1:2
0:0
3:1
- : -
branky (asistence): 06:12 Miloš Tyl (Martin Koutný), 40:11 Ondřej Mikeš (Martin Pražan), 49:57 Marek Vávra (Tom Ondrušek), 56:15 Marek Vávra (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 01:33 Karel Ťopek (Lukáš Uhrinovský), 03:48 Tomáš Sovják (Marek Švajný), 50:59 Lukáš Petřík (Karel Ťopek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:3
7. Miloš Tyl, 41. Ondřej Mikeš, 50. Marek Vávra, 57. Marek Vávra - 2. Karel Ťopek, 4. Tomáš Sovják, 51. Lukáš Petřík; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:0 + Pavel Jurčík 5; využití: 0:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Jan Barák 7 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Dnes už se hrálo play off. Věděli jsme, že když Otrokovice pustíme do vedení, tak to bude hrozně těžké a přesně to se stalo. Postupně jsme utahovali, utahovali a nakonec měli i trochu štěstí, že jsme to dotáhli. Tohle jsme od série čekali a víme, že v Otrokovicích to bude ještě těžší.
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 14, Otrokovice - 4. Střely celkem: Chodov - 32, Otrokovice - 10.
60:00
Komentář k utkání kapitána hostů, pana Karla Ťopka: ,,Bojovný zápas. Rozhodl brejk 4 minuty před koncem, brejky, kterým jsme se chtěli vyvarovat celý zápas. Těšíme se na pokračování série v Otrokovicích."
60:00
Nejlepšími hráči jsou za domácí Marek Vávra a za Otrokovice Karel Ťopek.
60:00
59:54
Vávra netrefil prázdnou branku, ale Chodovu už to nevadí.
59:36
Na zemi po souboji se Sovjákem zůstal ležet Tyl, už se ale zvedl a bude se hrát dál.
59:23
Michajlovič konečně odbíhá z brány, Otrokovice v šesti.
58:57
Michajlovič chytá ránu Ondruška.
58:40
Chodov má stále míček na holích.
57:55
Chodov zkušeně drží míček a hosté nemůžou do powerplay.
57:15
Dnešní utkání sleduje 136 diváků, děkujeme!
57:04
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:04
Po průniku Podhráského se snažil dorážet Strachota, ale míček skončil pouze zeshora na bráně.
56:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (4:3).
56:15
Sýkora jako tank pronikl do obrany hostů a předložil Vávrovi, který propálil val na brankovišti.
54:59
Ondrušek s Vávrou běželi 2 na 1, ale Michajloviče neohrozili. Trenér Podhráský teď důrazně vysvětluje Ondruškovi, že situaci lzelo vyřešit lépe.
54:26
Vávra střílí bekhendem mimo.
53:43
Po krásném průniku Strachoty zachytil hostující gólman míček na čáře, následně rozhodčí pískají faul na Nagyho.
53:00
Sovják střílí příliš vysoko.
52:09
Michajlovič drží šance svého týmu a předvedl další výborný zákrok.
50:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Karel Ťopek (3:3).
50:59
Petřík skvěle sklepl směrem na branku a od hole Mikeše se míček odrazil smolně do branky.
50:32
Matejčík vybojoval míček a poté schytal sekeru od Zapletala.
49:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (3:2).
49:57
Vávra trefuje nechytatelně do horního roku a Chodov jde do vedení!
48:59
Jurčík je zpět na hřišti, Chodov nevyužil pětiminutovou přesilovku.
48:20
Otrokovice brání skvěle, i když Chodov stále drží míček.
47:22
Švajný blokuje střelu Matejčíka.
45:34
Ondrušek se vytočil zpoza brány, ale Michajlovič je dnes skvělý.
44:59
Volej Ondruška končí na Michajlovičovi.
44:14
Gól Koutného rozhodčí neuznávají kvůli přísně odpískané vysoké holi.
43:49
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za hrubost.
43:49
Jurčík zbytečně u mantinelu sestřelil Mikeše a dostává pětiminutový trest.
43:11
V defenzivě opět skvěle Petřík, následně Jurčík pálí do bloku.
42:28
Petřík přerušil postup Matejčíka a odpálil balón na chodovské beky.
41:22
Přihrávku Pešata od zadního mantinelu sbírá Barák.
40:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Martin Pražan (2:2).
40:11
Mikeš i přes faul Pešata vymetl šibenici a srovnává.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 6, Otrokovice - 2.
40:00
39:34
Zaváhání Ťopka nevyužil ke gólu Matejčík, na druhé straně Pešat míří těsně vedle.
39:07
Michajlovič má míček v rukou.
38:14
Pražan nejdříve posadil Szwedu na zadek svojí kličkou, pak se ale dostal do problémů a musel mu pomoci Ondrušek.
37:18
Schovaná rána Strachoty trefila Michajloviče.
36:07
Pešat pěknou střelou protáhl Baráka a Szweda následně netrefil skákavý míček na dorážku.
35:26
Zapletal přehrál Koutného a nechal se faulovat.
33:57
Tyl při snaze o baseballový úder sekl Nagyho.
33:00
Sýkora sklepl míček ze vzduchu a vydal se dopředu, následně střílel Vávra, ale nepropálil blok soupeřů před sebou.
32:12
Strachota skončil na zemi, rozhodčí ale nepískají a následuje televizní přestávka.
31:36
Hraje se dlouho bez přerušení, zatím ale nevidíme žádné šance.
30:05
Chodovští hráči drží míček, ale zatím to nikam nevede.
27:59
Po faulu Koutného na Szwedu budou rozehrávat Otrokovice.
26:53
Pražan vyhrál hokejový souboj se Sovjákem.
25:11
Bouša uklouzl, Uhrinovský ale s míčkem následně zaběhl až za branku.
24:41
Švajný se hezky vrátil a sebral přihrávku Tyla.
24:12
Kostka fauluje Pražana.
22:45
Strachota využil svých šikovných rukou a prokličkoval se před Michajloviče, ten drží vedení Otrokovic.
21:51
Koutného střela se otřela o Kostku a zamířila mimo.
20:47
Sovják vybojoval míček, vrátil ho na Nagyho a jde střídat.
20:05
První buly třetiny tentokrát vyhrál Pešat.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 12, Otrokovice - 4.
20:00
19:42
Nagy a Švajný obrali o míček Ondruška a třetina pomalu končí.
18:37
Barák předvedl po nepříliš komfortní přihrávce Žáka dozadu obranný odkop do autu, což potěšilo přítomné členy Fanklubu defenzivního fotbalu.
17:48
Michajlovič zastavil zakončení Tyla i Vávry.
17:25
Barák reflexivně vyráží ránu Uhrinovského.
17:07
Kašovský je zpět na hřišti, Chodov se ubránil.
16:01
Opět skvěle Pražan, tentokrát vybojoval faul.
15:22
Pražan zapracoval skvěle a Chodov hned ušetřil cenné vteřiny z oslabení.
15:06
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:06
Kašovský sekl Kittela za brankou a je vyloučen, uvidíme první přesilovku zápasu.
13:50
Barák schoval do rukou střelu Pešata.
12:50
Michajlovič chytá táhlou střelu Bouši.
11:40
Podhráský postavil tělo do cesty Ťopkovi, následnou šanci neproměnil Tyl.
10:33
Rozhodčí přísně pískají faul Matejčíka na Ťopka.
10:13
Ondrušek střílí mimo.
09:59
Žák u mantinelu narazil na Ťopka a Szwedu.
08:01
Zapletal po zmatku před vlastní bránou pouze odpálil míček na chodovskou polovinu.
07:30
Ondruškovi při střele sjel míček z čepele.
06:27
Švajný v tvrdém souboji odrazil Plíhala za mantinely.
06:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Koutný (1:2).
06:12
Tyl se ale z pokračují akce prosazuje, Chodov snižuje.
06:00
Ťopek chyboval, ale následně zblokoval střelu Tyla.
05:10
Nagy v rohu přehrál Vávru.
03:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Švajný (0:2).
03:48
Domácí byli opět nedůrazní v obraně a Sovják díky tomu vymetl šibenici, Otrokovice vedou o dva góly.
02:57
Kostka vybojoval míček pro svůj tým a odchází střídat.
02:02
Střelu Tyla chytá Michajlovič.
01:33
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek, asistoval Lukáš Uhrinovský (0:1).
01:33
Ťopkovo nahození zapadlo do branky a Otrokovice vedou.
00:51
Sýkora zkoušel zakončit na bližší tyč, trefil jen boční síť.
00:02
Televizní utkání začíná, úvodní buly vyhrál po boji Pražan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík, Tom Ondrušek