2:2
0:0
0:1
- : -
branky (asistence): 05:38 Lucie Baťhová (Veronika Křivánková), 13:01 Veronika Křivánková (Andrea Nováková)
branky (asistence): 00:44 Kateřina Hátlová, 10:05 Kateřina Hátlová (Jaroslava Bálintová), 34:07 Kateřina Hátlová

Orel Přelouč - TJ Sokol Jaroměř 2:3
6. Lucie Baťhová, 14. Veronika Křivánková - 1. Kateřina Hátlová, 11. Kateřina Hátlová, 35. Kateřina Hátlová; rozhodčí: Gabriela Žáčková - Veronika Čubová; vyloučení: 1 + Kateřina Heblíková 10:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jitka Prokšová 15 - Veronika Burdiláková 19; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:1;
45:00
44:59
Střely v třetí části 2:9.
44:49
Vyloučen hráč Kateřina Heblíková družstva Orel Přelouč na 10 minut za nesportovní chování.
44:49
Vyloučen hráč Kateřina Heblíková družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
44:49
Kateřina Heblíková si odsedí trest za člena realizačního týmu.
40:11
Vyloučen hráč Jaroslava Bálintová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:10
Před trestem se situace obrátila a hrálo se víc u brány Jaroměře.
34:48
Ve třetí části se zatím mírně více hraje na polovině Přelouče.
34:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Hátlová bez asistence (2:3).
30:00
30:00
29:59
Prostřední dějství se odehrálo bez branek s poměrem střel 7:5.
15:00
15:00
14:59
V 1. třetině se hra více odehrávala na polovině Jaroměře a tomu odpovídá i poměr střelby 12:4.
13:01
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Veronika Křivánková, asistoval Andrea Nováková (2:2).
10:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Hátlová, asistoval Jaroslava Bálintová (1:2).
05:38
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Lucie Baťhová, asistoval Veronika Křivánková (1:1).