4:2
1:1
0:4
- : -
branky (asistence): 06:29 Jonáš Kůra (Adam Tauš), 10:22 Antonín Šmerák (Vojtěch Smutný), 10:37 Zdeněk Malich (Vít Máček), 11:51 Vojtěch Smutný, 34:51 Adam Tauš
branky (asistence): 14:03 David Žáček, 18:54 Petr Černý (Lukáš Kučera), 39:37 Lukáš Prix (Lukáš Kučera), 44:42 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 46:21 Petr Černý (Lukáš Prix), 53:48 David Petržela (David Žáček), 57:12 Adam Šmíd (Lukáš Slabý)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Pardubice 5:7
7. Jonáš Kůra, 11. Antonín Šmerák, 11. Zdeněk Malich, 12. Vojtěch Smutný, 35. Adam Tauš - 15. David Žáček, 19. Petr Černý, 40. Lukáš Prix, 45. Adam Šmíd, 47. Petr Černý, 54. David Petržela, 58. Adam Šmíd; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 40; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 18 - Martin Haleš 28; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: Suprově jsme se vrátili do zápasu, perfektně zvládli třetí třetinu a postupujeme. Pochvala pro všechny hráče, díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: 100% poctivě odpracované utkání, které by si určitě zasloužilo prodloužení série. Klukům děkuji za odvedenou práci v celé sezoně.
57:59
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
57:30
Domácí to zkouší v šesti.
57:12
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (5:7).
55:18
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
55:01
Kubíček si s Černého střelou učebnicově poradil.
53:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (5:6).
51:11
Kuželův pokus těsně minul spojnici.
48:14
Klimeš vvyslal kros na Hudečka, ale ten zakončit nedokázal.
47:03
Hemerkův přízemní pokus zblokován obranou hostí.
46:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Prix (5:5).
46:15
Hostí drží balón na útočné polovině.
45:49
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vražení zády.
44:42
43:53
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
43:32
Hudečkova střela mířila jen do boční sítě.
43:02
Pozvolná rozehrávka hostí.
42:12
Hráči hostí vysoce napadají.
41:05
Hra se hned ze začátku třetiny pohybuje ve vysokém tempu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Hostí:9, Domácí: 12
39:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Lukáš Kučera (5:3).
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš bez asistence (5:2).
34:51
Brankář hostí vyhodil balón Taušovi přímo na čepel a ten už jen zakončil přízemní střelou ke vzdálenějsí tyči.
34:41
Nebezpečný Hudečkův pokus
32:06
Brankářův dlouhý výhoz tentokrát zpacifikovala obrana domácích.
28:12
S Máčkovou střelou od mantinelu si brankář hostí zkušeně poradil.
25:32
Kůrovu technickou střelu likviduje obrana hostí.
25:23
Dlouhý brankářův výhoz zkusil do branky procpat Černý, ale přestřelil.
23:03
Tauš z bezprostřední blízkosti trefuje jen břevno .
21:30
Kůrovu nebezpečnou střelu zblokoval obránce hostí.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Hostí:5, Domácí: 11
18:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (4:2).
18:54
Po Kučerově přihrávce už Černý zakončoval do prázdné brány.
17:19
Domácí opět v plném počtu
15:19
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
14:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (4:1).
14:03
Při protiútoku hostí se balónu zmocnil Žáček a zakončil.
13:44
Šmídova střela těsně míjí horní růžek.
11:51
Timeout Sokol Pardubice
11:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Smutný bez asistence (4:0).
11:51
Smutný propasíroval míček v předbrankovém prostoru až za Halešovy záda.
10:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (3:0).
10:37
Malich vyvezl balón přes střed a zakončil do horního růžku.
10:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Vojtěch Smutný (2:0).
10:22
Šmerákova přízemní střela od mantinelu končí až v síti hostí.
09:44
Klimešovu střelu zblokoval obránce těsně před bránou.
09:22
Hostí tvrdě napadají.
07:23
06:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Tauš (1:0).
06:29
Kůra zakončil parádní střelou z středu hřiště.
04:41
Kůrovu střelu bez problémů chytil golman hostí
03:12
Domácí počínají pomalou rozehrávku odzadu.
01:40
S Kuželovou střelou po zemi si Haleš poradil
00:32
Kučerova střela tahem těsně míjí horní tyč.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček