1:1
1:5
4:0
- : -
branky (asistence): 04:26 Martin Douda (Jan Netolický), 21:34 Vojtěch Kotora (Jan Netolický), 30:28 Přemysl Hrdý (Vojtěch Jodas), 31:26 Vojtěch Jodas (Martin Hájek), 37:42 Martin Douda (Vojtěch Jodas), 41:52 Přemysl Hrdý (Vojtěch Jodas)
branky (asistence): 05:29 Michal Rosypal (Daniel Brtnický), 16:47 Jan Buhr, 17:58 Tomáš Hájek (Pavel Chvojka), 21:13 Pavel Chvojka (Tomáš Hájek), 24:32 Michal Rosypal (Dominik Kroutil), 26:57 Daniel Brtnický (Tomáš Hájek)

FBC Respect Jiskra Heř. Městec - FBK Piráti Sokol Chrudim B 6:6
5. Martin Douda, 22. Vojtěch Kotora, 31. Přemysl Hrdý, 32. Vojtěch Jodas, 38. Martin Douda, 42. Přemysl Hrdý - 6. Michal Rosypal, 17. Jan Buhr, 18. Tomáš Hájek, 22. Pavel Chvojka, 25. Michal Rosypal, 27. Daniel Brtnický; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Beneš 12 - Luboš Vojáček 14; po třetinách: 1:1, 1:5, 4:0;
45:00
44:59
Oba týmy odchází z tohoto utkání s 1 bodem za remízu 6:6.
43:35
Rosypal mohl vrátit vedení Chrudimi, ale míček mu sklouzl z hokejky.
41:52
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Přemysl Hrdý, asistoval Vojtěch Jodas (6:6).
41:52
Vyrovnáno! Hrdý zakončuje do odkryté branky Vojáčka.
41:01
Hájek chtěl odpálit balonek daleko na druhou stranu hřiště, ale trefil pouze Knejpa stojícího před brankou.
40:00
Mohlo být vyrovnáno! Ale hráč Heřmanova Městce trefil pouze boční síť po skvělém zákroku Vojáčka.
37:42
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim B
37:42
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Martin Douda, asistoval Vojtěch Jodas (5:6).
37:42
Jodas našel Doudu, který překonává Vojáčka.
37:37
Vojáček nyní skvěle zasahuje maskou.
36:01
Heřmanův Městec nepustil Chrudim vůbec k ničemu a hraje v plném počtu.
35:35
Zatím to vypadá, jako by přesilovou hru měl Heřmanův Městec, který sehrává oslabení velmi dobře.
34:01
Vyloučen hráč Štěpán Vrána družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec na 2 minuty za hrubost.
34:01
Vrána si jde odpočinout na trestnou lavici za hrubost.
31:26
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Vojtěch Jodas, asistoval Martin Hájek (4:6).
31:26
Jodas ukázkově vyškolil Vojáčka a snižuje!
31:22
Pěknou kombinaci Rosypala s Buhrem, zakončil první jmenovaný střelou vedle.
30:28
30:28
Hrdý střelou k tyči snižuje na 3:6.
30:00
30:00
26:57
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Daniel Brtnický, asistoval Tomáš Hájek (2:6).
26:57
Brtnický využil zmatku v předbrankovém prostoru Heřmanova Městce a doráží střelu Hájka, 2:6.
24:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Michal Rosypal, asistoval Dominik Kroutil (2:5).
24:32
Kroutil našel volného Rosypala a levé straně hřiště, který poslal jedovatou střelu do pravé šibenice branky Beneše.
21:34
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Vojtěch Kotora, asistoval Jan Netolický (2:4).
21:34
Kotora prostřelil Vojáčka a snížil na 2:4, timeout zřejmě pomohl.
21:13
Timeout FBC Respect Jiskra Heř. Městec
21:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Pavel Chvojka, asistoval Tomáš Hájek (1:4).
21:13
Tentokrát našel Hájek Chvojku, který vystřelil na Beneše, který vyrazil balonek nad sebe a dopadl až do branky, 1:4.
17:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Pavel Chvojka (1:3).
17:58
Hájek prostřelil Beneše a zvyšuje na 1:3.
16:47
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Jan Buhr bez asistence (1:2).
16:47
Buhr využívá špatné rozehrávky Heřmanova Městce a prostřeluje Beneše.
15:00
15:00
13:06
Hájek našel nahrávkou osamoceného Kroutila, který trefil pouze boční síť branky.
12:32
Pěkná kombinace hráčů Chrudimi zakončená střelou nad branku Beneše.
11:54
Chrudim hraje v plném počtu.
09:54
Trestné střílení družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec neproměnil Vojtěch Jodas.
09:54
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:54
Jodas z trestného střílení sice prostřelil Vojáčka, ale chrudimského brankáře zachránila tyč!
09:37
Čelní náraz Rosypala s Netolickým.
08:24
Chrudim přesilovou hru nevyužila. Heřmanův Městec je v plném počtu.
06:24
Vyloučen hráč Martin Hájek družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:29
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Michal Rosypal, asistoval Daniel Brtnický (1:1).
05:29
Chrudim vyrovnává. Přesně se trefil Rosypal.
04:26
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Martin Douda, asistoval Jan Netolický (1:0).
04:26
První branku zápasu zaznamenává Heřmanův Městec, kdy se trefil Douda. Vojáček si nepohlídal střelu po zemi k bližší tyči.