- : -
FbC Plzeň
TJ Turnov
FbC Plzeň
branky (asistence): 08:28 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 15:52 Daniel Nicklas (Stanislav Fencl), 22:38 Paul Válka (Filip Rybnikár), 23:38 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 25:01 Stanislav Fencl, 27:35 Filip Rybnikár (Stanislav Fencl), 41:08 Paul Válka (Daniel Nicklas), 54:21 Paul Válka
TJ Turnov
branky (asistence): 11:06 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 16:34 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 21:33 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 38:52 Štěpán Matěcha, 58:50 Vojtěch Palatínus

FbC Plzeň - TJ Turnov 8:5
9. Filip Rybnikár, 16. Daniel Nicklas, 23. Paul Válka, 24. Filip Rybnikár, 26. Stanislav Fencl, 28. Filip Rybnikár, 42. Paul Válka, 55. Paul Válka - 12. Tomáš Vitásek, 17. Štěpán Matěcha, 22. Tomáš Vitásek, 39. Štěpán Matěcha, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6 + Radek Calta 5:4; využití: 0:3; diváků: 82; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 22 - Jaroslav Švec 26; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Markse: Zápas jsme si prohráli ze začátku druhé třetiny, kdy jsme v rychlém sledu inkasovali rychlé branky, domácí pak náskok zkušeně pohlídali. Máme týden na to, abychom se dali dohromady a ještě jednou sem přijeli.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Strejčka: Rozhodujícím momentem utkání byla vítězná druhá třetina, kterou jsme zvládli, soupeřovi jsme pak už nedovolili vrátit se do zápasu a výsledek jsme si na konci již pohlídali. Musíme se pro příště vyvarovat velkému počtu vyloučení.
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině- 8:17
60:00
59:40
Turnov snižuje, na vyrovnání to ale nevypadá, poněvadž Plzeň drží míček pevně na svých hokejkách a hlídá si zbytek zápasu.
58:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (8:5).
58:41
Začalo se nám místo běhání létat přes mantinely,nejdříve Calta a poté i Matěcha.
58:19
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
58:19
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
58:01
Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny a předpokládáme, že i celého zápasu.
57:06
Fencl dnes předvádí nadstandartní výkon, teď krásně zastavil tělem střílený balonek a vysloužil si pochvalu od svých spoluhráčů.
54:22
Paul Válka si zkušeně povodil brankáře hostů a posílá domácí do pohodlného vedení o čtyři branky.
54:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka z trestného střílení (8:4).
54:06
Obětavý Štejr zblokoval další nebezpečnou střelu.
53:05
Hoferek opět mimo hru atakoval soupeře a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.
53:04
Vyloučen hráč Petr Hoferek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:57
Přesilovka domácích je natolik statická, že rozplakala malé dítě na tribuně Východ.
52:07
Domácí nikam nespěchají, ví, že udržet balonek bez zbytečných ztrát jim nyní vyhovuje nejvíc.
51:07
Dominik Hiadlovský nyní uplně mimo hru vrazil do jednoho z hráčů domácích, čímž si vysloužil dvouminutový trest.
50:59
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:15
Zápas se začíná trochu přiostřovat, v hlavní roli Rybnikár, který si s rozhodčím stále musí něco vyjasňovat.
48:33
Na míčku se ale stále nacházejí hosté, kteří mají již poměrně velký tlak.
48:10
Plzenští hráči přestáli pětiminutové oslabení bez jediné újmy.
47:15
Turnov zasypává domácí střelami, ale vždy je na svém místě Ščurko a nebo střely létají mimo.
47:02
Khek se vydal na výlet na útočnou polovinu, kde si pohrál s protihráčem, kterého uklidil za mantinel.
46:32
Domácí boss Pavel Strejček teď na své svěřence hlasitě zahalekal.
46:12
Ščurko předvedl několik pohledných zákroků za sebou a nedovolil Turnovu snížit ztrátu.
45:42
Plzeňáci statečně odolávají tlaku hostů, který se rapidně zvýšil.
44:44
Na zemi se nyní zase objevil hráč domácích, Václav Zábran se ale statečně zvedá z hrací plochy a za pomocí spoluhráčů se dostává na střídačku.
44:27
Ani v přesilovce se hosté nedokážou usadit v útočném pásmu a hra je vyrovnaná.
43:20
Radek Calta nyní zasánul do obličeje hokejkou jednoho z hráčů hostí a vysloužil si pětiminutový trest.
43:01
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 5 minut za hra ve výskoku.
42:20
Toto utkání sleduje silně nadprůměrných 82 diváků. Děkujeme za návštěvu!
41:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Daniel Nicklas (7:4).
40:59
Balonu se zmocnili domácí a mají ho na svých hokejkách.
40:32
Dlouhý nához ze strany hostů zastavuje Ščurko v bráně domácího FbC.
40:01
Začíná nám třetí třetina našeho dnešního zápasu, úvodní buly pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 13:7
40:00
38:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha z trestného střílení (6:4).
36:55
Štejr si připsal 4 vteřinový ice time a už si opět bere krásnou mikinku.
36:29
Němeček neprocpal přihrávku na Caltu
35:36
Vitásek přestřelil.
34:51
Vyloučen hráč Michal Štejr družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
34:38
Zábran trefuje Švece.
33:49
Válka trefuje boční síť.
33:04
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:02
Luxusní zákrok Ščurka.
31:11
Rybnikár našel Fencla před brankou ten ovšem branku netrefil.
30:00
utkání se přehouplo do 2. poloviny
27:42
Lapuník trefuje Švecovu masku.
27:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Stanislav Fencl (6:3).
26:54
Hra se začíná přiostřovat.
26:32
Brabec se na půlce napřáhl a Němeček dorážel, ale pozorný Švec chytá.
26:20
Rybnikár nezpracoval přihrávku od Nicklase.
26:04
Na dnešním utkání chybí skalní fanoušci jako například pan Brada.
25:01
Timeout TJ Turnov
25:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Stanislav Fencl bez asistence (5:3).
25:01
Fencl na podruhé přidává pátou branku FbC.
23:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (4:3).
23:38
Na zlatém podnose obdržel Rybnikár přihrávku od Nicklase a jednoduše skóruje.
22:44
Matěcha minul Ščurkovo svatyni.
22:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Filip Rybnikár (3:3).
22:38
A je vyrovnáno.
21:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (2:3).
21:33
Hosté se poprvé ujímají vedení.
20:59
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 6:10
20:00
19:58
Lapuníkovi jsou dnes velmi hlasité v komorní atmosféře vynikají. Pro fanoušky defenzivního florbalu je dnes utkání kromě skóre vynikající.
19:09
Utkání je svázáno taktikou.
18:41
Atmosféra by se dala krájet.
17:04
Dnes sledujeme mnohem lepší utkání než včera.
16:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
15:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Stanislav Fencl (2:1).
15:42
Hra 4 na 4 je velice vyrovnaná.
14:51
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
14:51
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:51
A máme zde trestné střílení.
14:06
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
13:48
A bude se vylučovat.
13:01
Fencl zblokoval střelu Sekyry.
11:54
Domácí nyní zamkli Turnov na jejich polovině.
11:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (1:1).
11:06
Hosté využívají přesilovku.
10:22
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:28
07:25
Plzenští kombinují a sem tam ohrozí Švece.
05:45
Caltova střela zblokována.
05:33
Němeček otestoval pozornost Švece.
03:12
Zábran vyběhl zpoza branky a nebezpečně otestoval Švece.
02:12
Calta v jasné situaci vyhořel.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Michael Brabec, Radek Calta, Tomáš Němeček, Vojtěch Lapuník