1:0
2:1
6:0
- : -
branky (asistence): 07:56 Matěj Černý (Tomáš Vlach), 27:38 Jiří Krečmer (Erik Šochman), 39:45 Erik Šochman (Pavel Kotula), 44:13 Tomáš Vlach (Matěj Černý), 50:38 Matěj Černý, 51:37 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 52:02 David Beneš (Tomáš Kozlík), 57:19 Adam Klimeš (Pavel Kožušník), 58:20 Jan Daubner (vlastní branka)
branky (asistence): 36:36 Marcel Jakubec (Marek Čížek)

Florbal PEGRES Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 9:1
8. Matěj Černý, 28. Jiří Krečmer, 40. Erik Šochman, 45. Tomáš Vlach, 51. Matěj Černý, 52. Pavel Kožušník, 53. David Beneš, 58. Adam Klimeš, 59. Jan Daubner - 37. Marcel Jakubec; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Pavel Kotula 17 - Martin Janík 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 6:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: 2 třetiny to bylo takové ustrašené z obou dvou stran, kde šlo vidět, že se jedná o 1. zápas play-off. 2 třetiny to byl vyrovnaný florbal, kde oba týmy drželi brankáři a nám možná pomohl gól do šatny, kde jsme se lehce uklidnili. V neděli se hraje od stavu 0:0 a bude to opět jiný zápas. Děkujeme soupeři za hru a divákům za nádhernou atmosféru.
60:00
Střely ve 3. třetině: D - 11 a H - 4
60:00
Komentář trenéra hostů J. Gurkovského: Na začátku zápasu bez pomoci golmana jsme přežili nápor domácích. V 1. třetině naštěstí domácí stihli dát jenom 1 gól. Ve 2. třetině se hrál víceméně vyrovnaný zápas. A ve 3. třetině jsme zcela vypadli z role. Zaplatili jsme nováčkovskou daň v play-off. Jsem přesvědčen o to, že v neděli to bude úplně jiný tým. Děkuji soupeři za utkání a fanoušků, za podporu.
60:00
59:32
Petrovice jsou na míčku a pokouší se o poslední akci utkání.
58:32
Petrovice nevyužily útočnou akci.
58:20
Vlastní branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner (9:1).
57:19
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Kožušník (8:1).
57:00
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
56:43
Petrovice mají odložené vyloučení a Havířov hraje powerplay.
54:43
Klimešovi skočila přihrávka Kožušníka, kdy mohl střílet do prázdné brány,
52:05
Rychlá smršť 3 gólů posouvá Havířov do vedení 7:1 a stále tlačí Petrovice.
52:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Tomáš Kozlík (7:1).
51:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (6:1).
50:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (5:1).
50:38
Černý si obhodil obránce a umístil do pravého rohu brány.
49:01
Bezděčík ubránil Ivana a nahrává Kuttlerovi.
47:19
Havířov byl 10 sekund pod tlakem Petrovic, ale dokázali se mu ubránit bez problému.
45:24
Klimeš zachytil míček na středu a pokouší se o dlouhý pás na Bezděčíka, který mu nevychází a je protiútok.
44:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Matěj Černý (4:1).
43:32
První střelu v přesilovce si připisuje Vlach, bohužel až příliš nad bránu.
42:12
Vyloučen hráč Martin Hurajt družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
40:32
Petrovice mají volný úder blízko brány domácích.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Z.F.K. AQM Petrovice.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 8 a H - 6
40:00
39:45
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Pavel Kotula (3:1).
39:13
Klimeš dostává cross od Krečmera, ale uklouzl a míček je za mantinelem.
37:30
Petrovice se dostaly do několika šancí, naštěstí se jim nepodařily promněnit.
36:36
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Marek Čížek (2:1).
35:32
Mžyk vybíhá z obrany přes celé hřiště a na konci nahrává Černému, který bránu netrefuje.
33:21
Krečmer zachytil nahoz hostů a posílá dále na Klimeše.
32:46
Petrovice mají mnohem více šancí než v 1. třetině.
31:20
Havířov odehrál perfektní oslabení a nyní hraje v plném počtu.
29:08
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
27:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Erik Šochman (2:0).
26:20
Peřka střílí z otočky přímo do soupeře před ním.
25:11
Ivan trefuje helmu Kotuly.
23:40
Janík zakročil a střelu Vlacha vyrazil do rohu.
21:54
Beneš uklidnil situaci pokrytím míčku svým tělem.
20:47
První akci 2. třetiny si připisuje Černý.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Z.F.K. AQM Petrovice.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: D - 11 a H - 8
20:00
18:30
Petrovice ke konci 1. třetiny zabraly a jsou více na míčku než Havířov.
16:30
Peřkův backhand byl zachycen Zbořilem.
14:14
Kučera obrátil akci 1 v 2 ve prospěch Havířova, útok Petrovic přerušil a nahrává Peřkovi.
12:10
Bezděčík vybojoval míček na středu a běží na Janíka, který ho vychytal.
10:41
Vlach dostává nahrávku od Mžyka zpoza brány a míjí bránu.
08:47
Petrovice se po obdrženém gólu vzpamatovaly a drží Havířov u své brány.
07:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Vlach (1:0).
05:43
Havířovská pětice uzavřela Petrovice na jejich polovině.
04:19
Petrovice si nedokážou ubránit Kožušníka, který se objevil sám před Janíkem, ale míček střelil nad bránu.
02:43
Kučerovi skočil míček za mantinel a hosty čeká volný úder.
01:43
Šochman ztrácí míček na půlce a do útočné akce se dostává Hurajt, který naštěstí bránu míjí.
00:42
Mžyk faulován za bránou hostů a znamená to rozehrávku domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Adam Zbořil, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Roman Oborák, Marek Čížek
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Matěj Černý, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach