- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 11:22 Anh Vu Hong, 41:30 Andrea Plavcová
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 17:31 Petra Klusáková, 27:04 Kateřina Seemannová (Klára Šulová), 31:52 Simona Kittlerová (Gabriela Křemelová), 51:12 Kateřina Seemannová (Aneta Lisová)

FbŠ Bohemians - FBŠ Jihlava 2:4
12. Anh Vu Hong, 42. Andrea Plavcová - 18. Petra Klusáková, 28. Kateřina Seemannová, 32. Simona Kittlerová, 52. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Strnad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Radka Höflerová 19 - Kateřina Holemářová 21; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Vojáčka: Rád bych pochválil holky za přístup k celé sérii, bohužel na jeden nebo dva góly se ve florbale nevyhrává. Děkujeme Jihlavě za pěknou sérii a přejeme hodně štěstí v dalším kole.
60:00
Komentář trenérky hostí Anny Dvořákové: Přestože se mi to vždycky nevyplatilo, musím holky dneska opravdu pochválit. Po nejisté první třetině začaly plnit pokyny a skvěle se vyrovnaly s obměněnou sestavou soupeře. Děkujeme Bohemce za sérii.
60:00
58:51
Timeout FbŠ Bohemians
51:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Aneta Lisová (2:4).
41:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová bez asistence (2:3).
40:00
40:00
31:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Kittlerová, asistoval Gabriela Křemelová (1:3).
27:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Klára Šulová (1:2).
20:00
20:00
17:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková bez asistence (1:1).
11:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anh Vu Hong bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Klára Šulová, Gabriela Křemelová, Aneta Lisová, Petra Klusáková, Simona Kittlerová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Julie Bartolomějevová, Veronika Štajnerová, Lucie Reinšteinová