2:0
4:0
1:2
- : -
branky (asistence): 10:38 Štěpán Vacík (Petr Kosejk), 13:37 Štěpán Vacík (Ondřej Vichr), 17:19 Ondřej Vichr (Štěpán Vacík), 21:41 Štěpán Vacík (Ondřej Vichr), 24:48 Adam Šťastný (Filip Bahník), 29:53 David Trojan (Filip Bahník), 36:08 Michal Talacko (David Trojan)
branky (asistence): 30:41 Tomáš Matoulek (Jakub Dítě), 34:50 Tomáš Matoulek (Zdeněk Dítě)

Sokol Pardubice B - Florbal Primátor Náchod B 7:2
11. Štěpán Vacík, 14. Štěpán Vacík, 18. Ondřej Vichr, 22. Štěpán Vacík, 25. Adam Šťastný, 30. David Trojan, 37. Michal Talacko - 31. Tomáš Matoulek, 35. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Roman Vítek 13 - Květoslav Hájek 20; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:2;
45:00
40:18
Sagi měl co dodat ke svému vyloučení - bohužel to nejde zveřejnit
40:13
Vyloučen hráč Petr Ságner družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:40
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
36:08
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Michal Talacko, asistoval David Trojan (7:2).
36:08
Akce hráčů Pardubic do prázdné branky
34:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Zdeněk Dítě (6:2).
30:43
Gól Náchoda po pěkné akci!
30:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jakub Dítě (6:1).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil David Trojan, asistoval Filip Bahník (6:0).
27:25
Hit náchodského hráče - jeho pardubický protějšek se zdál být takovým scénářem zaskočen
26:32
Utkání se hraje v poklidném tempu až na nahodilé střety dvou pardubických spoluhráčů.
25:38
Náchod se snaží, ale bez míčku to jde složitě.
24:48
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Šťastný, asistoval Filip Bahník (5:0).
24:30
Pardubice zatím dominují zápasu - a to nejen gólově.
23:26
Rádi bychom Vás přivítali jménem Jehlouna a Hlavouna u on-line přenosu.
22:17
Komentář nezávisle zaujatého diváka: "Nevím, co bych ti k tomu řekl."
21:41
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Štěpán Vacík, asistoval Ondřej Vichr (4:0).
17:19
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Štěpán Vacík (3:0).
15:00
15:00
13:37
10:38
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Štěpán Vacík, asistoval Petr Kosejk (1:0).