1:1
0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 07:32 Jakub Milion (Jan Fiedler), 26:22 Tomáš Pilař (Michael Podlaha)
branky (asistence): 08:37 Pavel Šusta (Tomáš Kriebel), 14:24 Pavel Šusta (Jakub Valchář), 19:52 Jakub Valchář (Pavel Šusta), 28:04 Pavel Šusta (Adam Kubák), 28:25 Jakub Valchář (Adam Kubák)

FT Sokol Praha-Břevnov B - IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! 2:5
8. Jakub Milion, 27. Tomáš Pilař - 9. Pavel Šusta, 15. Pavel Šusta, 20. Jakub Valchář, 29. Pavel Šusta, 29. Jakub Valchář; rozhodčí: Jiří Kroupa - Filip Bollardt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Petr Konáš ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2;
36:00
35:40
Vyloučen hráč Jakub Valchář družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za sekání.
35:35
Krásný Koniho zákrok. Následuje neuvěřitelně "koňoidní" výhoz, který ústí v oslabení
31:40
Hobit nám v oslabení ukazuje krásné sólo na vlastní branku
31:16
Vyloučen hráč Adam Kubák družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
Hobitovy kličky nekončí vždy šťastně... někdy se zkrátka zamotá do vlastních nohou a končí na zemi
28:26
Valchy spektakulárně trefuje balon ze vzduchu z velkého úhlu
28:25
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Jakub Valchář, asistoval Adam Kubák (2:5).
28:05
Mohl by se Hobitův gól obejít bez kličky?
28:04
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Pavel Šusta, asistoval Adam Kubák (2:4).
26:23
Klobouk dolů, perfektně vymetená pavučinka
26:22
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Tomáš Pilař, asistoval Michael Podlaha (2:3).
24:00
24:00
21:37
Vyloučen hráč Miroslav Repčík družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za sekání.
19:53
Dalekonosná střela si našla své místečko a Valchy slaví s natrženým rtem
19:52
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Jakub Valchář, asistoval Pavel Šusta (1:3).
19:35
Vyloučen hráč Michael Podlaha družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za sekání.
19:00
Krásné Plamínkovo sólo vyráží golman Břevnova helmou mimo hrací plochu
18:10
Krásný Koňův zákrok
14:24
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Pavel Šusta, asistoval Jakub Valchář (1:2).
12:00
12:00
08:38
Vymodlené "áčko" od Baliče, ale krásné zpracování a bekendová klička nedala golmanovi Břevnova šanci
08:37
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil Pavel Šusta, asistoval Tomáš Kriebel (1:1).
07:32
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jakub Milion, asistoval Jan Fiedler (1:0).
06:00
Zatím nevidíme žádné větší šance.
04:15
Vyloučen hráč Jakub Milion družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za sekání.