1:0
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 09:43 Lucie Myslíková (Blanka Rosáková), 15:43 Lucie Myslíková (Blanka Rosáková), 33:29 Andrea Pšeničková (Daniela Řadová)
branky (asistence): 20:41 Kateřina Kroupová (Žaneta Váňová), 24:52 Kateřina Kroupová (Martina Šebestová)

Florbalová akademie MB-C-KPY - Floor Maniacs Mělník  3:2
10. Lucie Myslíková, 16. Lucie Myslíková, 34. Andrea Pšeničková - 21. Kateřina Kroupová, 25. Kateřina Kroupová; rozhodčí: Karel Hlinka - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marcela Probstová ? - Natálie Chmelařová ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
36:00
33:29
Timeout Floor Maniacs Mělník
33:29
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Andrea Pšeničková, asistoval Daniela Řadová (3:2).
25:15
A přece jen tu máme vyrovnání! Výborným důrazem před brankou se prosazuje hostující hráčka Kroupová
24:52
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Kateřina Kroupová, asistoval Martina Šebestová (2:2).
23:32
Vyloučen hráč Daniela Řadová družstva Florbalová akademie MB-C-KPY na 2 minuty za špatné střídání.
23:32
Hostující hráčky si zahrají přesilovou hru
23:28
Hostující hráčky se snaží o vyrovnání a Probstová v brance drží svůj boleslavský tým
20:41
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Kateřina Kroupová, asistoval Žaneta Váňová (2:1).
15:43
Branku družstva Florbalová akademie MB-C-KPY vstřelil Lucie Myslíková, asistoval Blanka Rosáková (2:0).
15:43
Nádhernou akci předvedla Myslíková, která po nahrávce od Rosákové umístila nádhernou střelou gol do síti hostí