1:1
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 04:39 Tomáš Zíbr (Martin Heřmanský), 19:29 Petr Janíček, 24:17 Martin Heřmanský, 38:53 Petr Janíček (Tomáš Zíbr), 42:55 Petr Janíček (Ondřej Dvořák), 44:14 Petr Janíček (David Stibor)
branky (asistence): 09:52 Michal Zaplatílek (Filip Frýda), 17:16 Michal Zaplatílek (Jan Černý), 40:25 Vojtěch Pršala (Martin Flousek)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 6:3
5. Tomáš Zíbr, 20. Petr Janíček, 25. Martin Heřmanský, 39. Petr Janíček, 43. Petr Janíček, 45. Petr Janíček - 10. Michal Zaplatílek, 18. Michal Zaplatílek, 41. Vojtěch Pršala; rozhodčí: Aleš Jansa - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: David Stibor 22 - Jakub Racek 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra na zemi.
44:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval David Stibor (6:3).
42:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Ondřej Dvořák (5:3).
40:25
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Vojtěch Pršala, asistoval Martin Flousek (4:3).
38:53
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Tomáš Zíbr (4:2).
38:34
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra na zemi.
33:10
Gólman Dvora Králové nyní předvádí neuvěřitelné zákroky!! Ubals neustále ostřelují jeho svatyni.
31:12
Gólman Stibor David úžasnými zákrokem zastavuje akci týmu Ubals.
30:00
30:00
27:29
Ubals drží Dvůr v jeho obraně polovině. Šance soupeře jsou spíše na individuální bázi.
24:17
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský bez asistence (3:2).
21:46
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
19:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (2:2).
19:29
Zaváhání obrany Ubals při rozehrávce trestá přesnou střelou Petr Janíček!! Dvůr srovnává na 2:2.
17:16
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Michal Zaplatílek, asistoval Jan Černý (1:2).
15:00
15:00
14:59
Střely na branku Dvůr Králové 3 Špindl 5
09:52
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Michal Zaplatílek, asistoval Filip Frýda (1:1).
04:39
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Martin Heřmanský (1:0).