0:2
1:4
- : -
branky (asistence): 58:12 Roman Mach (Jaroslav Dufek)
branky (asistence): 07:48 Petr Tlustoš (Lukáš Váša), 11:36 Petr Tlustoš, 14:32 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 15:10 Ondřej Dvořák (Vojtěch Haman), 26:06 Lukáš Váša (Filip Dvořák), 31:55 Jiří Příhoda (Lukáš Zeisel), 46:52 Vojtěch Haman (Michal Staněk), 47:52 Ondřej Dvořák (Vojtěch Haman), 49:30 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 56:45 Daniel Halm (Ondřej Dvořák)

ASK Bystřice n.P. - Hippos Žďár n/S. 1:10
59. Roman Mach - 8. Petr Tlustoš, 12. Petr Tlustoš, 15. Lukáš Váša, 16. Ondřej Dvořák, 27. Lukáš Váša, 32. Jiří Příhoda, 47. Vojtěch Haman, 48. Ondřej Dvořák, 50. Vojtěch Haman, 57. Daniel Halm; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Matěj Sláma 32 - Lukáš Kratochvíl 11; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:4;
60:03
Komentář hostujícího trenéra Filipa Dvořáka: Od začátku jsme šli za vítězství, což se nám i bez větších komplikací povedlo. Za udržení soutěže jsme rádi. Děkujeme divákům hlavně našim, kterých přijelo dost a děkujeme soupeři za sérii.
60:02
Komentář trenéra domácího týmu Ondřeje Dvořáka: Jednoznačný průběh utkání od první do poslední minuty. Bohužel se projevily naše kvality. Jsme rádi za čestnou branku. Děkujeme soupeři rozhodčím, divákům za zápas.
60:01
Střely celkem ASK Bystřice nad Pernštejnem 12 : Hippos Žďár n. S. 42.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině ASK Bystřice nad Pernštejnem 3 : Hippos Žďár n. S. 9.
58:12
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach, asistoval Jaroslav Dufek (1:10).
56:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Ondřej Dvořák (0:10).
55:03
Koncovka zápasu probíhá v poklidném tempu.
49:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (0:9).
49:29
Hráči Hipposu si opět nahrávájí až do prázdné brány.
47:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (0:8).
47:29
Opět stejná písnička.
46:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Michal Staněk (0:7).
46:51
Staněk se vrátil do hry a hned přechází do přečíslení.
44:45
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
40:02
Úvodní buly třetí třetiny zápasu vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině ASK Bystřice nad Pernštejnem 2 : Hippos Žďár n. S. 18.
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39
Domácí mají spoustu protiútoků, bohužel zatím neúspěšných.
31:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Příhoda, asistoval Lukáš Zeisel (0:6).
31:54
Pozemní dělovka od poloviny hřiště, která končí v síti.
30:15
Náš "náhradní brankář" Šejnoha zabraňuje střele Trentina a připisuje si první zákrok v zápase.
29:25
Skákající balónek ohrožuje branku domácích.
28:19
Hosté obstřelují domácí bránu.
26:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Filip Dvořák (0:5).
26:05
Váša naznačnou střelou si pokládá Slámu a přidává do prázdné brány hostům další gól.
24:46
Hosté drží balónek pod svojí kontrolou.
21:02
Rychlé protiútoky na obou stranách.
20:02
Úvodní buly druhé třetiny zápasu vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině ASK Bystřice nad Pernštejnem 7 : Hippos Žďár n. S. 15.
17:33
Slámá vychytává jasný gól F. Dvořáka.
15:10
15:09
Rychlý přechod hostů po chybné přihrávce domácích.
14:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (0:3).
14:31
Špatná rozehrávka domácích a Váša dává do prázdné brány.
11:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (0:2).
09:52
Domácí tým nedává šanci hostujícímu týmu vystřelit.
07:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Váša (0:1).
07:47
Příhrávka zpoza brány na volného Tlustoše, který střílí k pravé tyčce.
05:33
Staněk se propracoval ke střele, ale Sláma na poslední chvíli chytá balónek.
03:25
Petřiček poprvé v tomto zápase vyzkoušel pozornost domícího brankáře.
01:23
Začalo se v rozvážném tempu.
00:02
Úvodní buly zápasu vyhrál tým hostů.
00:01
Dorbý den. Vítáme vás na dnešním 3. kole Play-down Národní ligy skupiny Východ.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Lukáš Váša, Jiří Příhoda, Petr Tlustoš, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Matěj Sláma; hráči v poli: Pavel Procházka, Jakub Slavíček, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák