1:2
3:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:40 Jana Boberová (Aneta Koláčková), 17:08 Michaela Žáková (Veronika Pohlodková), 18:54 Linda Detková (Hana Štěrbová), 26:01 Michaela Žáková, 52:47 Regina Obrovská (Yvona Dostálová), 58:31 Michaela Žáková (Aneta Koláčková), 59:49 Aneta Vlachová (Simona Némethová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 21:08 Pavlína Vaněčková (Nataly Krejčí Asfourová), 28:27 Monika Hadrabová (Zuzana Trávníková)

itelligence Bulldogs Brno - FBŠ Jihlava 7:2
9. Jana Boberová, 18. Michaela Žáková, 19. Linda Detková, 27. Michaela Žáková, 53. Regina Obrovská, 59. Michaela Žáková, 60. Aneta Vlachová - 22. Pavlína Vaněčková, 29. Monika Hadrabová; rozhodčí: Jakub Cigl - Jindřich Zich; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 13 - Martina Miksová 36; po třetinách: 3:0, 1:2, 3:0;
60:00
Střely ve 3.třetině: BB: 16, FBŠ: 3.
60:00
Komentář trenérky hostí Anny Přibylové: V play off jsme se rozhodli bojovat a 3/4 utkání jsme měly to aby jsme dokázaly domácí porazit. Ve třetí třetině nám tam spadlo pár šťastných gólů. Výsledek úplně neodpovídá naší hře. Děkujeme soupeři za zápas a zítra se na něj těšíme doma.
60:00
Střely celkem: BB: 43, FBŠ: 15.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Těžké dobývání Jihlavské branky. Výsledek nakonec vypadá jezdnoznačně, ale Jihlava předvedla solidní výkon a odskočit se nám podařilo až ve 3. třetině. Hráčky chválím za nasazení a především za pohyb na hřišti. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů a zítra se těšíme na druhý zápas série.
60:00
59:50
Vlachová po kombinaci s Némethovou uzavírá dnešní účet utkání.
59:49
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Vlachová, asistoval Simona Némethová (7:2).
58:53
Ještě Bachratá se probíjela do střely.
58:32
Žáková nenápadným obloučkem od půlky zvyšuje dnešní skóre.
58:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Aneta Koláčková (6:2).
58:07
Jihlava má volný úder v zajímavé pozici, ale Mikinová trefuje jen zeť.
56:56
Trávníková je ve hře.
54:55
Trávníková atakovala Pohlodkovou nedovoleně, domácí tak mají možnost utkání definitivně rozseknout.
54:54
Vyloučen hráč Zuzana Trávníková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
53:26
Vaněčková předvedla hezkou kličkovanou mezi třemi brňankami, zakončení bylo lehce nepřesné.
52:48
Tak konečně, další střela Obrovské, konečně končí v síti.
52:47
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Regina Obrovská, asistoval Yvona Dostálová (5:2).
52:10
Miksová neviděla střelu Štěrbové, ta stejně letěla vedle.
51:00
Jihlavanky snad poprvé v této třetině na návštěvě obranného pásma Buldoček, ale Dvořáčková nemá práci.
50:18
Koláčková vystihla rozehrávku soupeřek, míček pak nahrála Honcové a pak už byl míček pryč...
47:57
Zamazalová několikrát dorážela skákavý míček, ale za Miksovou ho nakonec nedostala.
46:40
Od začátku třetiny se opět hraje jen na jednu bránu, na tu jihlavskou.
45:57
Bachratá hezky vyběhla do střely, Miksová drží svůj tým.
44:26
Dostálová prováhala čas ke střele, poté už zakončuje nepřesně.
43:58
Bomba Obrovské míří jen do Chvátalové.
42:26
Horký brambor pro Dvořáčkovou, hasí to Bachratá.
41:55
Buldočky střídají s míčkem na holích, jihlavanky na hřišti zůstávají.
40:33
Střela Žákové letí vedle.
40:03
Bachratá rozjíždí první útok domách ve třetí třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: BB: 12, FBŠ: 6.
40:00
38:51
Némethová z voleje trefuje míček, letí mimo.
38:29
Šavlovačka na půlce, lépe to vyšlo pro Jihlavu.
37:30
Žáková to zkusila svojí typickou střelou, neuspěla.
36:40
FBŠ se usídlilo v pásmu Brna, vše končí nepřesnou střelou.
34:53
Miksová vyráží střelu Zamazalové.
34:28
Žáková se pokoušela zakončit střelou na vzdálenější tyčku.
31:53
Volný úder Buldoček v útočném rohu končí u Miksové.
29:39
Trávníková promáchla před poloprázdnou brankou Dvořáčkové.
28:28
Hadrabová dostala dobrou přihrávku a střelou k tyči snižuje skóre.
28:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Monika Hadrabová, asistoval Zuzana Trávníková (4:2).
28:20
Hadrabová blokuje střelu Žákové.
26:39
Dostálová před Miksovou usměrňuje míček těsně vedle.
26:02
Žáková si vyběhla s míčkem od mantinelu, podívala se kde je volné místo a tam umístila střelu.
26:01
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (4:1).
24:00
Asfourová drží míček za vlastní brankou a vyčkává s rozehrávkou.
22:22
Oproti zvyklostem v první třetině nyní jihlavanky napadají rozehrávku Buldoček a daří se jim.
21:09
Vaněčková vystřelila od pravého mantinelu a střela končí až za Dvořáčkovou.
21:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (3:1).
20:27
Koláčková nahazuje na Miksovou.
20:02
Buly pro Štěrbovou, Bachratá je na hřišti, vypadá to, že zranění z konce první třetině ji nelimituje.
20:00
20:00
Střel v 1.třetině: BB: 15, FBŠ: 6.
20:00
19:25
Miksová se nyní smlsla na střele Obrovské od půlky hřiště.
18:55
Detková pod Miksovou dostala míček za její záda.
18:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Hana Štěrbová (3:0).
18:51
Žáková trefuje tyč.
18:30
Buldočky dohrávají třetinu v pásmu Jihlavy a s míčkem na čepelích.
17:09
Žáková se prosazuje, jak jinak než střelou ze střední vzdálenosti a vzdálenější tyčku.
17:08
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Veronika Pohlodková (2:0).
16:54
Na hrací ploše leží domácí Kapitánka Bachratá, vypadá to na problém s kotníkem.
16:46
Vlachová na hřišti.
16:30
Bachratá blokuje střelu Chvátalové a pak míček odpaluje daleko od své branky.
15:20
Dvořáčková po střele Váňové nevěděla kde má míček, ten z ní vypadl a Koláčková ho naštěstí odpálila do bezpečí.
14:46
FBŠ má možnost vyrovnat poté co Vlachová poslala protihráčku na vlastní střídačku.
14:45
Vyloučen hráč Aneta Vlachová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
14:27
Obrovská rozvlnila boční šíťku.
14:00
Buldočky nyní kontrolují hru a míček jihlavankám nepůjčují.
11:49
Bártová na hřišti.
11:42
Zamazalová to zkusila "odrazem" o Mikinovou, nepovedlo se.
11:28
Honcová našla na středu volnou Štěrbovou, ale míček po střele letí hodně vysoko.
10:20
Asfourová blokuje střelu Obrovské.
09:49
Jihlava špatně střídala, Bártová to odsedí.
09:48
Vyloučen hráč Denisa Bártová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
09:21
Přibylová rychle rozehrála na Trávníkovou, ale v obraně dobře pracuje Žáková.
08:41
Miksová první střelu Boberové vyrazila před sebe, Boberová si míček doběhla a svoji střelu i dorazila.
08:40
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jana Boberová, asistoval Aneta Koláčková (1:0).
08:27
Bachratá krosem na Boberovou, ale beckhendem nezpracovala.
07:15
Opět Detková, nyní dvakrát nebezpečná na malém brankovišti, ale golmanka Jihlavy se zatím drží.
06:51
Detková střílí z výběhu od mantinelu.
06:28
Zamazalová dobře ubránila Trávníkovou, ani ji nenechala přijmout míček.
05:52
Dostálová napadá a Váňová před ní odpaluje míček do outu.
04:36
Chvátalová opět při střele, Dvořáčková je tam kde má být.
04:22
Žáková blokuje střelu Chvátalové.
04:00
Jihlavské FBŠ bude spoléhat na "Přešovský beton" a případně brejky. To bude podívaná.
03:30
Buldočky jsou od začátku pevně usazené v obranném pásmu Jihlavy a hledají cestu jak zakončit.
01:10
Dostálová a po ní Honcová, ty měly první dvě šance domácích.
00:30
Vaněčková posílá první míček na polovinu Brna, ale Asfourová ho nedoběhla, byl moc dlouhý.
00:01
Buly pro Jihlavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jindřich Zich.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Pavlína Vaněčková, Denisa Bártová, Nataly Krejčí Asfourová, Anna Přibylová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Michaela Žáková, Linda Detková, Hana Štěrbová, Monika Zamazalová, Anna Bachratá
00:00
Dobrý večer. Vítejte u prvního utkání osmifinále play off 1.ligy žen skupiny východ. Vítězky základní části Bulldogs Brno si při volbě soupeřů pro play off, zvolili pro osmifinále jihlavské FBŠ. Utkání začíná za necelých 10 mint.