- : -
Česko WU19
Polsko WU19
Česko WU19
branky (asistence): 08:43 Lucie Cholinská (Kristýnka Otcovská), 12:51 Markéta Vrlíková
Polsko WU19

Česko WU19 - Polsko WU19 2:0
9. Lucie Cholinská, 13. Markéta Vrlíková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 19 - Magdalena Michaliszyn 13; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:0;
16:35
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:51
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (2:0).
08:43
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Kristýnka Otcovská (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Polsko WU19: brankář: Magdalena Michaliszyn; hráči v poli: Maja Masztaler, Katarzyna Pawłowska, Martyna Sumisławska, Zemfira Zakojan, Weronika Gradzka
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Novotná, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská, Nikol Pekárková