2:2
3:2
3:0
- : -
branky (asistence): 04:19 Kristína Belicová, 14:10 Nela Jiráková (Tereza Urbánková), 21:11 Gabriela Tožičková (Johana Vrbová), 23:42 Jana Lacková (Kristína Belicová), 30:33 Karolína Suchá (Gabriela Tožičková), 50:09 Nela Jiráková (Martina Řepková), 54:13 Kristína Belicová (Jana Lacková), 54:48 Tereza Urbánková (Eliška Vrátná)
branky (asistence): 04:49 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 11:31 Gabriela Žůrková (Markéta Kosová), 29:13 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 35:20 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 8:4
5. Kristína Belicová, 15. Nela Jiráková, 22. Gabriela Tožičková, 24. Jana Lacková, 31. Karolína Suchá, 51. Nela Jiráková, 55. Kristína Belicová, 55. Tereza Urbánková - 5. Kristýna Bachmaierová, 12. Gabriela Žůrková, 30. Kristýna Bachmaierová, 36. Gabriela Žůrková; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:5 + Lucie Kloutvorová ČK2 + 5; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Hana Ranochová 13 - Veronika Samková 44; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:0;
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů, pana Martina Petrgála: ,,Náš tým se poučil ze včerejšího utkání a od prvního střídání hrály holky velmi koncentrovaně. Z mého pohledu parádní utkání na obě strany, před naším týmem smekám klobouk. Hráčky podaly fantastický výkon, budeme se těšit na pokračování série v Jičíně. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
Nejlepšími hráčkami utkání jsou za domácí Nela Jiráková a za hosty Veronika Samková.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Lukáše Procházky: ,,Tak trochu očekávaný průběh, po včerejším zápase. Soupeř se výrazně zlepšil, nám naopak trochu vázlo zakončení. Soupeřova gólmanka navíc podala vynikající výkon a dlouho nás trápila. Ale máme, co jsme potřebovali a to je druhý bod. Děkujeme soupeři za zápas!"
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 20, Jičín - 5. Střely celkem: Chodov - 52, Jičín - 17.
60:00
59:55
Chodov nedokázal využít přesilovku 5 na 3, ale vadit mu to nemusí.
59:07
Pořadatelský stolek, hráčky, ani diváci už neví, co se vlastně děje.
59:02
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za zdržování hry.
59:02
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání.
59:02
Kloutvorová zmateně vběhla na hřiště dřív a dostává červenou kartu!
58:05
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:05
Nyní na trestnou lavici přichází ještě Žůrková.
56:46
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
56:46
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:46
Kloutvorová nejdříve vysokou holí ztečovala střelu chodovské hráčky, poté ještě Kosová hrála v leže a Chodov si tak zahraje 5 na 3.
54:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Eliška Vrátná (8:4).
54:48
Žůrková zapomněla při rozehrávce na Urbánkovou a ta dělovou ránou dává osmý gól svého týmu.
54:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Jana Lacková (7:4).
54:13
Slovenská střelkyně se nyní trefila geniálně pod břevno a pravděpodobně rozhoduje o vítězství Chodova!
53:45
Z šavlovačky o míček vyjíždí vítězně Belicová.
52:30
Plášková zahnala Frantíkovou až do vlastního obranného rohu.
51:24
Nyní Samková trochu zaváhala, ale Preisslerová nedokázala dorazit míček, který gólmance vypadl z rukou, do branky.
50:40
Další výborný zákrok Samkové, tentokrát proti Suché.
50:16
Ovšem Jičín stále nesložil zbraně, Kosová v dobré pozici pálí mimo.
50:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Martina Řepková (6:4).
50:09
Vše nakonec vyústilo v zajímavý volný úder, který zakončuje Jiráková přesně!
49:53
Jičín se zuby nehty brání dalšímu tlaku Řepkové a spol.
48:26
Kosová nechala Krauskopfové u mantinelu nohu v cestě, za tento zákrok lzelo udělit dvě minuty.
48:17
Suchá ani Tožičková Samkovou nepřekonaly.
47:12
Překvapivé bekhendové zakončení Urbánkové nadělalo zmatky v obraně Jičína.
46:34
Mrázková faulovala Krauskopfovou, Chodov bude hrát od soupeřovi střídačky.
45:15
Chodovská první formace zamkla soupeře na jeho polovině, nyní však odchází střídat.
43:39
Tožičková prováhala dobrý okamžik na střelu a obránkyně poté její pokus zblokovaly.
42:46
Samková drží naděje svého týmu, nyní parádním zákrokem zlikvidovala dlouhou bekhendovou kličku Řepkové.
41:56
Ostrý projektyl Kloutvorové vyráží Ranochová.
40:43
Preisslerová dostala pěknou přihrávku od Řepkové, Samková její zakončení mezi nohy chytá.
40:24
Vrátná odpálila míček před Žůrkovou.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 17, Jičín - 5.
40:00
Za zvuku znělky sponzora chodovského florbalu Fly United se oba týmy připravují na 3. třetinu.
40:00
39:49
Na konci 2. třetiny vidíme nepříliš pohlednou pasáž hry.
37:49
Suchá z nadějné pozice pálí vedle.
36:16
Postup Belicové do brankoviště zastavila Chlumská.
35:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (5:4).
35:20
Jičín má dnes také štěstí, Žůrková se z ničeho nic dostala k míčku a překonala Ranochovou.
35:12
Dnešní utkání sleduje 42 diváků, děkujeme!
33:47
Parádní kombinaci prvního útoku Chodova zakončila Urbánková střelou, kterou zblokovala Mrázková.
31:55
Jičín bojuje co mu síly stačí, nyní Kosová srazila k zemi Suchou.
30:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Gabriela Tožičková (5:3).
30:33
Rozhodčí přísně odpískal vysokou hůl Bachmaierové a zastavil její postup na bránu, na druhé straně doklepla míček z brankové čáry Suchá a je to znovu o dva góly.
29:45
Samková chytá střelu Beránkové i dorážku Lackové.
29:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (4:3).
29:13
Chodov si nechal utéct Bachmaierovou a ta dává proti ,,svým" druhý gól v utkání.
28:44
Hlasatel konstatuje, že i další vyloučené hráčce Jičína to sluší a přál by si, aby hosté navštěvovali trestnou lavici častěji.
27:39
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
27:39
Chodov bude hrát další přesilovku, Kosová si odchází sednout za sekání.
26:21
Střela Vrátné v závěru přesilovky skončila na boční síti.
26:01
Hlasatel utkání ve volné chvíli obdivuje krásu vyloučené hráčky hostů.
25:06
Žůrková sebrala chodovskou přihrávku a zkoušela přihrát Bachmaierové, pas šel ovšem o kousek jinam, než by legenda chodovského florbalu v jičínském dresu potřebovala.
24:24
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:24
Svobodová zezadu postrčila Řepkovou a je vyloučena.
23:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Lacková, asistoval Kristína Belicová (4:2).
23:42
Belicová oběhla branku, posunula míček na Lackovou a ta trefuje přesně do šibenice.
22:26
Samková vyráží ránu Urbánkové.
21:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Johana Vrbová (3:2).
21:11
Tožičková pohotově dorazila střelu Vrbové a Chodov poprvé vede.
20:18
Preisslerové při střele sjel míček z hokejky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 15, Jičín - 7.
20:00
19:51
Žůrková předvedla podezřelý zákrok hokejkou proti střílející Frantíkové, rozhodčí však nepískají a první třetina končí.
18:42
Žůrková přesprintovala Jirákovou a už už se dostávala do šance, mladá obránkyně Chodova jí však ještě zvládla v zakončení vyrušit.
18:26
Lacková uklouzla v rohu po čepely Strejcovské.
16:38
Nádherný pas Bachmaierové zatloukla Kosová vedle odkryté poloviny branky.
15:50
Jičín po dlouhé době vyzkoušel Ranochovou, střelu Kůželové gólmanka domácích chytá.
15:18
Samková parádně zasahuje proti Tožičkové!
14:43
Nadějný protiútok Chodova hned na začátku přerušil rozhodčí kvůli předchozímu faulu na Bachmaierovou.
14:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Tereza Urbánková (2:2).
14:10
Zámek Chodova přinesl tvrdou střelu Urbánkové, kterou dorazila důrazná Jiráková a je vyrovnáno.
12:05
Strejcovská pomohla Samkové a spolu vytěsnily mimo bránu nebezpečnou střelu Pláškové.
11:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Markéta Kosová (1:2).
11:31
Šok pro domácí! Žůrková procedila míček k bližší tyči a Jičín vede.
11:15
Samková chytá ránu Jirákové.
10:42
Řepková pohotově zakončovala těsně před Samkovou, její pokus letěl mimo.
09:59
Svobodová zůstala zapomenutá za obranou, dlouhý pas ale netrefila.
09:15
Bachmaierová se o baseballový úder, ohrozila ovšem pouze pořadatele sedícího za rohem hřiště.
08:49
Suchá krásně vybojovala pro Pláškovou, Samková stále odolává.
08:16
Tožičková při postupu do útoku uklouzla.
07:47
Nyní se Řepková diví, že je jí odpískán faul. Chodov naštěstí pro ní následný úder ubránil.
06:54
Řepková po zemi Samkovou nepropálila.
05:58
Lacková netrefila zajímavou přihrávku vzduchem od Belicové.
05:21
Další střela Bachmaierové mířila vedle.
04:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Markéta Kosová (1:1).
04:49
Kloutvorová a Řepková se ocitli ve vzájemném souboji na zemi, Jičín následně rychle rozehrál a Bachmaierová dává první gól hostů v sérii!
04:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová bez asistence (1:0).
04:19
Nepovedený výhoz Samkové zachytila Belicová a na včerejší hattrick navazuje gólem i dnes.
03:24
Jiráková si poradila s napadáním Drbohlavové a Chodov rozehrává.
01:40
Vrbová nadělala svojí střelou zmatek v obraně Jičína, ale hostující hráčky si poradily.
00:54
Lehké zaváhání Vrátné Bachmaierová nevyužila.
00:25
O první střelu se pokusila Řepková, ale míček jí nesedl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Tereza Mrázková, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Eliška Vrátná
00:00
Vítáme Vás u onlajn přenosu z 2. utkání čtvrtfinálové série mezi domácím Chodovem a hostujícím Jičínem. Chodovské lvice si včera zastřílely a zvítězily 18:0! Uvidíme, zda Jičín dnes předvede lepší výkon a bude favoritovi důstojnějším soupeřem.