1:1
0:2
2:3
- : -
branky (asistence): 07:16 David Hauser (Jaroslav Řeháček), 51:49 Matěj Hronek (Tomáš Brom), 56:39 Jonáš Kůra
branky (asistence): 05:10 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 21:06 Petr Linc (Ondřej Šarša), 35:08 Jakub Štěrba (Vojtěch Bernas), 51:00 Petr Linc (Ondřej Šarša), 56:21 Petr Pastor (Ondřej Bejček), 59:52 Petr Pastor (Petr Linc)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Chomutov 3:6
8. David Hauser, 52. Matěj Hronek, 57. Jonáš Kůra - 6. Vít Andrle, 22. Petr Linc, 36. Jakub Štěrba, 52. Petr Linc, 57. Petr Pastor, 60. Petr Pastor; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Kejík 19 - Jan Vlček 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:3;
60:00
Komentář asistenta domácích, pana Simona Šišky: Začali jsme hrát až 15 minut do konce a to je málo. Soupeř byl většinu zápasu lepší a zaslouženě vyhrál.
60:00
Střely za 3. třetinu 11:7, celkem 21:24.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Martina Bociana: Velká bojovnost, díky které jsme dneska vyhráli a kterou musíme přenést i do zítřejšího zápasu. Důležitá výhra, ale série bude ještě dlouhá a náročná. Děkujeme soupeři a našim dvěma věrným divákům.
60:00
59:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (3:6).
59:38
Chomutov teď hraje skvěle obětavě a vypadá to, že Hattrick nedokáže vyrovnat.
58:43
Hattrick opět v šesti.
57:34
Hattrick v šesti proti čtyřem.
57:33
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
56:59
Brno v šesti.
56:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (3:5).
56:39
Kůra ukradl míček obránci a zakončil svůj únik brankou.
56:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Bejček (2:5).
51:50
Brom našel skvělou průnikovou nahrávkou úplně volného Hronka, který forhendovou kličkou vyzrál na Vlčka.
51:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (2:4).
51:00
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (1:4).
51:00
Další dorážka Chomutova končí dalším gólem.
49:54
Vojtíškova střela byla zblokována soupeřem, poté ještě zajištěna gólmanem.
43:25
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:21
Hronek našel Kůru, který trefil pouze blok.
35:54
Dnešní utkání sleduje 55 diváků.
35:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Vojtěch Bernas (1:3).
35:08
Vojtíškova chyba v obraně zavinila to, že Štěrba byl sám před Kejíkem, kterého prostřelil.
34:09
Vlčkův dlouhý výhoz našel spoluhráče, který ale akci zabrzdil a nic z toho nebylo.
33:17
Blaha vyzval Kellermanna na sprinterský souboj, ale neuspěl.
30:31
Chomutov tlačí soupeře na jejich polovině, ale Kejík zatím drží.
29:06
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
28:14
Hraje se hodně nahoru-dolů, míček často mění majitele.
25:50
Šarša zůstal ležet na zemi, ale vypadá to, že bude v pořádku.
23:49
Smetana trefuje tyč.
22:40
Chomutov zakládá útok.
21:06
21:06
Bernas doráží Šaršovu střelu za záda gólmana.
20:16
Kůrova individuální akce končí zákrokem gólmana.
20:00
20:00
Střely za první třetinu 7:8.
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:11
Oba týmy hrají v plném počtu.
14:11
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
14:11
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
14:11
Fokt chytl Kůru, ten se po něm ohnal, oba si jdou odpočinout na trestnou lavici.
11:44
Pastor ve velké šanci minul asi o dva metry.
09:34
Matiho tvrdou střelu skvěle vylapil Vlček.
07:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval Jaroslav Řeháček (1:1).
07:16
Řeháčkovu táhlou střelu ztečoval Hauser do branky.
06:35
Kejíkův zákrok maskou hasí chybu v rozehrávce Hattricku.
05:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
05:10
Bejček přihrál volnému Andrlemu, který se nemýlil.
04:32
Navrátilec v sestavě a posila na play-down Jaroslav Řeháček vymýšlí, komu by přihrál.
03:36
Další útočný faul hostů, rozehrává Hattrick.
02:20
Šaršovo nahození skončilo kousek vedle.
01:11
Vojtíšek vybojoval rozehrávku na vlastní polovině.
00:01
V úvodním buly je úspěšnější tým Chomutova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Matěj Hronek, Jakub Marek, Jonáš Kůra