0:0
TJ Turnov
FbC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 02:53 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 07:45 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 23:25 Tomáš Vitásek (Martin Hejduk), 44:00 Dominik Hiadlovský (Štěpán Matěcha), rozhodující nájezd Pavel Sekyra
FbC Plzeň
branky (asistence): 14:49 Daniel Nicklas (Paul Válka), 26:50 Daniel Nicklas (Karel Eichler), 33:25 Paul Válka (Filip Rybnikár), 52:50 Tomáš Němeček

TJ Turnov - FbC Plzeň 5:4pn
3. Vojtěch Palatínus, 8. Tomáš Vitásek, 24. Tomáš Vitásek, 45. Dominik Hiadlovský, N Pavel Sekyra - 15. Daniel Nicklas, 27. Daniel Nicklas, 34. Paul Válka, 53. Tomáš Němeček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 28 - Lukáš Ščurko 19; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Martin Hejduk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Václav Khek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Dominik Hiadlovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Daniel Nicklas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Štěpán Matěcha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Paul Válka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Tomáš Vitásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Filip Rybnikár , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavel Sekyra a vstřelil rozhodující gól (5:4).
70:01
Střely v prodloužení:TUR - 3 PLZ - 1
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:59
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra vysokou nohou.
69:59
Komentář trenéra domácích p. Markse: Stejné utkání jako první v Plzni, oparná hra s málem šancí a střel. Velmi vyrovnané utkání rozhodlo štěstí v nájezdech. Děkuji soupeři za férovou hru a těšíme se na středu.
69:59
Zápas rozhodnou nájezdy.
69:59
Komentář trenéra hostů p. Strejčka: Vyrovnané utkání, se šancemi na obou stranách. Nám se i přes zlepšený výkon v obraně, oproti včerejšku, nepodařilo dotáhnout zápas do vítězného konce. Gratulujeme soupeři k vítězství a těšíme se na rozhodující zápas.
67:03
Velká šance pro Turnov, který začíná náporem.
67:02
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
65:50
Teď však tlačí Plzeň.
65:27
Více šancí mají v prodloužení domácí.
64:21
V šanci nyní byl Hejduk, drama pokračuje.
63:10
Matěcha odmítl rozhodnutí zápasu a odkrytou branku netrefil.
61:51
První střelu v nastavení si zapisuje Plzeň.
60:34
Na míčku jsou domácí.
60:01
Začíná desetiminutové prodloužení, končící případným vstřelením branky.
57:52
Hejduk dostal ideálně nabitu, branku Plzně však netrefil.
56:50
Plzeň je v těchto minutách nebezpečnější.
55:58
Švec fantasticky zachránil turnovský tým.
54:30
Další neposedný míček se jen těsně prokutálel turnovským brankovištěm.
53:39
Sekyra z rychlého protiútoku branku netrefuje.
52:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček bez asistence (4:4).
52:50
Hosté se prosazují po důrazu v turnovském brankovišti, drama v Turnově pokračuje.
52:13
Plzeň stahuje smyčku.
51:25
Palatínus drží míček za brankou Plzně a šetří vteřiny.
51:16
Švec se má znovu co otáčet.
50:52
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Paul Válka.
50:52
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
50:40
Turnov v plném počtu.
49:49
Plzeň je v tlaku. domácí zatím i štěstím odolávají.
49:07
Důraz Plzně v brankovišti domácích Švec ustál.
48:39
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:39
Plzeň dostává výhodu ke vstřelení vyrovnávací branky.
47:36
Bursa krásně trefil ze vzduchu, jeho pokus však skončil na tyčce.
46:54
Plzeň nadále těží z rychlých brejků.
45:50
Matěcha zachraňoval svoji nebezpečnou situaci na brankové čáře.
45:02
Švec se musel rychle přesunout k pravé tyčce a zneškodnit velkou šanci Plzně.
44:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Štěpán Matěcha (4:3).
44:00
Domácí se v přesilové hře rychle prosazují.
43:44
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
42:38
Přečíslení 3 na 2 nedokázala Plzeň přesně zakončit.
41:13
Plzeň je v plném počtu.
40:50
Vitásek mohl přidat další přesilovkový zásah.
40:01
Drama čtvrtého zápasu play down bude pokračovat třetí třetinou, která nemusí být poslední.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TUR - 6 PLZ - 6
39:13
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:25
Plzeňský Nicklas znovu vystrašil domácí tým a z rychlého brejku trefil horní tyčku.
34:11
Turnovský Janoušek se prezentoval pěknou střelou.
33:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Filip Rybnikár (3:3).
33:25
Domácí obrana si nedokázala poradit se skákavým míčkem a Plzeň dorovnává skóre.
32:20
Turnov chyboval v rozehrávce a hosté se tak ocitli v zajímavé šanci. brankář Švec však byl připraven.
31:01
Domácí jsou nyní na míčku, ale do bezhlavého útočení se nepouštějí.
29:36
Rovněž Matěcha bude moci naskočit zpět do utkání, velká pochvala pro našeho zdravotníka.
27:43
Zdravotní problémy má nyní domácí kapitán Matěcha, do hry se tak chystá Grmolec.
26:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Karel Eichler (3:2).
26:50
Hostující desítka se po předchozích pokusech prosazuje a zadělává na drama.
26:00
Náš reportér mezi střídačkami hlásí, že Bursa bude v pořádku a v zápase bude pokračovat.
25:21
Domácí Bursa konči na zemi a je v péči lékaře, vypadá to na zraněný kotník.
24:46
Hejduk zkusil z vlastní poloviny zaskočit brankáře Plzně, jeho střele však chyběla přesnost.
23:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Martin Hejduk (3:1).
23:25
Vitásek se z osy hřiště nemohl mýlit a vstřelil třetí branku Turnova.
23:01
Hostující Nícklas je dnes při chutí a znovu byl blízko brance.
22:30
Hosté vysunuli své napadání a získaii vhazovaní na útočné polovině.
22:07
Hra se na ve druhé třetině zatím kouskuje.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TUR - 5 PLZ - 12
19:23
Matěchova střela nadělala brankáři Plzně hodně starostí.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
17:01
Další plzeňská střela od mantinelu, které chyběl k úspěchu jen kousek.
15:30
Vításek byl se svoji dalekonosnou střelou blízko třetí brance domácích.
14:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Paul Válka (2:1).
14:49
Nenápadná střela od levého mantinelu končí až v turnovské síti.
13:42
Dvě šance hostí v rychlém sledu nyní musela hasit turnovská obrana.
13:06
Domácí v plném počtu.
12:30
Domácí se osvobuzují po nepřesné střele Plzně.
11:50
Hosté ve velké šanci netrefují míček.
11:20
Plzeň má nyní velkou šanci na kontaktní branku.U míčku je však zatím Turnov.
11:06
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:02
Palatínus to znovu zkoušel z ostrého úhlu, tentokrát jeho střela končí hodně nad.
08:09
Utkaní zatím kopíruje včerejší začátek, ovšem v opačném gardu. Hosté nyní z nenápadné akce nastřelili tyčku.
07:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (2:0).
07:38
Jeho syn v turnovském dresu to zkoušel z ostrého úhlu.
06:44
Tempo zápasu se začíná zvyšovat, pan Palatínus je již na nohou.
06:09
Vitásek nyní zachraňoval situaci dvou na jednoho.
04:42
Hosté to zkoušejí nahozením s cílem tečovat míček do branky.
02:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:0).
02:53
Domácí se prosadili po nacvičené přesilovkové kombinaci a dostávají se tak do vedení.
02:16
Vyloučen hráč Paul Válka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
01:36
V tlaku jsou domácí, kteří si zahrají přesilovku.
00:01
Vítáme všechny fanoušky florbalu, maminky i miminka, prostě všechny, kdo se dnes nemohli dostavit na pokračování série play down.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Daniel Nicklas, Paul Válka, Karel Eichler, Stanislav Fencl, Filip Rybnikár
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra