2:1
1:3
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 04:09 Michal Šulc (Matěj Kutílek), 15:43 Petr Zajíček (Marek Ješátko), 28:29 Maxmilián Škoda (Jiří Vlach), 36:23 Maxmilián Škoda (Martin Sviták)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:23 Vojtěch Paul, 28:46 Mojmír Mopils, 34:00 Tomáš Dibelka (Vojtěch Žďánský), 35:34 Tomáš Dibelka (Lukáš Dvořák), 44:59 Tomáš Dibelka

Spartak Pelhřimov - FBŠ Jihlava 4:5
5. Michal Šulc, 16. Petr Zajíček, 29. Maxmilián Škoda, 37. Maxmilián Škoda - 6. Vojtěch Paul, 29. Mojmír Mopils, 35. Tomáš Dibelka, 36. Tomáš Dibelka, 45. Tomáš Dibelka; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Vrána; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bohumil Staněk ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Dibelka z trestného střílení (4:5).
44:59
Dibelka ,, vykoupal brankáře Spartaku a dává tak gol na 5:4.
44:59
Samostatný nájezd Jihlavy. Pojede Dibelka Tomáš proti Bohumilovi.
41:00
Bohumil Staněk předvádí neuvěřitelné zákroky, kterýma pomáhá týmu udržet stav 4:4
36:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Martin Sviták (4:4).
36:23
Škoda zkušeně skóruje po kombinaci se Svitákem.
35:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Lukáš Dvořák (3:4).
34:47
Vyloučen hráč Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:47
Smejkal dal krasné ramínko a hráč ohrozil jak pořadatele u stolu tak sebe, ale rozhodčí byli nemilosrdní a vyloučili Kryštofa Smejkala za vrážení.
34:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Vojtěch Žďánský (3:3).
34:00
Staněk nedosáhl na míček a tak skončil za jeho zády.
33:01
Hra se přesunula na polovinu domácích, avšak skvělý Staněk chytá.
32:00
Lukáš Dvořák zakopl o čáru s pomocí Matěje Kutílka a přepadl za mantinel.
30:00
30:00
28:46
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Mojmír Mopils bez asistence (3:2).
28:46
Mojmír Mopil utekl hráčům Spartaku a vymetl pavučinu z branky tak, jak to ve stržích dělával starší bratr Škody.
28:43
Timeout FBŠ Jihlava
28:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Jiří Vlach (3:1).
28:29
Vlach nahazuje na bránu a Škoda konečně skoruje.
27:50
Útočné trio Zajíček, Smejkal a Mynařík kouzlí za bránou soupeře.
26:00
Hlavní pořadatel Kozel má pořád plno argumentů.
24:45
Zajíček přebírá míček za svoji branou, probíhá celé hřiště a byla z toho další gólová šance.
24:01
Hosté se po dlouhém bránění dostávají do protiútoku.
22:23
Max opět na hřišti a ihned ohrozil Domkaře skvělou střelou.
21:15
Maxmilián Škoda dočaroval na hřisti a dobelhal na střídačku.
20:09
Tlak Spartaku nepolevuje a hosté se těžko dostávají ze své poloviny.
17:59
Skvělým tlakem Spartaku se nemůžou hráči Jihlavy dostat k domácí bráně.
15:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Zajíček, asistoval Marek Ješátko (2:1).
15:43
Petr Zajíček vypálil skvělou ránu, která propadla za záda golmana Domkaře.
15:00
15:00
13:23
Skvělým zákrokem se ukázal Bohumil Staněk a zachránil tak další gol který mohl být za jeho zády.
10:00
Pěkná střela letěla do brány Domkaře, který jí neviděl jen vyrazil před sebe a byla tak šance na dorážku od Pavla Zábrany, ale Domkář zasáhl i po druhé.
09:00
Trenér Jan Knězů stále podpouje své svěřence.
05:59
Vyloučen hráč Vojtěch Parkan družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vojtěch Paul bez asistence (1:1).
05:00
Dobré bloky domacích hračů.
04:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Michal Šulc, asistoval Matěj Kutílek (1:0).