4:1
3:1
5:1
- : -
branky (asistence): 01:27 David Sodomka (Jakub Sládek), 07:59 Antonín Krudenc (Lukáš Mayer), 09:13 Jakub Sládek, 10:16 Antonín Krudenc (Lukáš Mayer), 12:50 Sebastian Pech (Michael Tichý), 13:44 Lukáš Mayer (Antonín Krudenc), 20:42 David Sodomka (Jan Flaška), 28:24 Vítězslav Prágr (Lukáš Mayer), 29:36 David Ranš (David Sodomka), 30:15 Antonín Krudenc (Vítězslav Prágr), 30:45 David Ranš (Michal Janouš), 35:53 Lukáš Mayer (David Sodomka)
branky (asistence): 01:14 Rudolf Javořík (Josef Nedó), 16:52 Josef Nedó (Rudolf Javořík), 32:05 Petr Šimek (Rudolf Javořík)

SK Alien Nation Černošice - FBC Hornets Praha 12:3
2. David Sodomka, 8. Antonín Krudenc, 10. Jakub Sládek, 11. Antonín Krudenc, 13. Sebastian Pech, 14. Lukáš Mayer, 21. David Sodomka, 29. Vítězslav Prágr, 30. David Ranš, 31. Antonín Krudenc, 31. David Ranš, 36. Lukáš Mayer - 2. Rudolf Javořík, 17. Josef Nedó, 33. Petr Šimek; rozhodčí: Jan Krupička - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1 + Ondřej Vojtěch ČK1 + 5; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Jakub Rindoš ? - Michael Tomášek ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 5:1;
36:00
35:53
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer, asistoval David Sodomka (12:3).
32:05
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Petr Šimek, asistoval Rudolf Javořík (11:3).
30:45
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Ranš, asistoval Michal Janouš (11:2).
30:15
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Vítězslav Prágr (10:2).
30:15
Vyloučen hráč Ondřej Vojtěch družstva FBC Hornets Praha do konce utkání.
30:15
Vyloučen hráč Ondřej Vojtěch družstva FBC Hornets Praha na 5 minut za hrubost.
29:36
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Ranš, asistoval David Sodomka (9:2).
28:24
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Lukáš Mayer (8:2).
24:00
24:00
23:34
Vyloučen hráč Rudolf Javořík družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Sodomka, asistoval Jan Flaška (7:2).
16:52
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Josef Nedó, asistoval Rudolf Javořík (6:2).
16:21
Vyloučen hráč Jan Flaška družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
13:44
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer, asistoval Antonín Krudenc (6:1).
12:50
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Sebastian Pech, asistoval Michael Tichý (5:1).
12:38
Alieni sice prohrávali, ale po 1. třetině jsou to oni, kdo mají skóre ve svůj prospěch
12:00
12:00
10:16
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Lukáš Mayer (4:1).
09:13
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek bez asistence (3:1).
07:59
01:27
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil David Sodomka, asistoval Jakub Sládek (1:1).
01:14
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Rudolf Javořík, asistoval Josef Nedó (0:1).
00:31
Domácí nastupují ke svému druhému zápasu. Snad to bude mít podobný průběh jako první match