2:2
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 08:42 Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 09:15 Jan Tůma (Jan Čech), 34:15 Jan Tůma (Zdeněk Lopour)
branky (asistence): 09:51 Jan Skála (Vavřinec Koptiš), 10:01 Petr Sváda (Jaroslav Hluší), 15:15 Jaroslav Hluší (Jan Auředník), 17:48 Martin Matějček (Petr Sváda), 18:23 Jakub Rohlík (Karel Mudruňka), 24:16 Jan Auředník (Jakub Rohlík), 30:46 Jaroslav Hluší (Karel Mudruňka)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Young Boys "B" 3:7
9. Vladimír Červinka, 10. Jan Tůma, 35. Jan Tůma - 10. Jan Skála, 11. Petr Sváda, 16. Jaroslav Hluší, 18. Martin Matějček, 19. Jakub Rohlík, 25. Jan Auředník, 31. Jaroslav Hluší; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Malý ? - Milan Janura ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2;
36:00
34:15
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Jan Tůma, asistoval Zdeněk Lopour (3:7).
32:55
Trestné střílení družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou neproměnil František Jantač.
32:55
Vyloučen hráč Jaroslav Hluší družstva FBC Young Boys "B" na 2 minuty za sekání.
30:46
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Jaroslav Hluší, asistoval Karel Mudruňka (2:7).
25:57
Vyloučen hráč Jan Čech družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:16
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Jan Auředník, asistoval Jakub Rohlík (2:6).
24:00
24:00
18:23
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Jakub Rohlík, asistoval Karel Mudruňka (2:5).
17:48
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Martin Matějček, asistoval Petr Sváda (2:4).
15:15
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Jaroslav Hluší, asistoval Jan Auředník (2:3).
12:00
12:00
10:01
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Petr Sváda, asistoval Jaroslav Hluší (2:2).
09:51
Branku družstva FBC Young Boys "B" vstřelil Jan Skála, asistoval Vavřinec Koptiš (2:1).
09:15
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Jan Tůma, asistoval Jan Čech (2:0).
08:42
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Vladimír Červinka, asistoval Michal Kratochvíl (1:0).