0:1
1:3
3:1
- : -
branky (asistence): 24:40 Kateřina Poláčková (Jitka Růžičková), 43:06 Kateřina Poláčková (Vanesa Bašová), 52:42 Jitka Růžičková, 54:20 Magdaléna Bašová (Vanesa Bašová)
branky (asistence): 08:44 Eliška Buchalová (Markéta Dohnalová), 24:59 Sabina Labudová, 32:28 Sabina Labudová (Eliška Buchalová), 35:20 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 42:36 Eliška Buchalová (Monika Pešková)

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 4:5
25. Kateřina Poláčková, 44. Kateřina Poláčková, 53. Jitka Růžičková, 55. Magdaléna Bašová - 9. Eliška Buchalová, 25. Sabina Labudová, 33. Sabina Labudová, 36. Denisa Dunajčáková, 43. Eliška Buchalová; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 25 - Natálie Žídková 20; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Janečka: První dvě třetiny jsme hráli podle domluvy, Jednoduše dopředu a poctivě dozadu. Třetí třetina byla klasicky hradecká a pustila soupeře do utkání. Díky soupeři za hru a holkám za pořádnou makačku.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Nevím čím to dnes bylo, jestli nervozita nebo něco jiného. Každopádně nejhorší náš zápas za poslední dva roky. Sice jsme jsme ve třetí třetině zamakaly a dotáhly se na rozdíl jedné branky, nicméně to co jsme předváděly, nebo spíš nepředváděly první dvě části bylo jedním slovem hrůza. Doufám, že si do zítra vzpomeneme na hru co jsme předváděly celou sezónu. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 12:11.
59:20
Další střela.
58:53
Golmanka Hradce kryje vyrovnávací střelu.
58:15
Timeout FBC Dobruška
58:15
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
58:15
Buchalová neudržela nervy na uzdě na po nakopnutí hráčky z Dobrušky oslabuje svůj tým.
57:59
Dobruška si zahraje přesilovou hru.
57:27
Nepohlídaná hráčka Hradce měla odkrytou bránu. Naštěstí z mezikruží netrefuje bránu.
57:00
Tři minuty do konce. Vyrovná Dobruška?
54:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Vanesa Bašová (4:5).
54:18
Košková opět začíná hrát nahraně pravidel. Pravě na velkém brankovišti sundala Imlaufovou K.. Po následné standartní situaci snižuje Bašová M..
53:44
Po zašlápnutém míčku, buly vyhrává Dobruška.
52:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (3:5).
52:42
Dobruška těží z tlaku a kapitánka Růžičková snižuje na 5:3
51:10
Hradec už pouze hrozí z brejků a nebo jen vyhazuje míček. Šance Dobrušky hasí zatím golmanka Žitková.
49:00
Hezkou střelu Poláčkové smolně blokuje spoluhráčka Remešová.
47:53
Souboj rameno na rameno končí v rohu hřiště nerozhodně.
45:45
Dobruška se osměluje a začíá víc a víc přehrávat soupeřky.
45:03
Ulbrichová je opět vidět. Tentokrát střela z poloviny.
44:06
Důrazná Buchalová právě schovala Ulbrichovou za mantinel. Naštěstí atakovaná hráčka se zvedá a odchází po svých.
43:21
Že by se nám zápas golově rozjel? Dva krásné goly na obou stranáh mění skore na 2:5 pro Hradec.
43:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Vanesa Bašová (2:5).
42:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Monika Pešková (1:5).
41:00
Opět prázdná brána. Tentokrát pro Remešovou...Bohužel Dobrušku trápí koncovka.
39:21
Eliška Imlafouvá má též srdce rváče. Další její střela.
37:55
Zašlápnutý míček a buly po levé ruce Flídrové.
37:47
Mela před bránou Hradce. Míček bohužel těsně míjí bránu.
37:10
Cenu Fair-play vyhrává Bašová Magda. Přiznala teč a přenechává míček Hradci.
35:33
Imlaufová E. byla sama před bránou Hradce. Skákavou přihrávku trefuje bohužel těsně nad.
35:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (1:4).
32:38
Ťukec do prázdné brány zakončuje Labudová.
32:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Eliška Buchalová (1:3).
32:00
Protiútok Dobrušky končí nepřesnou nahrávkou.
31:40
Růžičková netrefuje bránu.
30:55
Peterové se otevřela brána jako vrata od stodoly. Bohužel netrefuje skákající nahrávku Vávrové
28:30
Schovaná střčela Hradce. Flídrová konečky prstů vyráží!
27:13
Hradecká hráčka s číslem 87 ze souboje odchází s bolavou nohou. Zdravotní služba přibíhá s Kelenem a nohu dává opět do fungujícího stavu.
24:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová bez asistence (1:2).
24:59
Remízový stav dlouho netrval. Hradec opět jde do vedení 2:1
24:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Jitka Růžičková (1:1).
24:40
Krásná nahrávka Remešové - Růžičková trefuje tyč, míček se odráží do odkryté brány - Poláčková vyrovnává na 1:1
23:44
Hradec hraje v plném počtu. Ke konci oslabení se Hradec dostal do úniku 2:1, střela naštěstí míjí branku.
22:10
Dobruška zavírá Hradec na jeho polovině. Střela, ale zatím žádná.
21:44
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:52
Kačka Imlaufová do soubojů dává své bojovné srdíčko. Dobrušťačky jsou rády, že se po půl roce opět vrátila do týmu.
20:01
Dobruška jedééém. Chachachá holky z Dobrušky jsou nejlepší! Nový pokřik?!
17:41
Hra se, podle Johany Gregorové, přelévá ze strany na stranu. Bolí jí už krk.
16:33
Peterová nahazovala na zadní tyč. Bašová M. byla bohužel o dva kroky pomalejší.
15:30
Rychlé nohy Karolíny Flídrové získávají opět míček pro Dobrušku.
14:34
Helma hradecké golmanky teď zabránila Poláčkové srovnat skore.
13:01
Kašparové se naskytla prázdná brána, naštěstí pro Dobrušku, míjí.
12:10
Peterová v dobré šanci. Bohužel střela ji sjela.
08:44
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Dohnalová (0:1).
08:44
Kapitánka Hradce si vzala, ve svém rohu, míček. Oběhla jednu soupeřku, pak druhou, nahrála Buchalové a ta přesnou střelou na bližší tyč dostává Hradec do vedení.
06:49
DOBRUŠKA na chvlíli zavřela Hradec na jeho obrané polovině. Bohužel z tlaku nic nevytěžily.
05:34
Tvrdé jádro dobrušských fanoušků začíná vyřvávat svá hesla!
04:00
Na hřišti se holky zatím rozkoukávají. Ani jeden tým nechce udělat větší chybu.
00:10
První střelu však vypustila Peterová z Dobrušky.
00:01
Úvodní buly vyhrává Hradec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Natálie Žídková; hráči v poli: Monika Pešková, Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Ivana Kohoutová, Lucie Košková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Michaela Ulbrichová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Přejeme hezké sobotní odpoledne všem divákům našeho online zápisu. V dnešním zápase se utkají domácí tým FBC Dobruška a hosté z IBK Hradec Králové.