1:1
0:0
1:0
- : -
branky (asistence): 10:52 Natálie Janečková (Eva Smutná), 47:52 Eva Smutná (Klára Suchánková)
branky (asistence): 04:01 Kateřina Kvapilová

K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB 2:1
11. Natálie Janečková, 48. Eva Smutná - 5. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Mannová 23 - Karolína Špačková 26; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Marek Loskot): Dnes jsme zvládli herně dobře 1. třetinu, kde se nám bohužel nepovedlo proměnit víc šancí. Od druhé třetiny už bylo holkách v obou týmech vidět, že toho po včerejším utkání mají plné zuby a byl to spíš boj. Dnes se štěstí v závěru přiklonila k nám, takže si příští víkend zopakujeme výlet do Boleslavi.
60:00
Statistika střel 3.třetiny K+ Florbal Židenice 11 -8 Florbalová akademie MB.
60:00
Komentář trenéra hostí (Josef Kárník): Dnešní zápas vyhrál ten šťastnější. Co jsme neproměnili, resp.vychytala domácí golmanka, to je neskutečné. Nezbývá, něž se připravit na příště. M.j. přejeme zraněné soupeřce brzké uzdravení a díky soupeřkám za zápletku v postupových bojích. Díky našim holkám za bojovnost a nasazení.
60:00
59:03
Hostující prázdná branka a hosté v 6.
58:06
Zákrok z kategorie zázračných až nemožných teď předvedla domácí Mannová. Rozhodující moment utkání.
57:54
Nepěkný moment nám teď přinesla situace. Filipová si ošklivě vyvrtla kotník a v zápase, tak už nebude pokračovat. Přejeme brzké uzdravení.
57:05
Židenice teď uzamkli hostující před jejich brankou
54:20
Na Žbánkovou zívala prázdná branka, nedokázala však zkrotit skákající balonek a stav tak zůstává stejný.
52:33
Dvě pěkné střely Filipové hodně zaměstnaly Špačkovou, která zatím odolává
51:10
Židenice mají více ze hry, více střel, ale aby je neproměňování šancí nakonec nestalo zápas. Nechme se překvapit.
50:19
Použil bych letištní výraz "last call", kdy Sedláčková stihla zamezit střele.
47:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Klára Suchánková (2:1).
47:52
Tlak do branky se vyplatil a Židenice slaví. Smutná neměla problém z blízka uklidit.
47:32
Znáte ten film "co ta holka chce"....přidejte si tam slovo "více" a zbydou Vám pouze oči pro pláč po promarněné šanci.
46:12
Patetický pokus z dílny Zápotocké.
45:03
Horáková hraje dobrý zápas. Rozdává přihrávky a teď střílela z větší dálky, ale v domácí bráně Mannová se nenechala zaskočit.
43:40
Hamzová vystřelila z otočky jen do připravené Špačkové.
42:30
Škopíková výborně napadala, získala míček, ale přihrávku před branku bohužel zablokovala jedna z hostujících hráček.
41:13
Zápotocká vystřelila z úhlu a Manová si připisuje dobrý zákrok.
40:00
40:00
Statistika střel 1.třetiny K+ Florbal Židenice 7 - 7 Florbalová akademie MB
40:00
37:22
Závar před hostující brankou vyřešen odpálením míčku do horních pater..
34:05
Švehlová promáchla v solidní pozici " v mezikruží" .
32:22
Rybníčková vystavila stopku Žbánkové, která už se dostávala do šance.
31:12
Chce to jen lepší zakončení. To si určitě říká Janečková, která proběhla středem hřiště jak po másle, ale výsledek akce už znáte.
29:40
Mannová trochu se štěstím vyrazila střelu na bližší tyč a uchránila tak svůj tým od pohromy.
27:44
Brejk hostující hráčky zastavila skvěle Filipová.
26:17
Zatím se hraje bez výrazných šancí na obou stranách v 2. třetině.
24:30
Přesilovka se domácím moc nepovedla a hosté se tak ubránili.
22:30
Vyloučen hráč Kateřina Kvapilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
22:22
Domácí lodivod M. Loskot se snaží vysvětlit své svěřenkyni, kde se má pohybovat ve stylu " tady ne a tady jo".
20:00
20:00
Statistika střel 1.třetiny K+ Florbal Židenice 10 - 9 Florbalová akademie MB
20:00
19:34
Suchánková cestou do rohu k rozehrávce stihla pozdravit i přítomné fanoušky, nicméně až v rohu zjistila, že rozehrávku má soupeř.
19:07
Židenice zatím diktují tempo utkání a Mladá Boleslav těží pouze z protiútoků.
15:49
Švehlová s Janečkovou hrají téměř poslepu, bohužel ke smůle Židenických hráček trefila Švehlová pouze brankářku.
14:21
Technická kroucená střela Janečkové, šla pěkně na zadní tyč, kde byla ale připravená Špačková a likviduje.
13:42
Švehlová našla před brankou volnou Janečkovou, které však dobrou příležitost promarnila.
12:50
Protiútok Mladé Boleslavi výborně zakončený, ale Mannová vyráží maskou.
10:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Smutná (1:1).
10:52
Janečková si dorazila svoji střelu a se štěstím překonala brankářku.
10:37
Zblokovaná střela Rybníčkové.
06:09
Janečková se probila přes dvě hráčky Mladé Boleslavi, ale z bezprostřední vzdálenosti nedokázala přesněji zakončit.
04:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová bez asistence (0:1).
04:01
Smolný okamžik hned na začátku, kdy Mannové projela dorážka Kvapilové přesně mezi nohama.
01:46
Jde vidět že základní část už je za námi, začalo play off a Škopíková už leží za mantinelem. Rozehrávku budou mít Židenice.
00:40
Střela smutné do připravené Špačkové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Kristýna Bauerová, Anna Říhová, Markéta Žbánková, Zuzana Kábrtová, Kateřina Kvapilová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Kateřina Mannová; hráči v poli: Alžběta Švehlová, Gabriela Mandíková, Eva Smutná, Markéta Sedláčková, Natálie Janečková