1:0
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 13:11 Tereza Šimoníková (Monika Hašková), 35:12 Adéla Hašková (Monika Hašková), 41:15 Karolína Šimoníková (Monika Hašková)
branky (asistence): 26:59 Veronika Trenklerová, 34:15 Kateřina Kubištová (Šárka Šporová), 43:29 Karyna Gren (Veronika Trenklerová)

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 3:3
14. Tereza Šimoníková, 36. Adéla Hašková, 42. Karolína Šimoníková - 27. Veronika Trenklerová, 35. Kateřina Kubištová, 44. Karyna Gren; rozhodčí: David Hejzlar - Jan Hós; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Aneta Jurásková ? - Štěpánka Klingerová ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2;
45:00
44:59
A máme tu konec utkání ze kterého si oba týmy odvezou po bodu do tabulky
43:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karyna Gren, asistoval Veronika Trenklerová (3:3).
43:29
Grenová po nahrávce Trenklerové vyrovnává!!!
41:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Karolína Šimoníková, asistoval Monika Hašková (3:2).
37:28
Vyloučen hráč Johanna Luprichová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
35:15
Pantherské vedení netrvalo ani minutu. Spolupráce slečen Haškových se postarala o vyrovnání
35:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adéla Hašková, asistoval Monika Hašková (2:2).
34:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová, asistoval Šárka Šporová (1:2).
34:15
Kubištová výborně strafila lobovaný balon od Šárky Šporové a strhává vedení na stranu Panthers
33:47
A další výborný zákrok. Se střelou ze standartky si poradíla na výbornou.
32:50
Klingerová neskutečně zneškodnila střelu Dvořákové, která stála osamocená před její brankou
32:00
Za uplynulé dvš minuty se balonek nedostal z panterského obranného pásma.
30:00
30:00
26:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Trenklerová bez asistence (1:1).
26:59
Trenklerová to zkoušela tak dlouho, až to vyšlo. Stav utkání 1:1
26:02
Pantherky teď výborně zvládly tlak, který vyvinuly Benešovské hráčky po standartce od pořadatelského stolku
24:20
Kubištová krásně přeběhla celé hřiště. Neměla však komu nahrát
22:00
Šporová dostala balon před soupeřovou brankou přímo na čepel. Tuto lákavou nabídku ovšem vypálila jen do nejbližší protihráčky
19:50
Dvořáková zkoušela ohrozit pantherskou bránu. Střela ji však nesedla a balon zamířil do rohu
19:38
Procházková ukázkově zneškodnila nahrávku na půlce vlastní půlky. odehrát balon však již nezvládla a je z toho další nebezpečný útok na branku pantherek
17:10
Kubištová se dostala do úniku. Střílí však nad
16:56
Střelu po zemi Klingerová s přehledem zneškodnila, následný výhoz už tak s přehledem nebyl a musela krýt další střelu
16:00
Trenklerová to zkusila na zadní tyč. Brankářka však chytá
15:00
15:00
13:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tereza Šimoníková, asistoval Monika Hašková (1:0).
13:11
Nedáš, dostaneš. Šimoníková s Haškovou se dostaly do brejku a překonaly Klingerovou.
12:06
Luprichová to zkusila z půlky, vznikla z toho nebezpečná situace. Obě dvě dorážky bohužel končí na brankářce
09:56
Nádherná střela Procházkové. Golmanka však s přehledem chytá
07:50
Trenklerová vyslala jedovku na benešovskou bránu, tu však zneškodnila první hráčka, která stála míčku v cestě.
06:00
Hra se přelévá ze strany na stranu za vyrovnaného stavu 0:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov:
00:00
Vítáme vás u páteční dohrávky 9.kola 2. ligy juniorek, dnes proti sobě nastoupí Sk Florbal Benešov a Panthers Praha. V minulém vzájemném měření sil z tohoto duelu vyšly lépe hráčky z Benešova