4:0
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:59 Jan Kolář, 12:49 Daniel Riley (Vilém Kavan), 16:29 Ondřej Hurt (Jan Kolář), 19:31 Daniel Richtr (Jan Kolář), 23:42 Ivan Pergler (Adam Drastich), 31:04 Jan Kolář (Daniel Riley), 35:52 Martin Remeš (Daniel Riley), 54:33 Vilém Kavan (Daniel Riley), 57:01 Jan Kolář
branky (asistence): 32:57 Petr Goltsch (Jakub Krupica), 41:11 Václav Vavruška (Martin Fuchsig), 50:57 Václav Vavruška (Martin Fuchsig)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Ústí 9:3
3. Jan Kolář, 13. Daniel Riley, 17. Ondřej Hurt, 20. Daniel Richtr, 24. Ivan Pergler, 32. Jan Kolář, 36. Martin Remeš, 55. Vilém Kavan, 58. Jan Kolář - 33. Petr Goltsch, 42. Václav Vavruška, 51. Václav Vavruška; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Patrik Zítka 17 - Karel Čáp 30; po třetinách: 4:0, 3:1, 2:2;
60:00
Hodnocení trenéra hostí Vojty Marka: "Remíza ve třetí třetině je pro nás skvělý výsledek. Pro většinu kluků to byla první podobná zkušenost a zvládli jí se ctí. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
střely ve třetí třetině 11:11, střely celkem 39:20
60:00
Hodnocení trenéra domácích Jaroslava Berky: "jsme rádi za vítězství, utkání probíhalo v komorním režimu a časem jsme se přizpůsobili soupeři. Děkujeme za utkání."
60:00
58:44
V závěru třetí třetiny se hra přelévá z jedné strany na druhou
57:33
Další pěkná akce domácích, brankář Čáp reflexivně vyrazil nohou míček mimo branku
57:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář bez asistence (9:3).
54:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Daniel Riley (8:3).
54:11
Domácí se snaží tentokrát využít
53:30
Vyloučen hráč Vojtěch Štorek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
53:19
Hra se velmi přiostřila a to vede k dalšímu vyloučení
52:13
Remeš a Kolář ze Sparty šli sami na brankáře, ale Pazderka z Ústí jim na poslední chvíli jejich akci překazil
50:58
krátce po svém návratu z trestné lavice rozehrál Pazderka útočnou akci, která vedla k dalšímu gólu hostí
50:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Martin Fuchsig (7:3).
50:53
Přesilovou hru domácí nedokázali využít
49:22
Ostřejší ráz hry zastavilo vyloučení hostujícího Václava Pazderky.
48:48
Vyloučen hráč Václav Pazderka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
48:29
Na domácí hokejky se usadila nepřesnost
47:52
hosté měli teď několik vyložených šancí, Ale Zítka byl pozorný
46:51
Pergler dostal krásnou přihrávku a měl před sebou odkrytou branku ale míček minul
45:54
Další střela sparťanských útočníků směrem k brance, ale šla mimo, takže ani brankář zasahovat nemusel
44:12
Už i domácí se dostávají do útočného pásma, ale bezprostřední ohrožení hostujícího brankáře z toho neplyne
40:00
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
35:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Daniel Riley (7:1).
34:30
Lang dostal přihrávku na střed, ale netrefil prostor branky
32:58
I hosté se dočkali své první branky, kdy po závaru před Zítkovo brankou se prosadil Petr Goltsch a snížil stav na 1:6 z pohledu hostí
32:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Goltsch, asistoval Jakub Krupica (6:1).
31:50
Naopak z rychlého protiútoku Pergler prověřil pozornost brankáře hostí
31:32
další ojedinělá akce hostí ke gólu nevedla
31:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Daniel Riley (6:0).
29:23
útočnou akci hostí Zítka zastavil včasným výběhem a chycením míčku na hranici brankoviště
27:45
Remeš měl teď opravdu velkou šanci vstřelit další gól, ale nepovedlo se mu finální zpracování míčku
26:44
Sparťané podnikají postupné útočné akce, hostující obránci však v poslední chvíli střely blokují
25:40
Také hosté se po delší době dostali na dostřel Zítkovo svatyně
25:07
Na branku hostí se valí jeden útok za druhým
23:43
Před závarem před domácí brankou se Sparťanští hráči zmocnili míčku a Ivan Pergler krásnou střelou prostřelil hostujícího brankáře
23:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Adam Drastich (5:0).
22:46
Kavan ze Sparty prudce vystřelil na branku hostí, ale brankář byl na správném místě
19:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Jan Kolář (4:0).
19:07
Zítka rybičkou chytil dalekonosnou prudkou střelu hostí
16:30
Trvalý tlak domácí proměnili ve třetí gól.
16:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Jan Kolář (3:0).
15:51
Domácí teď doslova obléhají ústeckou branku, ale bez gólového zakončení
14:34
Langovu rychlou útočnou akci zastavili hosté v bezpečné vzdálenosti od své branky
13:32
prudkou střelu hostů zablokoval domácí obránce a po rozehrávce vznikl rychlý protiútok.
12:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Vilém Kavan (2:0).
12:00
Hra se i nadále přelévá z jedné strany na druhou, oba brankáři jsou pozorní
10:25
V obraně domácích se objevují nepřesnosti, hostující hráči je zatím netrestají gólem.
09:39
Sparťanský tlak k dalšímu gólu zatím nevede.
08:39
Sparťanský útočník Kolář jen těsně minul branku
08:23
První nebezpečnější akce hostí, brankář Zítka byl pozorný a míček vyrazil nad branku.
06:42
Sparťané teď na několik minut uzavřeli hosty před jejich brankou a zkouší střílet z každé pozice
05:16
Sparťanský útočník Remeš trefil pouze boční síťku
04:11
Také hráči hostí prověřili pozornost Sparťanského brankáře. Ten byl připraven a míček za svá záda nepustil.
03:00
Z nenápadné akce před brankou Ústí se ujímají domácí vedení 1:0
02:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář bez asistence (1:0).
02:25
Veselý ze Sparty svoji chybu v rozehrávce hned napravil
01:06
Domácí hráči se od začátku usídlili před brankou hostí.
00:01
úvodní vhazování vyhráli hosté z Ústí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Vojtěch Štorek, Martin Fuchsig, Václav Pazderka, Petr Goltsch, Pavel Zeman
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Hurt, Daniel Riley, Jan Kolář, Daniel Richtr, Martin Remeš