1:3
2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 13:22 Pavlína Mikolášková, 20:08 Kateřina Tylšová (Lea Petrgálová), 22:40 Lea Petrgálová (Kateřina Tylšová)
branky (asistence): 05:34 Veronika Bláhová, 09:10 Veronika Bláhová, 13:37 Kateřina Martinková (Kateřina Hátlová), 21:45 Kristýna Šanderová (Kateřina Hátlová), 23:10 Kateřina Martinková (Kateřina Hátlová), 37:47 Kateřina Martinková, 43:13 Jaroslava Bálintová (Veronika Bláhová)

FBK Jičín POHODA TEAM B - TJ Sokol Jaroměř 3:7
14. Pavlína Mikolášková, 21. Kateřina Tylšová, 23. Lea Petrgálová - 6. Veronika Bláhová, 10. Veronika Bláhová, 14. Kateřina Martinková, 22. Kristýna Šanderová, 24. Kateřina Martinková, 38. Kateřina Martinková, 44. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Gabriela Žáčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Samková 13 - Veronika Burdiláková 24; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:2;
45:00
43:14
Družstvo FBK Jičín POHODA TEAM B v plném počtu.
43:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Veronika Bláhová (3:7).
41:47
Vyloučen hráč Kateřina Rozsypalová družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za sekání.
37:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Martinková bez asistence (3:6).
30:00
30:00
27:35
25:35
Vyloučen hráč Rozárka Jakešová družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za hra rukou.
23:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Martinková, asistoval Kateřina Hátlová (3:5).
22:40
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Lea Petrgálová, asistoval Kateřina Tylšová (3:4).
21:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kristýna Šanderová, asistoval Kateřina Hátlová (2:4).
20:08
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Tylšová, asistoval Lea Petrgálová (2:3).
15:00
15:00
13:37
13:22
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Pavlína Mikolášková bez asistence (1:2).
09:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Bláhová bez asistence (0:2).
05:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Bláhová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Kateřina Hátlová, Kateřina Martinková, Adéla Ludvíková, Veronika Bláhová, Jaroslava Bálintová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín POHODA TEAM B: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Pavlína Droznová, Hana Novotná, Lea Petrgálová, Kateřina Rozsypalová, Markéta Šudová