1:1
4:2
2:2
- : -
branky (asistence): 14:45 Tomáš Mach (Jakub Minařík), 19:53 Přemysl Bulíček (Tomáš Jadrníček), 23:31 Tomáš Jadrníček (Petr Sedláček), 23:43 Jakub Minařík (Ondřej Janata), 24:49 Petr Sobotka, 30:29 Přemysl Bulíček (Tomáš Jadrníček), 39:46 Petr Sedláček (Pavel Kurka)
branky (asistence): 12:04 Vojtěch Petr (Josef Starý), 20:31 Zdeněk Petr (Miloslav Klepač), 27:59 Matěj Dvořáček (Josef Starý), 31:51 Miloslav Klepač (Zdeněk Petr), 44:56 Matěj Dvořáček (Miloslav Klepač)

Orel Přelouč B - ŽSK Třemošnice 7:5
15. Tomáš Mach, 20. Přemysl Bulíček, 24. Tomáš Jadrníček, 24. Jakub Minařík, 25. Petr Sobotka, 31. Přemysl Bulíček, 40. Petr Sedláček - 13. Vojtěch Petr, 21. Zdeněk Petr, 28. Matěj Dvořáček, 32. Miloslav Klepač, 45. Matěj Dvořáček; rozhodčí: Veronika Čubová - Martin Mareš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kasal 9 - Filip Wymer 23; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Jadrníčka: Zodpovědným výkonem jsme si došli pro 3 body. Jen škoda zbytečných gólů v naší síti.
44:58
Střely na branku ve 3. třetině 11:5.
44:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Miloslav Klepač (7:5).
40:54
Více prostoru na hřišti při hře 4 na 4 vyhovovalo domácím - jednu ze svých šanci pak dokázali Sedláčkem i proměnit.
39:46
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Petr Sedláček, asistoval Pavel Kurka (7:4).
38:54
Vyloučen hráč Jakub Minařík družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za hrubost.
38:54
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
31:51
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Zdeněk Petr (6:4).
30:30
A domácí využívají chyby hostujícího beka, který chtěl z pozice posledního prokličkovat mezi 2 napadajícími útočníky domácích - další nezištná přihrávka Jadrníčka a Bulíček dává dnes svůj 2. gól.
30:29
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Tomáš Jadrníček (6:3).
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině 11:6 pro domácí.
27:59
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Josef Starý (5:3).
25:00
A jasná převaha domácích přináší zasloužené ovoce - 3 slepené góly a je to rázem 5:2 pro Orel.
24:49
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Petr Sobotka bez asistence (5:2).
23:43
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Ondřej Janata (4:2).
23:31
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Jadrníček, asistoval Petr Sedláček (3:2).
23:00
Střely na bránu v 1. třetině 8:3 pro domácí a jejich tlak pokračuje i ve 2. třetině.
20:31
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Zdeněk Petr, asistoval Miloslav Klepač (2:2).
19:54
Po nezištné přihrávce Jadrníčka nekompromisně zblízka prostřeluje gólmana Bulíček.
19:53
15:00
15:00
14:46
Domácí vyrovnávají - Tomáš Mach se hezky vyháčkoval z levého rohu a střelou tahem do protilehlé šibenice střílí úvodní gól domácích.
14:45
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Mach, asistoval Jakub Minařík (1:1).
12:04
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Vojtěch Petr, asistoval Josef Starý (0:1).
05:27
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hra bez hokejky.