1:0
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 09:40 Martin Nitsche (Zdeněk Drlík), 18:01 Tomáš Pudil (Karel Brulík), 21:25 Lubomír Nevěřil, 37:47 Zdeněk Drlík (Lubomír Nevěřil)
branky (asistence): 18:53 Jindřich Kratochvíl (Jan Hél), 20:53 Jan Hél (Robert Machač), 27:34 Richard Rexa (Marek Vlček), 35:25 Libor Čmela (Marek Vlček), 41:55 Jan Smička (Jan Novák)

FBC Mohelnice - SK K2 Prostějov 4:5
10. Martin Nitsche, 19. Tomáš Pudil, 22. Lubomír Nevěřil, 38. Zdeněk Drlík - 19. Jindřich Kratochvíl, 21. Jan Hél, 28. Richard Rexa, 36. Libor Čmela, 42. Jan Smička; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Tyráček ? - Tomáš Krátký ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 1:2;
45:00
44:00
Právě probíhá poslední minuta utkání držíme palce naším borcům a posíláme pozdrav juniorům do Šumperka :D
41:55
Timeout FBC Mohelnice
41:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jan Novák (4:5).
37:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Zdeněk Drlík, asistoval Lubomír Nevěřil (4:4).
37:07
Vyloučen hráč Robert Machač družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
35:25
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Marek Vlček (3:4).
30:00
30:00
27:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Richard Rexa, asistoval Marek Vlček (3:3).
26:17
Vyloučen hráč Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry.
21:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lubomír Nevěřil bez asistence (3:2).
20:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Robert Machač (2:2).
18:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jindřich Kratochvíl, asistoval Jan Hél (2:1).
18:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Karel Brulík (2:0).
15:00
15:00
09:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Nitsche, asistoval Zdeněk Drlík (1:0).