1:2
4:1
4:0
- : -
branky (asistence): 05:54 Ladislav Dufek, 26:10 Lukáš Gregr (Tomáš Hos), 31:40 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 34:31 Lukáš Gregr, 37:57 Ladislav Dufek (Thomas Jakubec), 43:53 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 47:25 Michal Šíma (Denis Jakubec), 56:47 Lukáš Gregr (František Chmela), 59:07 Tomáš Líznar (Pavel Volek)
branky (asistence): 09:40 Tomáš Pešek (Tomáš Rezek), 13:22 Jan Sláma (Jakub Kocour), 31:24 Jan Sláma (Lukáš Zelenka)

FbC Aligators Klobouky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 9:3
6. Ladislav Dufek, 27. Lukáš Gregr, 32. Martin Houšť, 35. Lukáš Gregr, 38. Ladislav Dufek, 44. Lukáš Gregr, 48. Michal Šíma, 57. Lukáš Gregr, 60. Tomáš Líznar - 10. Tomáš Pešek, 14. Jan Sláma, 32. Jan Sláma; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 12 - Martin Frühbauer 24; po třetinách: 1:2, 4:1, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů : "Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství."
60:00
Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 33; TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 15
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Slabého: "Jsme velmi rádi, že se nám podařilo zvítězit. Velmi náročná sezóna pro nás, jsme rádi, že ji máme za sebou a těšíme se na další. Přeji soupeř, aby NL udržel. Děkuji hráčům za přístup a také divákům za podporu."
60:00
Máme tady konec utkání, ve kterém se podařilo zvítězit domácímu týmu FbC Aligators. Díky tomu tak vyhrávají sérii 3:2 a udržují se v Národní lize.
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5
60:00
59:07
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Pavel Volek (9:3).
59:07
Volek našel před bránou volného Líznara a ten vstřeluje branku.
57:59
Hostům se jejich aktivní hra nevyplácí a opět se dostávají do čtyř hráčů v poli.
57:55
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za vražení zády.
56:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval František Chmela (8:3).
56:47
Gregr opět v samostatném úniku vstřeluje branku a spaluje tak šance hostů na dorovnání.
55:59
Hosté teď mají šanci srovnat v početní výhodě.
54:45
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
54:45
Domácí svojí chybou vyrovnávají množství hráčů na hřišti.
53:59
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
53:59
Domácí teď mohou uklidnit hru.
53:20
Konečně se začal hrát nekompromisní a útočný florbal na obě strany.
49:35
Nervózní atmosféra v hale neuvěřitelně roste.
48:55
Hosté aktivní hrou drží stále míček, většinou však chybují a domácí tak chodí do protiútoků.
47:55
Nebezpečná střela letící do šibenice, golman domácích však maří šance.
47:25
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Michal Šíma, asistoval Denis Jakubec (7:3).
47:25
A hned krásnou přihrávkou na Šímu pomáhá k navýšení skóre.
47:10
Denis Jakubec dnes poprvé nastupuje na hřistě.
46:30
Domácí útočí na bránu soupeře, střela však končí za bránou.
46:00
Hosté mají momentálně delší držení míčku než domácí.
45:13
Domácí však nikam nespěchají, kombinují na své polovině.
44:09
Hosté z bezpečné hry riskují a vytahují se na půlku soupeře.
43:53
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (6:3).
43:53
Domácí teď faulování při přechodu do protiútoku, Gregr však svou trefou vstřeluje branku.
40:00
40:00
40:00
37:57
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Thomas Jakubec (5:3).
37:57
Dufek vytahuje svůj klenot, bekendová střela ze vzduchu a zády k bráně.
34:31
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (4:3).
34:31
Gregr teď po náběhu z rohu střílí branku a dostává tak svůj tým do vedení.
33:20
Na hřišti zatím vidíme hru z jedné strany na druhou.
31:40
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Houšť, asistoval Lukáš Gregr (3:3).
31:40
Domácí však odpovídají rychlým gólem z protiútoku.
31:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Lukáš Zelenka (2:3).
31:24
Opět po akci z rohu hosté dávají gol.
31:20
Hosté v situaci 3 na 2, Rychlý však vyráží za mantinel.
29:51
Domáci nevyužili své šance v početní převaze
27:51
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za držení.
27:51
Opět šance pro domácí navýšit skóre ve svůj prospěch.
26:10
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Tomáš Hos (2:2).
25:10
Individuální akce Volka, míček však končí na holi soupeře.
23:30
Hosté zkouší střelou z půlky, ta však končí v ochrané síti.
23:09
Domácím se bohužel nepodařilo dorovnat.
21:09
Vyloučen hráč Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
21:09
Domácí se teď pokusí v početní výhodě dorovnat skóre.
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6
20:00
19:50
Obrovský tlak domácích, golu se však nedočkali.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
17:45
Hosté zatím spoléhají na brejkové situace, cto se jim zatím vyplácí.
16:50
Přečíslení hostů, golman však nekompromisně chytá.
15:25
Na hřišti vidíme taktickou bitvu.
13:22
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jakub Kocour (1:2).
13:22
Po střele hostujícího obránce z poloviny, blízký útočník doráží do branky Rychlého.
12:25
Domácí teď sevřeli hosty na půlce, gol se jim však vstřelit nepodařilo.
10:30
Domácí po rychlém rozehrání volného úderu vstřelují branku, ta však není uznána.
09:40
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Tomáš Rezek (1:1).
09:40
Volný úder v blízkosti branky, ze kterého hosté, po špatném postavení domácích střílí gol.
09:34
Hosté teď rozehrávají z rohu.
07:00
Nához na branku domácích, brankář však vyráží.
05:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek bez asistence (1:0).
05:54
Dufek po chybě hostujíciho obránce trestá střelou, která propadá až za záda golmana.
05:24
Domácí více aktivní na míčku.
01:50
Rychlá střela Houště však netrefila branku.
01:30
Domácí teď kombinují na vlastní polovině.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Rezek, Jakub Mareš, Tomáš Pešek, Jaromír Čermák, Petr Liška
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Pavel Volek, Tomáš Líznar, Patrik Jedlička, František Chmela, Jakub Gremmel
00:00
Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na zápase 5. kola Národní florbalové ligy play-down Národní liga - východ. Dnes proti sobě nastoupí týmy FbC Aligators Klobouky a TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons.