1:0
0:3
- : -
branky (asistence): 16:45 Michal Nožička (Petr Rezek)
branky (asistence): 01:43 Filip Hoffman (Filip Bahník), 12:06 Štěpán Vacík, 13:53 Filip Bahník (David Trojan), 36:39 Petr Kosejk (Filip Bahník), 43:10 Adam Šťastný (Filip Bahník), 43:14 Michal Talacko (Adam Šťastný)

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Sokol Pardubice B 1:6
17. Michal Nožička - 2. Filip Hoffman, 13. Štěpán Vacík, 14. Filip Bahník, 37. Petr Kosejk, 44. Adam Šťastný, 44. Michal Talacko; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Karel Hašek 19 - Roman Vítek 14; po třetinách: 0:3, 1:0, 0:3;
45:00
43:14
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Michal Talacko, asistoval Adam Šťastný (1:6).
43:10
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Šťastný, asistoval Filip Bahník (1:5).
36:39
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Petr Kosejk, asistoval Filip Bahník (1:4).
30:00
30:00
29:59
Tribuna ztichla nejen kvůli zbylým dvěma divákům, ale také proto, že druhá třetina nenabídla kromě gólu Jaroměře absolutně nic.
16:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Rezek (1:3).
15:00
15:00
13:54
Tohle si golman Jaroměře za rámeček nedá. Bahník ho poslal na párek.
13:53
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval David Trojan (0:3).
12:06
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Štěpán Vacík z trestného střílení (0:2).
12:06
Nekompromisně zakončené trestné střílení v podání Štěpána Vacíka. Po zemi k tyči!
05:37
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
01:43
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Hoffman, asistoval Filip Bahník (0:1).