1:0
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 07:51 Denisa Drahokoupilová, 38:37 Denisa Drahokoupilová, 40:08 Zuzana Malá (Denisa Drahokoupilová)
branky (asistence): 18:15 Kristýna Jiřičná (Nikola Žarnovská), 26:50 Veronika Štěpánská (Tereza Pešková), 39:51 Veronika Štěpánská, 41:05 Klára Zichová (Nela Hynková)

FbC Florbalky Skuteč - FbC Sokol Předměřice n/L 3:4
8. Denisa Drahokoupilová, 39. Denisa Drahokoupilová, 41. Zuzana Malá - 19. Kristýna Jiřičná, 27. Veronika Štěpánská, 40. Veronika Štěpánská, 42. Klára Zichová; rozhodčí: Gabriela Žáčková - Veronika Čubová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Irena Stibůrková 18 - Lucie Pešková 15; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:2;
45:00
42:35
Timeout FbC Florbalky Skuteč
41:05
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Klára Zichová, asistoval Nela Hynková (3:4).
40:08
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Zuzana Malá, asistoval Denisa Drahokoupilová (3:3).
39:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Veronika Štěpánská bez asistence (2:3).
38:37
Branku družstva FbC Florbalky Skuteč vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (2:2).
38:31
Družstvo FbC Florbalky Skuteč hraje v plném počtu.
36:31
Vyloučen hráč Kateřina Kavalírová družstva FbC Florbalky Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku: 5:8
26:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Tereza Pešková (1:2).
18:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Kristýna Jiřičná, asistoval Nikola Žarnovská (1:1).
15:01
Střely v první části: 6 - 7
15:00
15:00
07:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Gabriela Žáčková a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Lucie Pešková; hráči v poli: Kristýna Jiřičná, Kristýna Bezvodová, Lenka Antalová, Nikola Žarnovská, Nela Hynková
00:00
Line-up domácích FbC Florbalky Skuteč: brankář: Irena Stibůrková; hráči v poli: Michala Zoulíková, Šárka Ceralová, Marcela Kubíčková, Michaela Hesová, Kateřina Kavalírová