1:3
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 12:21 Ondřej Papoušek (Tadeáš Zelený), 20:40 Matěj Moravec (Michal Derevlanyj), 31:46 David Chochlovský (Ondřej Papoušek), 39:44 Jiří Hadamovský (David Chochlovský)
branky (asistence): 04:40 Jakub Kraft (Tomáš Kodada), 13:04 Jakub Kraft (Tomáš Kodada), 14:18 Teodor Jarý (Vít Nosek), 15:35 Tomáš Kodada (Jakub Kraft), 37:42 Ondřej Duda (Jakub Kraft)

XPS Network Tatran Střešovice B - VŠO FLORBAL CHODOV B 4:5
13. Ondřej Papoušek, 21. Matěj Moravec, 32. David Chochlovský, 40. Jiří Hadamovský - 5. Jakub Kraft, 14. Jakub Kraft, 15. Teodor Jarý, 16. Tomáš Kodada, 38. Ondřej Duda; rozhodčí: Václav Flek - Antonín Keprta; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Linhart ? - Martin Petr ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:1;
45:00
41:45
Vyloučen hráč Jakub Kraft družstva VŠO FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za blokování hokejky.
39:44
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval David Chochlovský (4:5).
39:40
Linhart vynikajícím zákrokem nohou ubránil svojí svatyni!
39:05
Výrok Alexe Šorfa "Gólman Tatranu je mazák" a ten to následně potvrdil dalším neskutečným zákrokem.
37:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Jakub Kraft (3:5).
31:46
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil David Chochlovský, asistoval Ondřej Papoušek (3:4).
30:58
Nebezpečně tečovaná dělovka s kterou si výtečně poradil golman Petr.
30:00
30:00
28:59
Suchánek a Kodada se do sebe zamotali jako italské špagety.
23:53
Lombino si nebere servítky a tvrdě masíruje hráče souopeře v rohu!
20:41
Tak konečně se dočkali i hráči Tatranu. Střela Moravce měla správné parametry a míček rozvlněl síť.
20:40
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Moravec, asistoval Michal Derevlanyj (2:4).
19:50
Tatranští se pokusili ohrozit branku soupeře, ale jejich projektil se nevešel mezi tři tyče.
15:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Tomáš Kodada, asistoval Jakub Kraft (1:4).
15:03
Je zahájena 2. třetina, vhazování znovu vyhrál Chodov, ale z rychlého útoku nebyla ani střela.
15:00
15:00
14:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Teodor Jarý, asistoval Vít Nosek (1:3).
13:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Tomáš Kodada (1:2).
13:04
Tatran pěknou akcí srovnal výsledek, ale během okamžiku obdržel druhou branku.
12:21
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Tadeáš Zelený (1:1).
11:06
Tatran teď kouskuje hru, tato taktika jim zatím vychází.
08:46
Brankář Tatranu neuvěřitelně zlikvidoval nebezpečnou šanci soupeře.
04:40
03:14
Utkání zatím odpovídá postavení týmu v tabulce, zápas je zatím vyrovnaný a oba týmy hrají velice pěkný florbal.