0:2
2:3
4:1
0:1
branky (asistence): 21:43 Miroslav Fořt (Ondřej Kawulok), 33:34 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 43:17 Dominik Beneš (Václav Vavruška), 51:14 Václav Vavruška (Dominik Beneš), 52:29 Václav Vavruška (Dominik Beneš), 58:57 Ondřej Kawulok (Dan Semerád)
branky (asistence): 04:14 Marek Veselý (Daniel Riley), 11:56 Lukáš Kovařík (Vilém Kavan), 24:31 Jan Kolář (Ondřej Hurt), 33:47 Ondřej Hurt (Martin Remeš), 35:29 Lukáš Kovařík (Petr Tlapa), 45:43 Jan Kolář (Daniel Riley), 63:26 Lukáš Kovařík (Jan Lang)

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:7p
22. Miroslav Fořt, 34. Ondřej Kawulok, 44. Dominik Beneš, 52. Václav Vavruška, 53. Václav Vavruška, 59. Ondřej Kawulok - 5. Marek Veselý, 12. Lukáš Kovařík, 25. Jan Kolář, 34. Ondřej Hurt, 36. Lukáš Kovařík, 46. Jan Kolář, 64. Lukáš Kovařík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 112; zásahy brankářů: Karel Čáp 23 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 0:2, 2:3, 4:1, 0:1;
70:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty: První polovinu utkání nás výkon nebyl vůbec dobrý a proti kvalitně hrajicimu soupeři jsme měli velké problemy. Poté co jsme zjednodušili hru, dokázali jsme být vyrovnanym souperem. Děkuji souperi za utkání a přeji hodně štěstí v play-off
70:00
Vyjádření trenéra týmu ACEMA Sparta Praha UNYP p. Jaroslava Berky: Vyrovnané utkání. konec byl trochu hektický, soupeř nás ve třetí třetině zatlačil a podařilo se mu vyrovnat. Každopádně za výhru jsme rádi, že nemusíme hrát další utkání v týdnu. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na playoff
63:26
63:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Jan Lang (6:7).
62:38
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
62:38
Trochu z herecké školy předvedl Vochyán, každopádně rozhodčí mu to sežrali i s najivákem a Ústí jde do čtyř
58:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (6:6).
58:57
Po přihrávce Semeráda se trefuje Kawulok
58:05
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
58:05
Horák natlačil Vavrušku do brány a je právoplatně vyloučen za nesportovní chování
56:44
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
55:45
Pavel Zeman předvedl něco ze svého repertoáru "freestylu" a nechybělo moc k tomu, aby skóroval branku
54:38
Geniální kombinace, kterou po pěkné přihrávce od Beneše zakončoval Vavruška, neskončila brankou
54:00
Semerád v další dobré šanci, ale opět neproměnil
53:30
Na hřišti se přiostřuje
52:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Dominik Beneš (5:6).
52:21
Beneš v úniku trefil zadní mantinel, který odrazil míček k Vavruškovi a ten chladnokrevně zakončil do odkryté branky
45:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Daniel Riley (3:6).
43:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Václav Vavruška (3:5).
38:18
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
37:46
Výhoda pro domácí
36:20
Beneš se prorval přes tři sekery Sparty, nahrál Semerádovi, který trefil boční síť, poté se znovu dostal míček k Benešovi ze Semerádem, kdy Semerád trefil tyč
36:00
Chyba Kawuloka nepotrestána
35:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Petr Tlapa (2:5).
35:29
Další branka hostů
35:00
Zeman pouze do boční sítě
33:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Martin Remeš (2:4).
33:47
Příchází schlazení domácích ve formě gólu od Hurta
33:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (2:3).
33:34
Ústí snižuje, po gólu Kawuloka
32:35
Krupica "vymíchal" dva hráče na středu hřiště, následnou přihrávku Poloprutský nezpracoval
24:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Ondřej Hurt (1:3).
24:31
Chyba v komunikaci, kterou potrestal osamocený Kolář
24:08
Na každé straně jsme mohli vidět gólové příležitosti, ani jedna však neskončila brankou
23:09
Pergler v dobré pozici, Čáp ale pozorný
21:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Ondřej Kawulok (1:2).
17:15
Vyloučen hráč Martin Stejskal družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
17:15
Stejskal, ve snaze dorazit balonek, seknul Zítku do helmy, a proto je vyloučen na dvě minuty
15:40
Poloprutský se prosmýkl přes tři obránce, ale nedokázal zakončit
14:24
Domácí poněkud zapomněli na obranu, a proto musel Fořt řešit přečíslení 3 na 1, Kavan vystřelil mimo
13:00
Ve velké příležitosti se objevil Kawulok, jeho nahrávka na střed však nebyla úspěšná
11:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Vilém Kavan (0:2).