3:1
1:2
2:3
0:0
branky (asistence): 00:34 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil), 09:19 Mojmír Jahoda (Jakub Kresta), 11:57 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra), 32:40 Daniel Šimíček (Jan Fojtů), 51:31 Vojtěch Zátopek, 53:49 Jan Fojtů (Daniel Šimíček)
branky (asistence): 12:20 Lukáš Novosad (Josef Viktořík), 24:03 Lukáš Novosad (Josef Viktořík), 29:23 Josef Viktořík (Pavel Barabáš), 41:03 Lukáš Kratochvíl (Denis Zimmer), 43:55 Jan Doležel (Lukáš Novosad), 46:41 Petr Velech (Denis Zimmer), rozhodující nájezd Pavel Barabáš

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 6:7pn
1. Ondřej Kubátko, 10. Mojmír Jahoda, 12. Daniel Opatřil, 33. Daniel Šimíček, 52. Vojtěch Zátopek, 54. Jan Fojtů - 13. Lukáš Novosad, 25. Lukáš Novosad, 30. Josef Viktořík, 42. Lukáš Kratochvíl, 44. Jan Doležel, 47. Petr Velech, Pavel Barabáš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Klinka 19 - Jakub Jasný 25, Marek Obšivač 5; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Adam Lichnovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Petr Burýšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Jakub Kresta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Pavel Barabáš a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Lukáš Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Petr Velech a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Ondřej Kubátko a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Patrik Hegar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vikings Kopřivnice hráč Daniel Opatřil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Josef Viktořík , ale gól nevstřelil.
70:01
Komentář hrajícího trenéra hostů Barabáše: "Dnes to bylo těžké utkání, hlavně o hlavách. Jsem rád, že za nepříznivého stavu jsme dokázali hrát trpělivě a zaslouženě to otočili v náš prospěch. Pak se ukázala naše nezkušenost, když jsme z hotového zápasu hrálo prodloužení. Soupeř byl mírně na koni, tak jsme si počkali na nájezdy, na které jsme si věřili.
70:01
2/2 A i s přispěním štěstí je proměnili. Děkuji soupeři za kvalitní sérii, která nás hodně posunula dopředu a také za to, že se utkání utkání odehrálo ve vysokém nasazení, důrazu a při tom fair play. Bohužel, postoupit mohl jenom jeden. V neposlední řadě děkuji skvělým fanouškům za podporu."
70:01
Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: "Krásná série, krásné vyvrcholení, pro nás s nešťastným koncem. Klukům nemám co vytknout, bojovali. Soupeř byl o kousek lepší. Jsem rád, že do haly dorazila skvělá divácká kulisa hodná rozhodujícího pátého zápasu. Díky soupeři, rozhodčím, fantastickým divákem a v příští sezoně se vrátíme silnější."
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:59
hosté střely: 3 domácí střely: 2
65:01
Hráči se ocitají v polovině prodloužení. V hale jde cítit nervózní atmosféra a hlasité skandování fanoušků.
64:30
Hosté si s rozehráním dávají na čas.
63:48
Domácí tlak oplácejí a Soukal střelou z půlky hřiště míjí branku.
63:18
Hostům se daří vyvíjet silný tlak před brankářem Klinkou.
62:31
Kresta nahazuje míč střelou před bránu. Lichnovský neúspěšně doráží.
61:20
Hostům se nedaří rozehrát. Domácí odvádí skvělou práci v blokaci.
60:01
Bully vyhráli domácí a hned se dostali do šance v čele s Kubátkem, bohužel neúspěšně.
60:00
60:00
59:59
střely hostů: 7 střely domácích: 12
59:00
Konec třetiny třetiny je značně vyostřený a promarněné šance jsou na obou stranách.
56:32
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
53:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Daniel Šimíček (6:6).
53:49
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Obšivač družstva 1. FBK Rožnov p/R
53:49
Fojtů zaváží míč do útočného pásma a střelou po zemi k tyči srovnává skóre.
51:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek bez asistence (5:6).
51:31
Zátopek se zmocnil míče a nekompromisně, přesnou střelou do brány, snižuje náskok na 5:6
46:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Denis Zimmer (4:6).
46:41
Hosté se dostali do přečíslení a z boku branky volný hráč střílí gól
46:08
Kopřivnice je teď pod tlakem, z kterého se jím nedaří dostat.
43:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Lukáš Novosad (4:5).
43:55
Domácí nechali volného hráče před brankou, který se dostal k míči, neváhal a střílí gól.
43:34
Opatřil našel volného Šimíčka který od mantinelu střílí. Brankář Jasný střelu vyrazil.
43:20
Hra je velmi vyrovnaná a jde vidět, že hráči na obou stranách do zápasu dávají vše.
41:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Denis Zimmer (4:4).
41:03
Hosté se dostali za polovinu hřiště a prudkou střelou střelili gól mezi Klinkovy nohy a tímto skóre srovnávají.
37:49
Blíží se konec druhé třetiny a hra začíná být čím dál tím víc vyostřenější. Drobné fauly jsou na denním pořádku.
37:15
Domácím se podařilo udržet oslabení bez gólu.
35:51
Domácím se opět nepodařilo proměnit přesilovou hru a nyní si zahrají přesilovou hru hosté.
35:09
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
33:34
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
33:34
Domácím se naskytla další příležitost využít přesilovou hru. Zatím jsou rozestavení v útočném pásmu a hledají nejlepší pozici pro střelu.
32:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Jan Fojtů (4:3).
32:40
Šimíček zavezl míč do pásma a střelou zvyšuje skóre na 4:3.
30:15
Kresta z obrané pozice v útočném pásmu pálí a trefuje horní tyč.
29:30
Na obou stranách mančavtu vidíme rychlé protiakce.
29:23
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (3:3).
29:23
Hosté se opět dostali do přečísleni z kterého srovnávají skóre na 3:3
28:30
Lichnovský z rohu v útočném pásmu střílí a míjí branku.
24:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Josef Viktořík (3:2).
24:03
Hosté se dostali do přečíslení tři na dva a snižují náskok na 3:2.
23:36
Sladkovský se dostal do šance, kde z poza těla z rohu trefuje brankářovu helmu.
23:01
Domácí úvod druhé třetiny nepodcenili a hru mají pod kontrolou.
21:15
Vávra zachytil rozehrávku hostů v útočném pásmu a dostal se před brankáře, ale bohužel neproměnil.
20:46
Bohužel domácí přesilovou hru nevyužili.
20:01
Bully vyhráli domácí a drží se v útočném pásmu.
20:00
20:00
19:59
střely hostů : 9 střely domácích: 12
18:43
Vyloučen hráč Petr Velech družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:35
Blíží se konec první třetiny a hra začíná být značně tvrdší až agresivnější a to na obou stranách.
17:03
Hostům se podařilo vystřelil a dostat míček až skoro na brankovou čáru, kde to brankář Klinka pohotově zachytil.
16:20
Vávra dostal přihrávku u mantinelu v útočném pásmu a vystřelil. Kubátko se bez úspěchu snažil dorážet. Brankář hostů Jasný situaci pohlídal.
14:30
Hra nabírá na velké rychlosti a diváci mohou vidět rychlé protiútoky na obou stranách.
12:20
12:20
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, kde se jim podařilo prostřelit Klinku a tak snížit náskok. Stav utkáni je 3:1.
11:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (3:0).
11:57
Vávra našel samotného Opatřila před brankou hostů a ten z první střílí gól.
11:15
Hostům se daří dostávat do proti útoku, ale brankář Klinka je v brance jistý a střely zneškodňuje.
09:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Mojmír Jahoda, asistoval Jakub Kresta (2:0).
09:19
Jahoda dostal přihrávku od Kresty před branku a ten neváhal a střílí gól.
09:19
08:26
Šimíčkova střela končí v boční síti branky.
07:32
V držení míče jsou aktivnější domácí.
06:03
Hráč Soukal se pokusil nahodit míč před branku, kde se ale Kubátkovi nepovedla dorážka a brankář hostů situaci zvládl.
05:03
V úvodu utkáni je atmosféra na hale bouřlivá a domácím se stále daří držet situaci pod kontrolou.
02:57
Kopřivnice se drží v útočném pásmu a Rožnovu nedává moc šancí na protiútok.
00:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (1:0).
00:34
Kopřivničtí hráči po vyhraném bully nezaváhali a skórovali. Po prudké přihrávce Opatřila vsítil Kubátko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Pavel Barabáš, Denis Zimmer, Josef Viktořík, Lukáš Novosad, Filip Kristek
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil