- : -
Norsko WU19
Česko WU19
Norsko WU19
branky (asistence): 03:39 Eliška Jurečková (vlastní branka), 16:14 Stina Sørensen (Celine Ripel)
Česko WU19
branky (asistence): 00:47 Vendula Beránková (Nikol Pekárková), 12:18 Nikol Pekárková, 21:13 Nikol Pekárková (Vendula Beránková), 25:44 Nikol Pekárková (Lenka Novotná), 40:19 Kristýnka Otcovská (Vendula Beránková), 44:03 Markéta Vrlíková, 51:49 Barbora Husková

Norsko WU19 - Česko WU19 2:7
4. Eliška Jurečková, 17. Stina Sørensen - 1. Vendula Beránková, 13. Nikol Pekárková, 22. Nikol Pekárková, 26. Nikol Pekárková, 41. Kristýnka Otcovská, 45. Markéta Vrlíková, 52. Barbora Husková; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 408; zásahy brankářů: Silje Karlsen 33 - Petra Klečková 16; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:3;
60:00
Střely po 3. třetině NOR 4 CZE: 12
60:00
Střely celkem NOR 18 CZE: 40
60:00
55:05
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:49
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková bez asistence (2:7).
49:29
Vyloučen hráč Frida Hermansen družstva Norsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:03
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (2:6).
40:19
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Vendula Beránková (2:5).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině NOR 4 CZE: 15
40:00
25:54
25:44
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Lenka Novotná (2:4).
21:13
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Vendula Beránková (2:3).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině NOR 10 CZE: 13
20:00
19:59
Vyloučen hráč Celine Ripel družstva Norsko WU19 na 2 minuty za zdržování hry.
16:14
Branku družstva Norsko WU19 vstřelil Stina Sørensen, asistoval Celine Ripel (2:2).
12:18
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Nikol Pekárková bez asistence (1:2).
03:39
Vlastní branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Jurečková (1:1).
00:47
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Beránková, asistoval Nikol Pekárková (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Novotná, Nikol Pekárková, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská
00:00
Line-up domácích Norsko WU19: brankář: Silje Karlsen; hráči v poli: Marie Wolf, Sandra Craig, Sofie Kristiansen, Rikke Ingebrigtsli Hansen, Nora Benedicte Notheim