4:5
3:0
0:2
0:0
branky (asistence): 00:13 Dušan Přívara (vlastní branka), 00:54 Jakub Robenek (Adam Tesárek), 07:05 Filip Machálek (Jakub Robenek), 17:21 Michal Dombrovský (Peter Nehila), 20:24 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 31:27 Marek Gaščík (Michal Dombrovský), 35:41 Adam Tesárek (Marek Gaščík)
branky (asistence): 00:06 Miroslav Mayer (Martin Holčák), 09:32 Jan Louvar (Radim Fořt), 10:43 Vojtěch Teslík (Miroslav Mayer), 12:32 Radek Šťovíček (Jiří Šimůnek), 14:40 Dušan Přívara, 40:32 Vojtěch Teslík, 53:28 Dušan Přívara (Radim Fořt), rozhodující nájezd Jan Louvar

1. MVIL Ostrava WOOW - Kanonýři Kladno 7:8pn
1. Dušan Přívara, 1. Jakub Robenek, 8. Filip Machálek, 18. Michal Dombrovský, 21. Adam Tesárek, 32. Marek Gaščík, 36. Adam Tesárek - 1. Miroslav Mayer, 10. Jan Louvar, 11. Vojtěch Teslík, 13. Radek Šťovíček, 15. Dušan Přívara, 41. Vojtěch Teslík, 54. Dušan Přívara, Jan Louvar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 27 - Michal Šárka 16; po třetinách: 4:5, 3:0, 0:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Miroslav Mayer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Daniel Kotzur , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Ondřej Richtr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Jakub Robenek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Jan Louvar a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Peter Nehila , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Martin Holčák a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář vedoucího domácích(Vojtěch Kořínek): Vyrovnaný zápas plný nasazení, tak jak to má v play-off vypadat. Dneska přislo klasických 50 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Soupeř byl lepší v nájezdech a bnáš brankář neměl svůj den. Děkujeme soupeři za fair-play utkání a zítra jdeme vyhrát.
70:00
70:00
Komentář kapitána hostí(Ondřej Richtr): V prvé řadě děkujeme soupeři za férové utkání. Byl to vyrovnaný zápas, atraktivní pro diváky. Ve druhé třetině jsme sice trochu vypadli ze hry naši nekoncentrací, naštěstí jsme zápas stačili dotáhnout do vítězného konce.
70:00
Počet střel v prodloužení: Domácí: 2, Hosté: 4.
70:00
Počet střel celkem: Domácí: 23, Hosté: 34.
69:00
Fořt by se svým výskokem mohl klidně nastupovat v NBA, rozhodčí nepískají jasný výskok.
68:27
Louvar se zajímavým způsobem dostal k zakončení a naštestí netrefil branku.
67:23
Celá hala málem chytla infarkt, když se k Mayerovi odrazil balónek.
66:39
Holčák trefuje tyč.
66:28
Hra opět chytla play-off náboj a pro pořádný souboj se nemusí chodit daleko.
65:40
Celé hale spadnul kámen ze srdce, když se Přívarovi střela nepovedla.
65:28
MVIL má asi šestou standartku na stejném místě.
64:06
Matěj geniálně prodloužil na Tesárka, tentokrát se vyznamenal Šárka a strop haly zůstal celý.
63:34
Kořínek vymazal Fořta, stále se pokračuje.
63:14
Duo Nehila-Gaščík mohlo rozhodnout, píšká se ale uklouznutí kladenského hráče.
62:39
Machálek svým klasickým obloučkem obstřelil všechny, tedy obhodil.
61:30
Matěj zabránil Louvarovi zakončit.
60:50
Děček trefuje Šárku do helmy.
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 5, Hosté: 8.
60:00
Uvidíme staré klasické prodloužení 5 na 5, na 10 minut.
60:00
59:40
Kořínek zachránil rozhodnutí před Mayerem.
58:55
Další neuvěřitelná akce. Holčák nahazoval na Kořínka a balónek poskakoval po horní tyčce.
58:44
Timeout Kanonýři Kladno
58:06
Smrčka měl na holi rozhodnutí, ale trefil Šárku přímo do terče na hrudníku.
57:05
Gaščík mohl být hrdinou dne, ale jeho backhand se s pomocí všech bohů, kteří sráží kladenskou svatyni.
56:20
Byli jsme svědky plácané na půlce Kladna.
55:19
Lacina si při svém prvním střídání připsal důležitý blok proti Přívarovi.
53:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Radim Fořt (7:7).
53:28
Cabišovu nepřesnou střelu zachytil Přívara a strelou od mantinelu vyrovnává.
52:10
MVIL se nikam nežene a v poklidu rozehrává.
50:58
Louvar se pokoušel vyrovnat po krátkém výjezdu. To už jsme dnes viděli.
48:57
Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:45
Nehila našel geniálně Svačinku, ten ale na jeho tradiiční trojnožce netrefil balónek.
46:00
Machálek teď dostal nepekně do hlavy. Nějak se mu ty zranění začínají kupit.
44:51
Tesárek zahodil největší šanci zápasu, kdy z malého brankoviště trefil strop haly.
43:57
Smrčka v další šanci, tentokrát střílel do obránce a balónek málem skončil v síti.
43:26
Klidnější pasáž hry, kdy je MVIL více na balónku.
41:55
Znovu v akci dvojka Smarčka-Nehila, tentokrát byla přihrávka zblokována obranou.
41:04
Louvar se hnal za vyrovnáním, ale Kořínek tentokrát jistý.
40:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík bez asistence (7:6).
40:32
Kořínek svm výhozem našel pouze Teslíka a ten vymetl všechny pavučinky v jeho brance.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 8, Hosté: 11.
40:00
39:30
Kladenští ještě nepřišli na to, že střelou do náruče Kořínka, gól nedají.
38:00
Mayer se prokličkoval do zakončení, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
37:36
Dnešní utkání sleduje skvělých 65 diváků!!!!!Děkujeme!! A doufáme, že v příští sezóne vznikne pravidlo o minimálně čtyřech příspěvcích s tisícem lajků na facebooku.
37:08
Domácí se dostali v druhé třetině do laufu a nepouštějí Kladno do velkých šancí.
35:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Marek Gaščík (7:5).
35:41
Gaščík zažil zřejmě nejlepší střídání v karieře a bude o něm vyprávět ještě svým vnoučatům. Nejdříve neohroženě předběhl Mayera, pak obral Přívaru o balónek a přeložil volnému Tesárkovi, který střelou pod horní tyčku dává branku v oslabení.
35:02
Dobře připravednou akci zazdil Louvar střelou na tribuny.
34:20
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
34:20
Nehila si pomohl faulem proti rozběhnutému Přívarovi a odpočine si 2 minuty.
33:25
Dnes dobře hrající Smrčka našel Nehilu, který ale blafák neprovedl dobře.
33:01
První lajna hostů se dostává do tlaku.
31:27
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Marek Gaščík, asistoval Michal Dombrovský (6:5).
31:27
Gaščík zužitkoval dobrou práci Dombrovského a backhandem trefuje přesně levý horní roh.
31:11
Holčák svou tvrdou střelu zeď neprostřelil.
30:10
A došlo už i na mexickou vlnu.
30:09
Opticky má teď MVIL více ze hry, ale neumí to přetavit v gól.
29:35
Cabiš předvedl své technické umění na hokejkce a dostal se až za bránu soupeře.
27:45
Robenkova střílená přihrávka překvapila jak Holčáka, tak i Děčka.
26:58
Hra je stále ve vysokém tempu, Kladno teď mělo pár akci.
25:51
Mayer si svou urostlou postavou udělal prostor pro výběh, střelu reflexivně vyráží Kořínek.
25:41
Robenek teď podstoupil tvrdý souboj s Holčákem a težko se zvedal ze země.
24:27
Šťovíček teď přiznal odražený balón, pěkné fair-play gesto.
23:58
Stůj obstřelil blok a Kořínek vyrazil do zámezí.
23:06
Holčák se dostal ke střele, ale jen těsně minul pravý horní roh branky.
22:35
Smrčka neuvěřitelně předběhl celou sestavu Kladna a hledal volného Tesárka, který mohl být za hrdinu, ale míček netrefil.
21:33
Kotzur se pomohl blokem v obraně a během vteřiny vymyslel šanci pro Machálka, přihrávka k adresátovi, ale nedoputovala.
20:47
Hlavou zeď neprorazíš, Nehila zkoušel prostřelit pěti-blok hostů.
20:24
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (5:5).
20:24
Tesárek po krátkém výběhu vyrovnává.
20:14
Fanoušci MVILu si dnes dokonce připravili balónkové choreo.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 8, Hosté: 11.
20:00
19:35
Střelci na obou stranách se trochu uklidnili a snad už neuvidíme do přestávky žádný gól.
18:18
Šrámek zkusil svůj oblíbený backhand jednoruč a málem jsme měli vyrovnání.
17:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Peter Nehila (4:5).
17:21
Nehila při odloženém vyloučení zkoušel střílet z otočky, netrefil branku, ale balónek se odrazil k Dombrosvkému, který snižuje střelou nad padajícím Šárkou.
16:43
Přívara se dobře vymotal ze svízelné situace a Kladno rozehrává další akci.
15:40
Šímunek střílel na Kořínka, s tímto plachtivým motýlem neměl domácí gólman sebemenší problém.
14:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (3:5).
14:40
Přívara dostal namazáno a mezi nohama Kořínka dává další gól.
14:26
Hra je zatím ve vysokém tempu, bohužel se na straně domácích kupí spousta chyb.
13:30
Mayer se řítil na Kořínka, ale v poslední chváli mu míček uskočil.
13:20
Svačinka se pěkně proháčkoval Svačinka před branku hostí, ale míček mu vzal Holčák.
12:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Jiří Šimůnek (3:4).
12:32
Chybu v rozehrávce MVILu využil Šímůnek, který našel volného Šťovíčka a po zemi prostřeluje Kořínka.
11:55
Kladno se sžilo s místní halou a dostalo se na koně.
10:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Miroslav Mayer (3:3).
10:43
Jako přes kopírák, Teslík si vyjel od mantinelu, tentokrát však střílel na bližší tyčku a začínáme od znova.
10:25
Sachrovu dělovku zblokoval Robenk a se svými křídly se řítil do protiútoku.
10:18
Kladno se zabydlelo na polovině domácích.
09:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Radim Fořt (3:2).
09:32
Louvar si od mantinelu vyjel na střed a střelou na zadní tyčku snižuje.
09:09
Kořínek neuvěřitelně vychytal Richtera a jeho střelu do prázdné branky.
08:05
Stačilo pár odskoků a MVIL se dostal do dvou šancí.
07:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Jakub Robenek (3:1).
07:05
Chyba v obraně Kladna, Machálek nikým neobsazen na středu hřiště využívá přesilovku.
06:23
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Jakub Robenek.
06:23
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
06:23
Uvidíme trestné střílení.
06:23
Robenek si zkusil míček dát do vzduchu, ale na Šárku nevyzrál.
06:00
Mayer krásně tečoval nahození na branku, gól ovšem není uznán proti vysokou hokejku.
05:03
Kořínek se teď vyznamenal proti šanci Šťovíčka.
04:10
Stůj teď nepěkně sundal Dombrovského.
03:37
Kladno je na balónku a snaží se rozehrát.
02:46
Holčák získal míček faulem, standartka Mvilu se moc nepovedla.
00:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Adam Tesárek (2:1).
00:54
Už tedy fair gól. Tesárek našel volného Robenka a ten střelou k tyči dává vedení svému týmu.
00:13
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara (1:1).
00:13
Oba týmy se po vzájemné dohodě domluvili na protest proti pravidlu o 150 divácích na 4 zápasech, že dají góly proti "mrtvé"obraně souepře.
00:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Martin Holčák (0:1).
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Martin Holčák, Miroslav Mayer, Tomáš Richtr, Vojtěch Teslík, David Sachr
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Vítězslav Matěj, Adam Tesárek, Daniel Cabiš, Jakub Robenek
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na 1. čtvrtfinále 1.ligy mužů mezi týmy domácím týmem 1.MVIL Ostrava Woow a hostujícím týmem Kanonýři Kladno. Vzhledem k nesplnění podmínky mít na 4 zápasech mít minimálně 150 diváků se MVIL nemůže dostat do superligy. Oba zápasy v základní části byly velmi vyrovnané, v obou zápasech se rozhodovalo v prodloužení, respektive ve 3. třetině.