0:1
2:2
2:1
1:0
branky (asistence): 28:29 David Šimek (Jakub Šárka), 38:56 Pavel Čihák (David Šimek), 44:49 Matyáš Krebner (David Šimek), 49:22 Tomáš Kindl (Aleš Höffer), 66:25 Jakub Šárka (Matyáš Krebner)
branky (asistence): 05:11 Robert Košir (Matěj Pruner), 21:55 Ondřej Svatoš (Marek Koščo), 23:08 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 47:22 Luka Časar (Martin Beneš)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 5:4p
29. David Šimek, 39. Pavel Čihák, 45. Matyáš Krebner, 50. Tomáš Kindl, 67. Jakub Šárka - 6. Robert Košir, 22. Ondřej Svatoš, 24. Ondřej Svatoš, 48. Luka Časar; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:3 + Matěj Pruner 5; využití: 1:1; diváků: 460; zásahy brankářů: Michal Kotouček 18 - Martin Beneš 18; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme viděli opatrné šachy se šťastným koncem pro Bohemku. Zbytečně jsme se nechávali vylučovat a Bohemce nabídli pohodlný návrat do zápasu. Nicméně zítra je nový zápas a jede se dál. Gratuluji soupeři a Děkuji.
70:00
Komentář trenéra domácích: Dneska z naší strany slabý výkon. Zítra už musíme začít hrát Play-Off. Samozřejmě jsme rádi za první bod v sérii. Děkuji soupeřovi za zápas.
66:25
69:59
Bohemians ovládli první zápas a vedou serii 1-0.
66:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (5:4).
66:25
Rozhodčí drží ruku nahoře už 45 sekund a Šárka nedá ani šanci si zahrát prodlouženi, protože dává rozhodující gol.
64:09
A Čihák předvádí neuvěřitelnou střelu, Beneš však ukazuje ještě lepší zákrok.
63:07
Zmatek v brankovišti Sparty a míček se ocitá za mantinelem. Bohemians budou mít rozehrávku, ale oba celky střídají.
61:44
Čermák z výběhu v nahodil míček, ale byl zblován holí Růžka.
61:32
Hosti hrají v plném počtu.
60:04
Začalo nám prodloužení a Šimek hned vypálil na bránu.
60:00
60:00
59:14
Rudí dohrají základní hrací dobu v oslabení. Budeme pokračovat 10. minutovém prodložení 4 na 4.
58:42
Timeout FbŠ Bohemians
58:42
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:49
Uz minutu a 34 sekund stojí Krebner za bránou a šetří čas. Po naskočení obou hráčů na plochu nasleduje další vyloučení.
56:48
Zmatek před bránou Bohemians vedl k vyloučení hráčů obou družstev na trestnou lavici.
56:38
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
56:38
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
54:51
Halou se ozývá "Let's go Sparta Let's go,, které žene Spartu k golu.
54:21
Únik Höffera zhatil Beneš.
53:16
Šebkova střela byla zablokována Marvánkovou hokejkou. Rozehrávat se bude u brány Sparty.
50:42
Bohemians se snaží z nerozhodného stavu udělat jasný výsledek, ale Kalaš plány hatí odtřelením míčku z brankové čáry,
49:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Aleš Höffer (4:4).
49:22
Höfferova přihrávka na Kindla, jenž zakončoval do odkryté brány, byla ukázkou sehranosti domácích.
47:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Martin Beneš (3:4).
47:22
A golman Hostí Martin Beneš ukazuje svoje kvality, když z výhozu asistoval Časarovi
46:28
Cabejšek z výběhu vyslal střelu na bránu, Beneš však předvádí krásný zákrok.
44:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval David Šimek (3:3).
44:49
Krebner vystřelil rychlou ránu od levého mantinelu a po zemi zaplula za záda brankáře.
44:32
Kareš se opřel do rány, která jen těsně minula Kotoučkovu bránu.
42:44
Hosté hrají v plném počtu.
42:10
Bohemka v přesilovce nenechává nic náhodě a uzamkla hosty na útočné půlce.
41:12
Čtyři minuty z trestu Časara jsou už za náma.
38:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval David Šimek (2:3).
38:56
Čihák překonal Beneše, který se nestihl přesunout k místě střelby. Bohemians bude hrát dalších 3 minuty přesilovou hru.
37:42
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:42
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 5 minut za hrubost.
34:56
V úniku Šimek vybídl žabičkou Šárku, který minul odkrytou bránu.
33:49
Šimek zkoušel pozornost brankáře střelou od půlky.
31:59
Zezulka nahrával na Dobisíka, ale Čermák vystihl přihrávku a řítil se do předu. první klička se mu však nepovedla Zezulka je spátky u míčku.
30:41
Už po třetí se rozehrávalo u pravého mantinelu z pohledu Beneše, protože hráči Sparty okamžitě napadali rozehravku a míč vždy opustil hrací plochu.
29:54
Vstřelení branky domací nakoplo a začali Spartu hodně tlačit.
28:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (1:3).
28:29
Šimek vypíchl míček obránci a střelou z levého mantinelu překonal Beneše. Brankář se jenom ohlídl za balonkém a následovalo lovení ze sítě.
26:46
Cabejšek vyvezl míček z obrané třetiny, alek nikomu přihrávka nedoputovala a nasledoval proti útok 2 na 1 který musel hasit Kotouček.
24:55
Celek z Děkanky začal hodně faulovat a to zavinilo výpadek který vyústil k pěti minutovému golovému řádení Sparty.
23:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (0:3).
23:08
Rychlá rozehrávka Sparty a další gol padl do sítě Bohemians.
22:59
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
21:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Marek Koščo (0:2).
21:55
Křižnou přihrávku vyslal Koščo Svatoše a ten zakončoval do prázdné brány.
21:00
Bohemians rozehrávali z rohového puntíku odkud Šárka přihrával na Poláčka který jen střelil brankáře do hrudi.
20:01
Druhou hlavní buly vyhrál tým hostí.
20:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha .
20:00
20:00
Po první třetině střely Bohemians-3 Sparta-8
20:00
19:42
Po rozehrávce Sparty se nebezpečně uvolnil Garčar, Kotouček byl pozorný a vychytal ho.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:27
Bohemians hraje v plném počtu.
18:01
Sparta v přesilovce 5 na 3 pouze trefila břevno ale k ničemu víc se nedostali.
16:27
Vyloučen hráč Michal Kotouček družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
16:27
Po odpískané malé domu Kotouček vyhodil balonék a rozhodčí to posoudil jako zdržování hry. trest za Kotoučka si odpykává Martin Poláček.
16:17
14:47
Poslední minuty Rudí moc nikoho nepouštějí k balonku a tvoří si velké šance.
13:43
Obránce Bhemians Zezulka "objal,, Svatoše. Sparta má rozehrávku na půlící čáře.
12:00
Po nebezpečném úniku Košir zakončoval ale balon mu sjel z čepele.
11:00
Zelenobílý se snaží napad obranu Sparty, ale ti si jen tak balon nenechají vzít.
09:24
Po krásně rozehrané standartce Šimek pouze trefil bránícího Bartoše.
08:37
Hosté mají v publiku jasnou převahu a dělají krásnou atmosféru tohohle utkání.
07:41
Ježek nebezpečně vypálil ale střela šla hodně vedle brány.
07:14
Košir fotbalovým odkopem kopl balonék za mantinely.
06:10
Zeman nebezpečně nahodil míček před pránu Bohemians kde následovala dorážka. Kotouček si dorážku pohlídal.
05:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Matěj Pruner (0:1).
05:11
Košir dostal přihrávku na středu hřiště a bez problému zakončil nad ramena Koutoučka.
04:00
Domácí mají standartku v levém rohu hřiště.
02:59
Šárka z otočky nebezpečně vypálil, Beneš však střelu vyrazil a Šimek se hnal k dorážce. Minul.
02:01
V souboji se zašlápl míček. Buly proběhne na středu hřiště.
01:15
První zákrok Beneše po nebezpečné střele Dobisíka
00:01
První buly vyhrál tým domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Dominik Bartoš, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Robert Košir
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Matyáš Krebner, Vojtěch Zezulka, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Vážení diváci vítejte na online přenosu z 1. zápasu čtvrtfinalového Play-Off. Superligy mužů. Střetnou se dva Pražské celky domácí Fbš Bohemians a hosté Acema Sparta Praha.