3:1
6:1
4:1
- : -
branky (asistence): 03:36 Petr Novotný (Michal Klápa), 18:47 Jakub Černý, 19:19 Jaroslav Jaroš (Miroslav Horký), 22:13 Petr Novotný (Daniel Macek), 22:38 Jaroslav Jaroš (Miroslav Šnajdr), 30:02 Ondřej Vavro (Jaroslav Jaroš), 30:40 Michal Klápa (Jakub Černý), 31:57 Miroslav Šnajdr (Jaroslav Jaroš), 38:57 Miroslav Horký (Jaroslav Jaroš), 40:37 Jaroslav Jaroš (Miroslav Horký), 51:50 Ondřej Vavro (Petr Novotný), 53:30 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 56:47 Michal Klápa (Petr Novotný)
branky (asistence): 09:12 Ondřej Stuchlík (Petr Hartman), 39:42 Štěpán Raiter (Jan Linhart), 45:05 Jan Linhart (Marian Jelínek)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:3
4. Petr Novotný, 19. Jakub Černý, 20. Jaroslav Jaroš, 23. Petr Novotný, 23. Jaroslav Jaroš, 31. Ondřej Vavro, 31. Michal Klápa, 32. Miroslav Šnajdr, 39. Miroslav Horký, 41. Jaroslav Jaroš, 52. Ondřej Vavro, 54. Miroslav Šnajdr, 57. Michal Klápa - 10. Ondřej Stuchlík, 40. Štěpán Raiter, 46. Jan Linhart; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 8:2; využití: 1:3; diváků: 213; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Jiří Buchta 13, Martin Dejmal 17; po třetinách: 3:1, 6:1, 4:1;
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Jsme nesmírně vděční za vedení v sérii. Musím podotknout, že výsledek neodpovídá předvedené hře. Dělali jsme obrovské množství individuálních chyb včetně neskutečného množství nevynucených vyloučení. Aspoň jsme si natrénovali oslabení. Děkuji soupeři a divákům a těšíme se na zítra."
60:01
Komentář hostujícího trenéra Michala Pazdery: "Dnes hrubě nepovedený zápas. Domácí nás vyškolili v tom, jak se hraje v play-off. Od nasazení, přes důraz a koncentraci až po jednoduchost v zakončení. Co zlepšit do zítřka? Je toho hodně..."
60:00
59:59
Střely na branku:11-15
59:34
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny
56:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Petr Novotný (13:3).
55:41
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
55:18
Fantastický individuální průnik Macka, který Dejmal na poslední chvíli vyrzil rukou
54:20
Váradi dnes opravdu čaruje
53:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (12:3).
52:35
Brož teď zabránil jistému gólu
51:51
Vavro dobíhal z druhé vlny a tvrdou střelou nekompromisně vymetl růžek vinohradské branky
51:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Petr Novotný (11:3).
50:05
Horký s Jarošem se drali do přečíslení 2 na 1,, Horký však střílenou přihrávku nezpraoval
48:53
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Zbyněk Stuchlík.
48:53
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
48:13
Výborný obranný zákrok Brože
47:17
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
45:06
Domácí reklamovali vysokou hůl, rozhodčí však nic neviděl a branka tedy platí
45:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Marian Jelínek (10:3).
44:52
Skřivánkova střela vysoko nad
43:56
Hartman trefuje břevno
43:33
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
42:44
Hosté to ještě nevzdávají a snaží se alespoň kosmeticky upravit skóre
40:38
Jaroš dnes hraje opravdu výborně, tentokrát si počkal na pohyb gólmana a kompletuje hattrick
40:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Miroslav Horký (10:2).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku:14-10
39:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Jan Linhart (9:2).
38:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jaroslav Jaroš (9:1).
38:03
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
34:17
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
32:47
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
31:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jaroslav Jaroš (8:1).
30:41
Klápa lobem překonává Dejmala a hosté jsou zralí na ručník
30:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (7:1).
30:03
Jaroš dnes zatím hrají výborný zápas, tentokrát našel rozběhnutého Vavra a je 6:1
30:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jaroslav Jaroš (6:1).
28:28
Linhartova střela skončila až pod ukazatelem skóre
27:18
Hosté teď přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a ohrozili Váradiho několika střelami
22:39
Šnajdr na půlce vybojoval balónek a poté ho posunul na Jaroše, který střílí pátou branku
22:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Miroslav Šnajdr (5:1).
22:38
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Dejmal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
22:14
Novotný si nádherně počkal a poté střelou pod břevno překonal Buchtu
22:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Daniel Macek (4:1).
21:40
Novotný trefuje tyč a následně břevno
21:00
Domácí přesilovka je zatím hodněě statická
20:01
Domácí čeká v úvodu druhé třetiny přesilová hra. Na hřišti už vidíme i Michála Klápu, který v průběhu první třetiny odkulhal v bolestech. To je určitě dobrá zpráva
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
19:59
Střely na branku: 13-9
19:19
18:48
Černý si povodil brankáře a opět posílá domácí o veení
18:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý z trestného střílení (2:1).