1:0
5:2
4:2
- : -
branky (asistence): 10:32 Adam Černohorský (Ondřej Bureš), 16:45 Libor Laba (Jakub Smetana), 16:52 Marek Bláha (Jakub Vít), 26:26 Aleš Klemš (Vojtěch Jedlička), 27:11 Matěj Velc (Jakub Vít), 27:47 Adam Černohorský (Libor Laba), 30:09 Ondřej Baloun (Adam Černohorský), 39:52 Aleš Klemš (Adam Černohorský), 40:10 Marek Bláha (Ondřej Bureš), 42:26 Jakub Smetana
branky (asistence): 23:50 Michal Mikulecký (Petr Kunc), 29:41 Pavel Chudý (Michal Mikulecký), 35:55 Jan Brokeš (Pavel Chudý), 44:26 Lukáš Hůlka (Petr Kunc)

FBC SION DDM Nová Generace -muži - 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY 10:4
11. Adam Černohorský, 17. Libor Laba, 17. Marek Bláha, 27. Aleš Klemš, 28. Matěj Velc, 28. Adam Černohorský, 31. Ondřej Baloun, 40. Aleš Klemš, 41. Marek Bláha, 43. Jakub Smetana - 24. Michal Mikulecký, 30. Pavel Chudý, 36. Jan Brokeš, 45. Lukáš Hůlka; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 29 - Miroslav Greguš 20; po třetinách: 1:0, 5:2, 4:2;
45:00
44:59
Přeci jen k konci přišla ještě výsledková korekce, která však již nic nemění na vítězi utkání.
44:26
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Lukáš Hůlka, asistoval Petr Kunc (10:4).
44:00
Je vidět že borci Sionu se momentálně hrou baví, zatím co hostující Rokytnice již vyhlíží závěrečnou sirénu a odchod do sprch. I tak se ještě ale snaží o každý čestný úspěch v zápese který je k nim výsledkově velice krutý.
42:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana bez asistence (10:3).
41:30
Zdá se že o vítězi dnešního utkání je pomalu rozhodnuto, poslední minuty se nesou v převážně poklidném tempu s šancemi na obou stranách, ale mírnou převahou domácích.
40:10
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Ondřej Bureš (9:3).
40:00
Nádherný gól domácích v podání Aleše Klemše pod víko.
39:52
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš, asistoval Adam Černohorský (8:3).
38:08
Obrovská příležitost hráčů Rokytnice! Nejprve zákrok brankaře a následně horní část brankové konstrukce zabránila v gólové radosti hostí.
37:30
Rokytnice se ani nadále nemíní vzdát, po využití nedisciplinovanosti domácích hráčů.
35:55
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Brokeš, asistoval Pavel Chudý (7:3).
35:20
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hrubost.
33:54
Vyloučen hráč Libor Laba družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
33:30
Oslabení však nepřinesl vážnější problémy pro obranu domácích.
31:30
Rokytnice dostává nabídku k návratu do zápasu v podobě zbytečného trestu plynoucího z špatné domluvy domácí lavičky
31:23
Vyloučen hráč Vojtěch Jedlička družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za špatné střídání.
31:00
Úvod 3. části opět přináší gólový posun, hra se momentálně kouskuje pro spoustu drobných faulů.
30:09
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Adam Černohorský (7:2).
30:00
30:00
29:49
Tak přeci jen tu je korekce v posledních vteřinách, uvidíme zda 3. dějství zdramatizuje tento zápas.
29:41
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Pavel Chudý, asistoval Michal Mikulecký (6:2).
29:20
Hostující mužstvo se snaží ještě před přestávkou zkorigovat výsledek, Domácí defenziva je však momentálně bezchybná
27:50
Tato fáze hry neoplývá krásou ale jednoznačně efektivnější je domácí Sion, který se opět dostává do trháku
27:47
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Adam Černohorský, asistoval Libor Laba (6:1).
27:11
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Velc, asistoval Jakub Vít (5:1).
26:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš, asistoval Vojtěch Jedlička (4:1).
23:51
nedůslednost v obraně Sionu využívají hosté a vrací se tak do utkání
23:50
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Michal Mikulecký, asistoval Petr Kunc (3:1).
23:22
Brejková situace hostí k gólu nevedla.
22:30
Do hry se nám mísí emoce především v podání hostující Rokytnice. Nic to však nemění na rázu celého utkání.
21:24
Oba týmy v plném počtu
20:24
Hra ve 4 za současné vyloučení svědčí oběma týmům. Na hřišti je více prostoru a tak se množí zajímavé akce.
19:24
Vyloučen hráč Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hrubost.
19:24
18:52
Hostující Rokytnice vrhá většinu svých sil do útoku a jsou si schopni vypracovat šance, které však obrana likviduje. Sion v této pasáži hrozí jen z protiútoků.
17:25
Útok je ale podpořen i skvělou prací brankaře domácích
17:00
Vstup do druhé části jednoznačně vyšel lépe domácímu Sionu
16:52
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Jakub Vít (3:0).
16:45
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Libor Laba, asistoval Jakub Smetana (2:0).
15:00
15:00
14:45
V posledních minutách se hra přitvrzuje.
11:32
Domácí využívají svoji herní převahu úvodním gólem, hra i nadále pokračuje nahoru dolů.
10:32
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Adam Černohorský, asistoval Ondřej Bureš (1:0).
09:00
Slibné šance se množí především z hokejek domácích borců, obrany však na obou stranách nabízí poměrně hodně prostoru.
07:33
Utkání dále pokračuje v solidním tempu, ale bohužel bez gólového koření. Který z týmů jako první protrhne střeleckou smůlu?
05:10
Skvělý reflex brankaře domácích!
05:00
Šance se pomalu objevují na obou stranách, ale ani pro jednoho z brankařů zatím útočící hráči nepřipravili větší nepříjemnost
02:52
Utkání mezi domácím Sionem a hostující Rokytnicí se nám od samého počátku rozjíždí v pěkném tempu, první minuty však nenabídli žádnou gólovou příležitost.