1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 15:24 Eva Juříková (Lucie Svobodová), 26:22 Lucie Svobodová
branky (asistence): 20:13 Sára Seevaldová (Sára Jakubkovičová), 23:44 Marika Marečková, 38:35 Tereza Goláňová (Markéta Martinková), 50:36 Markéta Martinková, 52:28 Barbora Maštalířová (Markéta Martinková), 54:47 Monika Mikšíková (Kateřina Sedláčková)

FTC Vysoké Mýto - Florbal Vsetín 2:6
16. Eva Juříková, 27. Lucie Svobodová - 21. Sára Seevaldová, 24. Marika Marečková, 39. Tereza Goláňová, 51. Markéta Martinková, 53. Barbora Maštalířová, 55. Monika Mikšíková; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Martin Preclík; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 21 - Kateřina Šimková 28; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:3;
60:00
59:59
Máme tu konec zápasu, Vsetín odváží postup na Moravu.
59:59
Děkujeme také soupeři! Nyní se spočneme a budeme se připravovat na čtvrtfinále. Doufam také, že holky dorazí v hojném počtu podpořit muže v cestě do divize dne 11.3. do Bystřice pod Hostýnem.
59:59
Nejlepší hráčky obou týmů jsou po zásluze brankařky. Počet diváků: 74.
59:59
Komentář trenéra domácích Dejdara: Chci poděkovat holkám za nasazení a bojovnost do úplného konce a gratulujeme soupeři k postupu, přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí Seevalda: Krásné utkání do posledních minut zápasu. Trochu zamrzí nesportovní chování některých domácích hráček, které vedlo málem ke zranění. Každopádně děkuji týmu za parádní výkon, fantastickým fanouškům, kteří vytvořili domácí atmosféru i zde ve Vysokém Mýtě a v neposlední řadě i rozhodčím za super výkon.
59:23
Vysoké Mýto v závěru ještě sype na branku střelu za střelou. Branku však stále nevidíme.
58:55
Timeout Florbal Vsetín
58:44
Čas pro FTC ubíhá proklatě rychle, pro soupeřky ze Vsetína naopak pomalu.
57:25
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
57:25
Mýto už se nadechovalo k poslednímu tlaku, svou chybou ho však poslala do kolen obrankyně Foffová jenž se nechala zbytečně vyloučit.
56:59
Timeout FTC Vysoké Mýto
56:31
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vražení zády.
54:55
Domácí trenér stále neutichá a s vervou bojuje za své hráčky u rozhodčích. Zasypává je nevídanou salvou nadávek. Vše se ale odehrává bez sprostých slov.
54:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Monika Mikšíková, asistoval Kateřina Sedláčková (2:6).
53:59
Fix domácího ,,kouče,, má své nejlepší zasebou. Kousíčky se povalují po celé domácí střídaččce.
53:15
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
52:54
Domácí hráčky nemohou najít recept na výborně formovanou obranu Vsetína.
52:30
Hra plná nedorazů se kouskuje čím dál více.
52:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Markéta Martinková (2:5).
51:09
Vsetín po velkém náporu navyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek.
50:59
Strhující hra zvedá pár desítek diváků ze sedadel. Pokud už dávno nestojí.
50:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Markéta Martinková bez asistence (2:4).
48:34
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
48:25
Jak široká, tak dlouhá. Takovým způsobem Ondrová zastavila míček ve své cestě do svatyně.
47:33
A na svém místě je už i proslulý parní hrnec Aleš Dejdar, věčně diskutující s rozhodčím po vzoru Michala Jedličky.
45:44
Nevybíravých faulů stále přibývá. Hráčky poněkud zapomínají na ducha FAIR PLAY.
45:04
Vyloučen hráč Sára Jakubkovičová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
43:56
Ránu jako když kopne kůň zastavil neskutečným a nebál bych se říct až famózním způsobem mantinel za brankou. Těsně vedle.
42:33
Jak jsem avizoval, tak se stalo. Máme tu vyloučení pramenící z tvrdé hry. Vysoké Mýto má jedinečnou možnost ke skórování.
42:12
Vyloučen hráč Eva Gajdošová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
41:56
U mantinelů jsou hojně využívány ostré lokty.
40:03
A jdeme do velkého finále. Z bufetu se už trousí poslední nenasytní diváci, těšící se na 3. a zároveň poslední část utkání.
40:00
40:00
39:55
Hráčky vysokomýtského FTC půjdou do kabin s jednogólovým mankem.
38:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Markéta Martinková (2:3).
38:33
Závar před domácí brankou a?
36:14
Prozatím vyrovnaná hra se po posledním vstřeleném gólu usídlila na středu haly.
32:09
Nadrilovaná přesilovka týmu z východu nebude vůbec lehká. Vsetín roztáčí kolotoč.
31:38
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
31:38
Bude se vylučovat. Rozhodčí již upažil.
29:49
Hra je svázaná taktikou nastavenou trenéry tůmu. V této části sezony už jde o všechno a každá chyba je na provoligové úrovni v zápětí trestána.
26:25
Svobodová zametla kuličku těsně vedle nohy urostlé vsetínské golmanky, mezera jenom na míček.
26:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová bez asistence (2:2).
23:45
Tvrdá žíně z kraje palubovky byla rukou Ondrové zastavena jenom z poloviny. Překulila se přes rameno vytáhlé brankařky a doskákala bohužel až do sítě. Mame tu obrat.
23:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková bez asistence (1:2).
20:14
Tak to byla rychlost! Většina diváku ještě nedojedla ani zdější pověstný párek v rohlíku a máme tady kříž. Seevaldová táhlou střelou rozvlnila síť za bezradnou Ondrovou. Stav utkání 1:1, Show teprve začíná.
20:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Sára Jakubkovičová (1:1).
20:00
20:00
19:59
Prchající utočnice Minářová byla zastavena hrubým zakrokem a končí na zemi. Po účinkování ošetřovatele se zvedá a bude v pořádku. Tímto končí 1. třetina.
19:04
Hra se po brance trochu zklidnila, přestala být plná nedorazů a hračky vše řeší s klidnou hlavou.
17:26
Branka na 1:0 padla z dorážky. Zívající polovinou branky nepohrdla útočnice s božským číslem Juříková.
15:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Eva Juříková, asistoval Lucie Svobodová (1:0).
14:37
OU, hostující golmanka pravou rukou zalepila balonek jakoby se nechumelilo. Slast pro oči.
13:50
Trest v podání obdrženého gólu však nepřišel. Opět 5v5.
12:10
Zahradníková se svoji nedisciplinovaností dopustila obřího oslabení svého týmu. Hrubá chyba !!
12:06
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
11:50
Vysokomýtskou šanci zastavila hbitá brankařka týmu hostí tygřím skokem z jedné strany na druhou.
09:10
Pár desítek prihlížejících diváků vytvořilo solidní atmosférů. Zejména část fanoušků moravských hráček.
06:49
Poskakující balonek kolem vsetínského brankoviště nebyl schopen nikdo trefit, hra končí faulem a standartní situaci na hraně velkého ,,vápna,,.
05:15
Hráčky Vsetína vytloukají vysokomýtské bloky.
03:42
Střely se začínají hromadit na obou stranách. Na kuličku uz si šáhly obě golmanky.
02:39
Zpočátku klidná hra se s přívalem plynoucích minut začíná stávat vysoce atraktivní.
01:07
Dobrý den vážené dámy a pánové, vítame vás u 2. odvetného zápasu PLAY OFF 2.ligy žen. Přejeme příjemný prožitek v hale nebo u mobilních aparátů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Kateřina Šimková; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Sára Seevaldová, Markéta Martinková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Barbora Zahradníková, Aneta Suchomelová, Kristýna Minářová, Edita Hendrychová, Martina Pokorná