0:1
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 22:39 Lukáš Vlach (Tomáš Sýkora), 22:57 David Salák (Adam Krejčí), 37:38 Ondřej Blažek (Lukáš Vlach)
branky (asistence): 19:41 Adam Konečný (Aleš Pokorný), 28:39 Adam Konečný (Lukáš Vrtěl), 47:15 Michal Házy (David Novák), 54:29 Michal Házy (David Novák)

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
23. Lukáš Vlach, 23. David Salák, 38. Ondřej Blažek - 20. Adam Konečný, 29. Adam Konečný, 48. Michal Házy, 55. Michal Házy; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 201; zásahy brankářů: Jan Bazala 29 - Martin Zapletálek 28; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Série byla velice vyrovnaná. Rozhodovali maličkosti a koncentrovanost. Děkujeme fanouškům za přízeň v celé sezóně a za vysokou návštěvnost a atmosféru v play-off. Soupeři děkujeme za nové zkušenosti s vyrovnanými a vypjatými zápasy a přeji hodně štěstí do dalších kol."
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: viz. níže
60:00
"Kromě druhého utkání extrémně vyrovnaná série, kterou jsme si za předvedený výkon zasloužili vyhrát. Dnes jsme hráli určitě lépe než včera, ale nebyli jsme se dlouho schopni výrazněji střelecky prosadit. Utkání rozhodlo i to, že naši hráči neřešili věci kolem a soustředili se jen a jen na svůj výkon. Mrzí mě trochu dnešní zbytečně vyhrocená atmosféra. Děkuji soupeři za sérii a rozhodčím za dnešní utkání."
60:00
Pro Snipers bohužel končí sezona. Byl to boj, ale brněnští Gulls byli o chloupek lepší a postupují do další fáze play-off.
55:14
Hosté po výběhu z poza branky dokázali dát branku a jdou do vedení.
55:10
Na hřišti se začíná přitvrzovat.
54:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Novák (3:4).
51:12
Nyní je Brno aktivnější než Třebíč.
50:09
Gulliverská obrana dobře brání Sniperské protiútoky.
49:09
Hosté nikam nespěchají.
48:00
Hosté dokázali vyrovnat po chybě domácích v rozehrávce.
47:15
46:18
Hala se přece jenom zaplnila, je tu 201 diváků.
45:21
Sýkora si svoji otočkou kolem brány dal málem branku.
43:55
Domácí mají zatím více šancí, ale neproměňují.
42:50
Vlach s Blažkem nedokázali zakončit svoji pěknou akci.
41:05
Třetí třetina začíná v poklidu.
40:00
40:00
Nyní se losují výherci cen ze slosovatelných programů.
40:00
39:59
Střely v 2. třetině 10:12.
39:00
Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:05
Domácí svým rychlým protiútokem dali gól a jdou do vedení.
37:38
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Lukáš Vlach (3:2).
36:00
Brno je v 2.třetině zatím aktivnější a domácím povolují nervy.
35:02
Všechno se udává v rychlém tempu.
33:09
I když jsou Domácí vyloučeni hrají jako kdyby byli v pěti.
31:20
Domácí jsou opět vyloučení a dávají šanci jít Brnu do vedení.
30:52
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:01
Konečný dorazil střelu z velké dálky a srovnává skóre.
28:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Lukáš Vrtěl (2:2).
27:07
Hra se "přelévá" ze strany na stranu.
24:48
Opatrnou hrou z 1.třetiny nahradily rychlé útoky na obou stranách.
23:05
Snipeři rychle obracejí skóre, nejprve Vlach využil secvičený signál a po něm Salák uplatnil důraz v brankovišti.
22:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák, asistoval Adam Krejčí (2:1).
22:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Tomáš Sýkora (1:1).
22:00
Druhá třetina začala v rychlém tempu a šance se objevují na obou stranách.
20:50
U velké šance se ocitl Novák, ale Bazala skvěle vychytal.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině 12:12.
19:59
Domácí měli v první třetině opticky navrch, Gullivers ale dobře bránili a díky přesilovce se dokonce dostali do vedení.
19:42
Domácí svým vyloučením dali šanci Brnu jít do vedení.
19:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Aleš Pokorný (0:1).
19:29
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
19:22
Žák po tvrdém souboji zůstává ležet v rohu.
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
16:40
Oba dva týmy dnes nechtějí udělat chybu.
15:17
Vlach si dnes s Brněnskými hraje.
13:20
Dnes je tu méně diváků než včera, proto je atmosféra v hledišti vlažná.
11:30
Hra se vyvíjí zatím bez gólu.
09:59
Blažek odpovídá stejnou mincí a nastřeluje tyč.
08:50
Brno ze své standardní šance nastřelilo tyčku.
06:52
Domácí Pospíšil dává svým vyloučením Brnu šanci jít do vedení.
06:51
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:26
Třebíčští jsou teď aktivnější, Brno se brání.
02:50
U velké šance se ocitl Novák, ale Bazala ho vychytal.
01:00
Dnešní zápas začíná v poklidu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Tomáš Foret, Adam Konečný
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Macálka, Marek Papoušek, Lukáš Mátl
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu z play-off Národní ligy, ve kterém se domácí Snipers pokusí srovnat stav čtvrtfinálové série, ve které prohrávají 2:1.