1:1
3:1
8:1
- : -
branky (asistence): 06:57 Přemysl Bulíček (Michal Pleskot), 24:19 Tomáš Mach (Petr Sobotka), 24:56 Tomáš Mach (Petr Sedláček), 28:15 Petr Sobotka (Jan Pozler), 33:21 Pavel Bína (Přemysl Bulíček), 36:10 Jakub Minařík (Jan Pozler), 37:01 Ondřej Janata, 38:15 Přemysl Bulíček (Michal Pleskot), 41:23 Jan Pozler, 43:40 Petr Sedláček (Pavel Bína), 44:13 Pavel Bína (Přemysl Bulíček), 44:31 Jan Pozler (Petr Sedláček)
branky (asistence): 12:04 Tomáš Hájek, 26:35 Tomáš Hájek, 33:47 David Brtnický (Jan Buhr)

Orel Přelouč B - FBK Piráti Sokol Chrudim B 12:3
7. Přemysl Bulíček, 25. Tomáš Mach, 25. Tomáš Mach, 29. Petr Sobotka, 34. Pavel Bína, 37. Jakub Minařík, 38. Ondřej Janata, 39. Přemysl Bulíček, 42. Jan Pozler, 44. Petr Sedláček, 45. Pavel Bína, 45. Jan Pozler - 13. Tomáš Hájek, 27. Tomáš Hájek, 34. David Brtnický; rozhodčí: Daniel Ondráček - Martin Preclík; vyloučení: 5:6 + Tomáš Knejp 10; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 14 - Luboš Vojáček 33; po třetinách: 1:1, 3:1, 8:1;
44:31
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jan Pozler, asistoval Petr Sedláček (12:3).
44:13
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Pavel Bína, asistoval Přemysl Bulíček (11:3).
43:40
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Petr Sedláček, asistoval Pavel Bína (10:3).
41:23
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jan Pozler bez asistence (9:3).
41:23
Vyloučen hráč Tomáš Knejp družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:23
Vyloučen hráč Tomáš Knejp družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 10 minut za nesportovní chování.
40:49
Vyloučen hráč Petr Sedláček družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání.
39:24
Chrudimští hráči se snaží ještě s výsledkem něco udělat,,, bohužel je už asi příliš pozdě... :/
38:15
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Michal Pleskot (8:3).
37:01
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ondřej Janata bez asistence (7:3).
36:46
Již všichni hráči jsou na na hřišti.. snad to tak nějakou dobu vydrží
36:15
V dnešní zápase můžeme konstatovat více vyloučení než normální hry 5 na 5 :)
36:10
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Jan Pozler (6:3).
34:46
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:23
V některých situacích to vypadá, že hráče zajímá si více ubližovat než hrát
33:47
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil David Brtnický, asistoval Jan Buhr (5:3).
33:30
Hra se neustále stupňuje...
33:21
31:53
Trestné střílení družstva Orel Přelouč B neproměnil Michal Pleskot.
31:53
Vyloučen hráč Tomáš Knejp družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za sekání.
31:13
Vyloučen hráč Pavel Chvojka družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za hra hlavou.
30:35
Začínají nám agrasivnit hráči :)
30:30
Vyloučen hráč Přemysl Bulíček družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:01
začíná napínavá třeti za stavu 4:2... hráči mají problém už na vhazování
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Petr Sobotka družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání.
29:59
Vyoučení dalšího hráče Přelouče ... uvidíme hru 5 na 3
28:55
Vyloučen hráč Petr Sedláček družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za hrubost.
28:15
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Petr Sobotka, asistoval Jan Pozler (4:2).
28:15
Hra se nám zase stabilizuje... přes Tomáše nic nevidím
26:35
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Tomáš Hájek bez asistence (3:2).
26:35
Nádhera... v oslabení dává Hájek gól a tak snižuje stav :)
25:48
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:48
rychlé dva góly rozhodili totálně Chrudim... následuje na jejich straně následně i vyloučení
24:56
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Mach, asistoval Petr Sedláček (3:1).
24:19
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Mach, asistoval Petr Sobotka (2:1).
24:19
Krásná střela domácího Macha zvyšuje skóre na stranu Přelouče...
23:35
Hra se začíná kouskovat :)
22:36
Neustále vidíme na obě dvě strany útoky 3 na 1 :) škoda nevyužitých pěkných akcí....