2:0
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 10:24 Michal Zitko (Martin Zima), 11:18 Jakub Pecha (Gustav Ondrejčík), 24:56 Richard Klíma, 45:00 Richard Klíma, rozhodující nájezd Richard Klíma
branky (asistence): 17:28 Martin Tomek (Ondřej Hamerník), 24:38 Miroslav Neumann (Martin Skalický), 34:07 Miroslav Neumann

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FbK WILDCATS Praha 4:3p
11. Michal Zitko, 12. Jakub Pecha, 25. Richard Klíma, 46. Richard Klíma, N Richard Klíma - 18. Martin Tomek, 25. Miroslav Neumann, 35. Miroslav Neumann; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Záhora 20 - Tomáš Hájek 22; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Richard Klíma a vstřelil rozhodující gól (4:3).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma z trestného střílení (3:3).
45:00
44:56
Timeout FbK WILDCATS Praha
42:46
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
42:46
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za sekání.
34:07
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Miroslav Neumann bez asistence (2:3).
30:00
30:00
24:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma bez asistence (2:2).
24:38
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Miroslav Neumann, asistoval Martin Skalický (1:2).
17:28
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Ondřej Hamerník (1:1).
15:00
15:00
11:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jakub Pecha, asistoval Gustav Ondrejčík (1:0).
10:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko, asistoval Martin Zima (0:0).