0:3
1:3
- : -
branky (asistence): 29:37 Michal Fuka (Zdeněk Bohata)
branky (asistence): 01:28 Jakub Sládek (Antonín Krudenc), 06:46 Jakub Sládek (David Sodomka), 07:56 Vítězslav Prágr (Lukáš Mayer), 14:33 Lukáš Mayer (Antonín Krudenc), 18:25 Lukáš Mayer (Antonín Krudenc), 23:58 Lukáš Mayer, 26:35 Lukáš Slavík (Michael Tichý), 27:57 David Sodomka (Lukáš Mayer), 30:56 Antonín Krudenc (Lukáš Mayer)

FbŠ Bohemians D - SK Alien Nation Černošice 1:9
30. Michal Fuka - 2. Jakub Sládek, 7. Jakub Sládek, 8. Vítězslav Prágr, 15. Lukáš Mayer, 19. Lukáš Mayer, 24. Lukáš Mayer, 27. Lukáš Slavík, 28. David Sodomka, 31. Antonín Krudenc; rozhodčí: Jan Krupička - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Robert Novák ? - Ondřej Puritscher ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:3;
36:00
35:59
Konec! Alieni vítězí 1:9!
35:23
Vyloučen hráč Jan Gluch družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za hrubost.
34:06
Vyloučen hráč Lukáš Mayer družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
30:56
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Lukáš Mayer (1:9).
29:37
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil Michal Fuka, asistoval Zdeněk Bohata (1:8).
29:37
I Bohemians dává góly a ve vyloučení to platí obzvlášť
28:15
Vyloučen hráč David Sodomka družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:15
Co to tu máme? Krudenc úplně zbytečně sekl soupeře a následně Sodomka dal gól, ale hokejka byla vysoko
27:57
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Sodomka, asistoval Lukáš Mayer (0:8).
27:36
Vyloučen hráč Antonín Krudenc družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
26:35
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Slavík, asistoval Michael Tichý (0:7).
24:00
24:00
23:58
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer bez asistence (0:6).
18:25
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer, asistoval Antonín Krudenc (0:5).
14:33
12:00
12:00
07:56
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Lukáš Mayer (0:3).
07:56
Druhý do listiny střelců se zapsal Prágr, který šel sám na gólmana. Alieni jasně dominují
06:46
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval David Sodomka (0:2).
06:46
Sládek trefuje prázdnou branku!!
03:21
Antonín Krudenc právě přestřelil prázdnou branku z půl metru
01:34
Vyloučen hráč Michal Fuka družstva FbŠ Bohemians D na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:28
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Antonín Krudenc (0:1).
01:28
První gól pořádajícího týmu dává Jakub Sládek po krásné souhře v přesilovce s Tondou Krudencem