0:0
- : -
FBC SLAVKOV
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 07:01 David Mládek, 18:02 Vojtěch Blaha (Štěpán Uhlíř), 19:32 David Mládek (Adam Rybecký)
branky (asistence): 03:07 Martin Lank (Kryštof Krchňák)

FBC SLAVKOV - FBŠ Hattrick Brno B 3:1
8. David Mládek, 19. Vojtěch Blaha, 20. David Mládek - 4. Martin Lank; rozhodčí: Monika Chromá - Jan Ponížil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Beňák ? - Tomáš Huser ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:0;
38:30
Hosté hraji Power play
35:56
Timeout FBŠ Hattrick byl spěšný a oživil hru.
35:13
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
28:36
Dvou minutová přesilovka Slavkova přinesla spíše honěnou než početní převahu. Za zmínku stojí až závěr, kdy se v slibné příležitosti ocitá Martínek, ale střílí mimo.
26:36
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:15
Trenér hostů Michla Havelka, zahájil poslední třetinu utkání posedem na mantinelu zády ke hře ( asi se na to už nechce dívat )
26:00
26:00
19:32
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil David Mládek, asistoval Adam Rybecký (3:1).
18:02
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Vojtěch Blaha, asistoval Štěpán Uhlíř (2:1).
13:00
13:00
07:01
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil David Mládek bez asistence (1:1).
03:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lank, asistoval Kryštof Krchňák (0:1).