3:3
2:3
3:3
- : -
branky (asistence): 02:50 Marek Mandler (Miroslav Horký), 14:05 Miroslav Horký (Jaroslav Jaroš), 19:39 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 20:56 Petr Novotný (Daniel Macek), 31:03 Miroslav Šnajdr (Jaroslav Jaroš), 45:11 Miroslav Horký (Jaroslav Jaroš), 48:24 Jaroslav Jaroš (Marek Mandler), 48:54 Ondřej Vavro (Petr Novotný)
branky (asistence): 06:22 Tomáš Beran (Marian Jelínek), 07:21 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 13:02 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 24:44 Jan Hanák, 26:07 Jan Linhart (Zbyněk Stuchlík), 39:31 Ondřej Stuchlík, 45:59 Jakub Pecha (Stanislav Zezulka), 50:47 Jan Linhart (Zbyněk Stuchlík), 51:31 Martin Skřivánek (Lukáš Lanc)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:9
3. Marek Mandler, 15. Miroslav Horký, 20. Miroslav Šnajdr, 21. Petr Novotný, 32. Miroslav Šnajdr, 46. Miroslav Horký, 49. Jaroslav Jaroš, 49. Ondřej Vavro - 7. Tomáš Beran, 8. Martin Skřivánek, 14. Martin Skřivánek, 25. Jan Hanák, 27. Jan Linhart, 40. Ondřej Stuchlík, 46. Jakub Pecha, 51. Jan Linhart, 52. Martin Skřivánek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 254; zásahy brankářů: Daniel Váradi 16 - Martin Dejmal 33; po třetinách: 3:3, 2:3, 3:3;
60:01
Komentář trenéra hostí Michala Pazdery: "Dnes jsme nebyli lepším týmem. Máme šťastný bod a to se počítá. Věřím, že jsme za týden schopni naši hru zlepšit. Těšíme se na dva domácí zápasy. Věřím, že budou před skvělou kulisou. Tímto zvu všechny fanoušky na oba zápasy. Děkujeme soupeři a divákům."
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "Soupeř konečně předvedl výkon jeho jména. Je to naše první play off, poučíme se z chyb a jedeme s chutí do Prahy si zahrát další dva zápasy. Děkujeme soupeři a skvělým divákům."
51:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Lukáš Lanc (8:9).
50:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (8:8).
48:55
Novotný zabojoval v rohu a poté posunul na Vavra, který v tísní backhendem střílí osmou branku domácích
48:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Petr Novotný (8:7).
48:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Marek Mandler (7:7).
47:28
Domácí se teď zlobí, ale není jim to nic platné rozehrávku mají Vinohrady
46:00
Pecha našel skulinku v houšti těl před Váradim a dnes již poněkolikáté vrací Vinohradům vedení
45:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Stanislav Zezulka (6:7).
45:12
Opět skvělá spolupráce Jaroše s Horkým a máme vyrovnáno
45:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jaroslav Jaroš (6:6).
39:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík bez asistence (5:6).
39:18
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
39:18
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
34:07
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
33:10
Lajna Smolka, Skopový, Macek teď motala vinohradskou obranu
31:04
Jaroš nabral rychlost a poté posunul na Šnajdra, který přehazuje Dejmala
31:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jaroslav Jaroš (5:5).
30:00
Střela Hanáka mimo
29:00
Výborný dvojblok domácích
28:10
Utkání má zatím všchno co by v play off mělo mít. Rychlost, góly, nasazení i velké množství ossobních soubojů
24:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák bez asistence (4:4).
24:00
Vinohrady kombinují na útočné polovině
22:55
Hraje se nyní v klidu bez větších šancí
20:57
Novotný se ocitl v ideální střelecké pozici a i když jí Dejmal viděl nemohl s ní nic dělat a domácí tak využívají i druhou přesilovku
20:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Daniel Macek (4:3).