2:2
- : -
Česko WU19
Česko WU19
branky (asistence): 09:47 Barbora Sedláčková (Barbora Husková), 34:42 Barbora Sedláčková (Barbora Husková), 42:27 Lucie Řezáčová (Nikol Pekárková), 54:10 Barbora Husková (Barbora Sedláčková)
branky (asistence): 01:33 Luana Rensch (Sandrine Eggel), 09:22 Ronja Bichsel (Sandrine Eggel), 16:14 Deborah Frei, 29:43 Deborah Frei (Karin Wenger), 39:15 Nicole Capatt (Annique Meyer), 46:56 Nicole Capatt (Annique Meyer), 58:16 Nicole Capatt

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 4:7
10. Barbora Sedláčková, 35. Barbora Sedláčková, 43. Lucie Řezáčová, 55. Barbora Husková - 2. Luana Rensch, 10. Ronja Bichsel, 17. Deborah Frei, 30. Deborah Frei, 40. Nicole Capatt, 47. Nicole Capatt, 59. Nicole Capatt; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 214; zásahy brankářů: Pavla Lišková 9 - Ladina Töndury 23; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2;
60:00
Střely po 3. třetině CZE: 7 SUI: 2
60:00
Střely celkem CZE: 27 SUI: 15
60:00
58:16
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Nicole Capatt bez asistence (4:7).
54:10
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Barbora Sedláčková (4:6).
46:56
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Nicole Capatt, asistoval Annique Meyer (3:6).
42:27
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikol Pekárková (3:5).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině CZE: 10 SUI: 5
40:00
39:15
34:42
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Barbora Husková (2:4).
29:43
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Deborah Frei, asistoval Karin Wenger (1:4).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině CZE: 10 SUI: 8
20:00
19:22
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Česko WU19 na 2 minuty za hrubost.
16:14
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Deborah Frei bez asistence (1:3).
14:52
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:47
09:22
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Ronja Bichsel, asistoval Sandrine Eggel (0:2).
01:33
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Luana Rensch, asistoval Sandrine Eggel (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko WU19: brankář: Ladina Töndury; hráči v poli: Viviane Lenz, Luana Rensch, Karin Wenger, Nicole Capatt, Sandrine Eggel
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Novotná, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská, Nikol Pekárková