3:1
3:2
3:2
- : -
branky (asistence): 01:08 Michal Pacovský (Pavel Fikar), 06:20 Tadeáš Vávra (Jakub Večerka), 09:03 Jakub Večerka (Ondřej Lahovský), 12:22 Ondřej Lahovský (Jakub Večerka), 17:58 Michal Pacovský (Pavel Fikar), 22:48 Michal Pacovský, 25:57 Pavel Fikar (Petr Sršeň), 31:10 Pavel Fikar (Zdeněk Šalda), 33:40 Petr Sršeň
branky (asistence): 05:17 Kamil Kaiser (Radek Brunner), 13:13 Josef Nedó (Rudolf Javořík), 16:48 Josef Nedó (Michael Tomášek), 25:57 Ondřej Vojtěch (Radek Brunner), 32:16 Rudolf Javořík (Lukáš Křivanec)

Poison TJ JUNIOR PRAHA - FBC Hornets Praha 9:5
2. Michal Pacovský, 7. Tadeáš Vávra, 10. Jakub Večerka, 13. Ondřej Lahovský, 18. Michal Pacovský, 23. Michal Pacovský, 26. Pavel Fikar, 32. Pavel Fikar, 34. Petr Sršeň - 6. Kamil Kaiser, 14. Josef Nedó, 17. Josef Nedó, 26. Ondřej Vojtěch, 33. Rudolf Javořík; rozhodčí: David Kozlík - Tomáš Joska; vyloučení: 6 + Tadeáš Vávra 10:2; využití: 2:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Dan Kašpar ? - Petr Leitermann ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:2;
35:01
Timeout FBC Hornets Praha
33:40
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Petr Sršeň bez asistence (9:5).
32:16
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Rudolf Javořík, asistoval Lukáš Křivanec (8:5).
31:10
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar, asistoval Zdeněk Šalda (8:4).
29:33
Vyloučen hráč Michal Pacovský družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za sekání.
28:05
Vyloučen hráč Jakub Večerka družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za sekání.
25:57
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar, asistoval Petr Sršeň (7:4).
25:57
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Ondřej Vojtěch, asistoval Radek Brunner (6:4).
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Rudolf Javořík družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
22:48
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Michal Pacovský z trestného střílení (6:3).
22:48
Vyloučen hráč Michal Pacovský družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za nesportovní chování.
17:58
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Michal Pacovský, asistoval Pavel Fikar (5:3).
16:48
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Josef Nedó, asistoval Michael Tomášek (4:3).
16:31
Vyloučen hráč Jakub Večerka družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
16:31
Vyloučen hráč Tadeáš Vávra družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za nesportovní chování.
16:31
Vyloučen hráč Tadeáš Vávra družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 10 minut za nesportovní chování.
13:43
Pavol dělá kapitána bohužel jen u zapisovatelského stolku.
13:13
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Josef Nedó, asistoval Rudolf Javořík (4:2).
12:22
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Ondřej Lahovský, asistoval Jakub Večerka (4:1).
12:13
Vyloučen hráč Kamil Kaiser družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
10:24
Konec první části není moc zajímavý
09:03
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Jakub Večerka, asistoval Ondřej Lahovský (3:1).
06:34
Vedle mě tu papající Pavol říká nesmysl o kódu "P". Ne, neznamená to gól pánským přirozením..
06:20
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Tadeáš Vávra, asistoval Jakub Večerka (2:1).
05:17
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Kamil Kaiser, asistoval Radek Brunner (1:1).
05:17
Využitá přesilkovka od hostí. Stav je vyrovnaný
04:18
Vyloučen hráč Pavel Fikar družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA na 2 minuty za sekání.