Timeout Česko U19
30:49
Zatímco rozhodčí krotí emoce Švýcarů domluvou jejich kapitánovi, naši si berou oddechový čas.
30:11
Vyloučen hráč Moritz Wenk družstva Švýcarsko U19 na 5 minut za hrubost.
30:11
Wenk zbytečně v rohu přitvrdil.
29:17
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč bez asistence (6:5).
29:17
Z rohu vypadl míček na volného Švýcara, skvěle zasáhl gólman a během chvilky šel Řezáč sám na soupeřovu branku. Skvěle si položil brankáře a protáhl blafák.
28:16
Fořt zblokoval střelu mířící do prázdné branky.
27:22
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Česko U19 na 2 minuty za hra rukou.
26:06
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Alan Strässle, asistoval Joshua Seya Schnell (5:5).
26:06
Největší podíl na brance má stínující útočník, který naskočil ve velkém brankovišti a míček proletěl pod ním.
25:36
Naši od rozehrávky nepůjčili soupeři míček. skvělá práce.
25:05
Střela Švýcarů nad.
24:53
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
24:44
Chyba našich na půlce, skvěle Šimůnek
24:25
Švýcaři míjí odkrytou branku.
23:19
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Buršík (5:4).
23:19
Juha na konci našeho brejku posadil chytrou střelu za zadní tyč.
22:59
Po dlouhé době přišla šance Švýcarů, Šimůnek skvěle nohou.
22:13
Naši se drží na soupeřově polovině.
20:32
Po blafáku vyráží švýcarský brankář na břevno.
20:10
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Dalibor Švéda (4:4).
20:10
Naši rychle sehráli podél mantinelu a následný backend si hostující brankář za rámeček nedá.
20:00
20:00
19:03
Branku družstva Česko U19 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (3:4).
19:03
Naši vybojovali na půlce míček, Forman se protáhl podél mantinelu a krásně nahrál.
17:42
Švýcaři chybují, pak ale blokují naši šanci.
16:53
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (2:4).
16:53
Když nemůžeš (nahrát), tak nepřidávej a vystřel. Šindler našel gólmana v nedbalkách.
15:32
Juha sám na brankovišti tečoval ze vzduchu vedle.
14:13
Naše čtyřka bojuje, zatím nepustila soupeře do šance.
12:51
Vyloučen hráč Josef Juha družstva Česko U19 na 2 minuty za hrubost.
12:51
Naši si nejdřív dávali přednost na míčku a Juha pak nedal přednost zprava a poslal Švýcara přes mantinel. Trošku zbytečný faul na půlce.
12:26
Další krásná akce Švýcarů s narážečkou do druhé vlny končí nepřesnou střelou.
11:51
Další mu brejku hostí chybělo půl metru, když křídlo předběhlo přihrávku.
11:34
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Joshua Seya Schnell, asistoval Moritz Wenk (1:4).
11:34
Rychlá souhra a na konci volný Švýcar.
10:52
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Vilém Kavan (1:3).
10:52
Juha si seběhl ze strany a byl před brankou chvilku sám. Dokončením pohybu si položil brankáře a zavěsil.
09:35
Když jsme se dostali k šanci, vyhlavičkovat hostující brankář.
08:59
Naši vystřídali přesilovkové formace, zatím dominuje obětavá obrana.
07:50
Vyloučen hráč Lukas Münger družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:20
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Joshua Seya Schnell, asistoval Severin Nigg (0:3).
07:20
Pod tlakem se nedohodli náš brankář s posledním obráncem. První střelu brankář srazil, ale pak na střelce při dorážce zívala prázdní branka.
06:36
Naši teď dvakrát vybojovali míček na půlce soupeře, ale neudrželi se v kombinaci.
06:05
Víc se hraje na naší polovině.
05:33
Český blok zastavil kombinaci Švýcarů, toto je teď potřeba.
05:02
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Severin Nigg, asistoval Yannis Wyss (0:2).
05:02
Další volná střela Švýcarů.
04:03
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cedric Söderberg, asistoval Gianluca Persici (0:1).
04:03
Persici nádherně našel volného střelce a ten trefil ideálně na zadní tyč nad nohu brankáře.
03:41
Hraje se ve vysokém tempu. Oba týmy začaly, tak jak včera končily. Zatím ale dominují obrany.
00:36
První chyba hostí, střela domácích z dálky a hezký zákrok brankáře.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko U19: brankář: Nils Schälin; hráči v poli: Dominic Bolliger, Yannis Wyss, Joshua Seya Schnell, Severin Nigg, Moritz Wenk
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Pour, Michal Strnad, Dalibor Švéda, Martin Řezáč, Jonáš Kreysa