1:2
- : -
Lisboa 99
Lisboa 99
branky (asistence): 15:27 Petr Votava (Daniel Orolín), 17:12 Daniel Orolín (Dominik Hronec), 32:02 Petr Votava (Daniel Orolín)
branky (asistence): 02:06 Lukáš Husák (Vojtěch Press), 03:51 Lukáš Husák (Vojtěch Press), 07:57 Lukáš Husák, 18:11 Filip Šanda (Viktor Parma), 28:23 Ondřej Kunc (Pavel Pohorský), 35:20 Viktor Parma (Ondřej Kunc)

Lisboa 99 - ForTel TJ Kobylisy C 3:6
16. Petr Votava, 18. Daniel Orolín, 33. Petr Votava - 3. Lukáš Husák, 4. Lukáš Husák, 8. Lukáš Husák, 19. Filip Šanda, 29. Ondřej Kunc, 36. Viktor Parma; rozhodčí: Jiří Kropáček - Martin Pavlík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Michal Košťál ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:2;
36:00
35:20
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Viktor Parma, asistoval Ondřej Kunc (3:6).
35:02
Franz, Tyčka :(
32:02
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Petr Votava, asistoval Daniel Orolín (3:5).
31:37
Ševča na Šlégra, bohužel gól to není.
30:55
Husákovu tečovanou střelu vyráží hostující brankář.
29:11
Vyloučen hráč Pavel Kolář družstva Lisboa 99 na 2 minuty za nesportovní chování.
29:11
Kobylisy si také zkusí přesilovou hru.
28:23
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Kunc, asistoval Pavel Pohorský (2:5).
27:10
Franz svým velice bojovným a odhodlaným výkonem povzbuzuje a nabádá své spoluhráče k dobrému výkonu, správný přístup kapitána!
25:16
Husák v oslabení sám před Košťálem, balonek je bohužel kulatý a odkutálel se mu od florbalky.
24:00
24:00
23:45
Vyloučen hráč David Routa družstva ForTel TJ Kobylisy C na 2 minuty za bránění ve hře.
23:20
Husákovo úžasné sólo přes 4 hráče Lisboy končí v náručí hostujícho brankáře.
21:40
Forrest napodobil svého známějšího kolegu a rozkmital své rychlé nohy, akce bohužel gólem nekončí.
21:30
Ondra Kunc hledal výborně naběhnutého Lukáše "Franze"Brabce, bohužel nahrávka se k němu nedostala.
18:11
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Filip Šanda, asistoval Viktor Parma (2:4).
18:11
Viktor Parma úžasnou crossovou nahrávkou našel volného Šandu,pro kterého nebyl problém zasunout do prázdné brány!
17:12
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Daniel Orolín, asistoval Dominik Hronec (2:3).
16:40
Husákova křižná přihrávka na volného Presse neprošla.
15:27
Branku družstva Lisboa 99 vstřelil Petr Votava, asistoval Daniel Orolín (1:3).
14:40
Domácí zvládli oslabení bez větších obtíží.
12:40
Vyloučen hráč Filip Šanda družstva ForTel TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:57
Viktorova florbalka je na na dvě půlky
07:57
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Lukáš Husák bez asistence (0:3).
07:57
Husák v oslabení dokončuje hattrick.
06:56
03:51
Branku družstva ForTel TJ Kobylisy C vstřelil Lukáš Husák, asistoval Vojtěch Press (0:2).