- : -
TJ Turnov
FbC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 16:22 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 16:34 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 31:41 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 41:26 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 47:33 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 51:40 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 53:12 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 53:52 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra)
FbC Plzeň
branky (asistence): 02:13 Daniel Nicklas (Karel Eichler), 06:35 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 07:02 Radek Calta, 10:48 Daniel Nicklas (Tomáš Němeček), 19:08 Paul Válka (Filip Rybnikár), 29:06 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas)

TJ Turnov - FbC Plzeň 8:6
17. Pavel Sekyra, 17. Štěpán Matěcha, 32. Vojtěch Palatínus, 42. Tomáš Vitásek, 48. Štěpán Matěcha, 52. Tomáš Vitásek, 54. Tomáš Vitásek, 54. Tomáš Vitásek - 3. Daniel Nicklas, 7. Filip Rybnikár, 8. Radek Calta, 11. Daniel Nicklas, 20. Paul Válka, 30. Filip Rybnikár; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:4 + Václav Khek 5; využití: 5:3; diváků: 63; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17 - Lukáš Ščurko 26; po třetinách: 2:5, 1:1, 5:0;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině" Turnov 11 - Plzeň 2
59:59
Komentář trenéra hostů Strejčka: Utkání jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností. Gratulujeme soupeři k výhře.
59:59
Je KONEC!!!! Turnov vyhrává toto utkání!
59:59
Komentář trenéra domácích Markse: Po první třetině jsem nevěřil, že se nám podaří výsledek otočit, ale od druhé části hry jsme začali hrát odpovědněji a to se projevilo v třetí třetině, kde jsme díkiy přesilovkám otočili zápas.
59:38
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
59:38
Turnov ve třech!!!
59:16
Vyloučen hráč Jaroslav Nezdara družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
59:16
Turnov bude hát oslabení a Plzeň hraje v šesti!!
58:00
Dvě minuty do konce třetí třetiny!
56:55
Turnov stále drří dvoubrankové vedení i přes nápor soupeře.
54:15
Plzeň se třetí třetinu totálně rozsypala a vypadá to pro ně hodně zle.
53:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (8:6).
53:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (7:6).
52:56
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
52:56
Přesilovka 5 na 3
51:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (6:6).
51:40
A je vyrovnáno!
50:59
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
50:59
5 minut, osobní trest pro hráče Plzně!!!
47:33
Timeout FbC Plzeň
47:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (5:6).
47:33
Už je to jenom o gól!!!
45:40
Turnovská hala se probouzí a začíná povzbuzovat svůj tým.
43:45
Sekyra v dobré šanci netrefil bránu. Turnov začíná tlačit!
41:27
Turnov snižuje na rozdíl dvou branek!
41:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (4:6).
40:54
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov 11 - Plzeň 10
36:33
Vyloučen hráč Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:25
Turnov se dnes sráží zbytečnými oslabeními a dává tak Plzni šanci využívat chyb.
31:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (3:6).
30:40
Vyloučen hráč Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
29:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (2:6).
27:28
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
19:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Filip Rybnikár (2:5).
17:20
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (2:4).
16:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (1:4).
16:22
Turnov snižuje!
10:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Tomáš Němeček (0:4).
10:48
Turnov zatím nezvládá tento důležitý souboj.
07:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Radek Calta bez asistence (0:3).
06:50
Lepší vstup do utkání si turnovští nemohli přát...
06:35
05:44
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra hlavou.
02:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Karel Eichler (0:1).
02:13
Plzeň se ujímá vedení.
00:17
První střelu domácích blokují hostující hráči.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Paul Válka, Karel Eichler, Stanislav Fencl, Filip Rybnikár, Daniel Nicklas
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus